Je mi smutno, co s tím uděláš?

Anonymní
22.3.20 15:48

Je mi smutno, co s tím uděláš?

Ahoj holky, možná jsem infantilní, možná je chyba v příteli. :lol:
Ráda bych znala Váš názor a zkušenosti. Stal se ze mě citový jedinec. Dřív tomu tak nebylo. Asi za to může on, mého srdce šampión :lol: :mrgreen:

A teď vážně… Přichází jako a jsem tak nějak tulivejsi, stýská se mi po příteli apod.

A tady je ten kámen úrazu :nevim: :oops: když mu napíšu zprávu, stýská se mi, tak on na to prakticky nereaguje, tak jak si představuji (přijed, budeme spolu, stýská se mi také - prostě takové odpovědi…). Ne, pošle mi srdíčka, pusinky v podobě smajlíků :roll: a nebo, to vydržíš zítra jsme spolu, - pokud jsme.

Ale já čekám jinou reakci :mrgreen: :,( Ale jakmile mu napíšu, stýská se mi, co s tím uděláš?, Tak nabízí ať přijedu, nebo on, že se staví.

To se vyjadřují tak špatně, nebo je prostě komunikační šum mezi námi!?? A máte to někdo také tak??

Nechci, aby to vyznělo, že si na něj stěžují, to ne. Ale prostě potřebuji nějak v poslední době a hlavně v domě menstruace se tulit, cítit jeho blízkosti, zájem. :nevim:

Prosím, anonymně, jinak vymazat. Děkuji a hezký zbytek víkendu v tomto na -prd- obchodu. :roll: Zvládneme to :srdce: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13813
22.3.20 15:50

Tak náct nám bylo všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12446
22.3.20 15:51

Nerozumim co tim prispevkem chces rict, takze ano, neumis se vyjadrit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
22.3.20 15:54

Chlapi prostě komunikují jinak, ne tak jak sis vysnila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4417
22.3.20 15:54

Kolik ti je 15? Neboj, urcite z toho vyrostes a jednou bude lip :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15221
22.3.20 15:58

Chlapi premejsli jinak nez ženský to zaprve, a pokud ti neni 15, tak se tem odpovedim ani nedivim, asi ocekavas nějakou preslazenou romantiku a mas chlapa zijicicho spis v realite :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
22.3.20 16:00

Na to si zvykej, že chlap bude mít jinou reakci, než jakou bysis přála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.3.20 16:05

Nevím, kolik ti je, ale když mám PMS, tak mám ty samý pocity, a to je mi skoro 30 :lol: Potřebuju, aby mě partner tulil a ňuchňal a říkal mi, jak moc se mnou chce bejt, v ideálním případě aby se mnou fakt byl a já mu mohla žmoulat tričko a bejt v bezpečí. Na začátku mu to moc nešlo, ale teď už se dost zlepšil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 16:05
@Anonymní píše:
Ráda bych znala Váš názor a zkušenosti. Stal se ze mě citový jedinec. Dřív tomu tak nebylo. Asi za to může on, mého srdce šampión :lol: :mrgreen:

A teď vážně… Přichází jako a jsem tak nějak tulivejsi, stýská se mi po příteli apod.

A tady je ten kámen úrazu :nevim: :oops: když mu napíšu zprávu, stýská se mi, tak on na to prakticky nereaguje, tak jak si představuji (přijed, budeme spolu, stýská se mi také - prostě takové odpovědi…). Ne, pošle mi srdíčka, pusinky v podobě smajlíků :roll: a nebo, to vydržíš zítra jsme spolu, - pokud jsme.

Ale já čekám jinou reakci :mrgreen: :,( Ale jakmile mu napíšu, stýská se mi, co s tím uděláš?, Tak nabízí ať přijedu, nebo on, že se staví.

To se vyjadřují tak špatně, nebo je prostě komunikační šum mezi námi!?? A máte to někdo také tak??

Nechci, aby to vyznělo, že si na něj stěžují, to ne. Ale prostě potřebuji nějak v poslední době a hlavně v domě menstruace se tulit, cítit jeho blízkosti, zájem. :nevim:

Prosím, anonymně, jinak vymazat. Děkuji a hezký zbytek víkendu v tomto na -prd- obchodu. :roll: Zvládneme to :srdce: :pankac:

Napiš si sama odpověď která ti bude vyhovovat a nebo mu nadiktuj co ti má psát a budete spokojeni oba.

• Nahlásit
  • Citovat
8546
22.3.20 16:08

Nějak nechápu, co tedy chceš? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3632
22.3.20 16:11

Ja to beru tak. Styska se mi - konstatovani stavu. Styska se mi, co s tim udelas - vyzva k akci. Chlapi to maji jinak. Pokud nepolozis otazku nebo nereknes o neco tak nereagujou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
22.3.20 16:16
@Anonymní píše:

Prosím, anonymně, jinak vymazat. Děkuji a hezký zbytek víkendu v tomto na -prd- obchodu. :roll: Zvládneme to :srdce: :pankac:

A co po něm chceš? Když ti nabídne, že přijede, tak ti to taky není dost dobrý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 16:17

@Pruhovaný_mýval To je ono 8)!!! Přesně. A bohužel, bohudík to u mě začalo ve 30 :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
622
22.3.20 16:22

Obcas jsme citlivejsi, ale co nechapu je, co chces vlastne za odpoved? Nerypu, fakt mi to z textu nevyplyva. Chlap ti dava logicke odpovedi. Oni premysli primocareji, ne tolik romanticky (i kdyz jsou vyjimky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 16:39

@Kosopemi
Například, že se mu taky stýská…abych přijela/přijede on…

A prostě být s ním, položit si hlavu na rameno, povídat si, tulit :srdce:

Ty jeho odpovědí mi přijdou, nevím Noo, prostě jen aby se neřeklo, tak mi pošle srdce, pusu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama