Je mi smutno - nevím co mám dělat, našla jsem dar ne pro mě

Anonymní
15.12.19 17:04

je mi smutno - nevím co mám dělat

Dobrý den,
dělám vánoční úklid a hádejte co nenajdu pod sedačkou stribrný šperk - je moc hezký, ale není můj…manžel není doma, sedím a koukám do zdi…vůbec nevím jak se mám zachovat…máme dvě děti a je před Vánocemi…co byste mi poradili? Děkuji…jsem z toho velmi smutná…a v šoku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
444
15.12.19 17:05

Asi bych se ho zeptala až se vrátí domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
15.12.19 17:07

Ach jo…je mi to lito! nemuze byt preci jen nejake kamaradky, nebo po nejake navsteve? Ze by si fakt domu nekoho dotahl? Pises, ze mate deti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
15.12.19 17:08

K vám nechodí návstěvy, že by to mohl někdo ztratit? Tim nechci obhajovat tvého manžela, ale důvod to může mít i jinej než že v tom jede on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6748
15.12.19 17:10

Objevila jsi drive vanocni darek nez jsi mela. Dej si ho na krk, manzelovi za nej podekuj, ale ze ho mohl zabalit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
15.12.19 17:10

Já takhle nacházela šperky ještě dva roky po tom, co jsme se nastěhovala. Byly exmanželky, jne ten chlap prostě všechno nechá tam, kde to leží, když mu to nepřekáží. Pokud máte dobrý vztah, nevymýšlela bych hned čenré scénáře.

BTW: my máme sedačku z druhí ruky, kdo ví, co bych v ní našla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
15.12.19 17:11

Před stěhováním, návštěva… Neplas dopředu :hug: stejně řekne, že neví, co jiného :nevim: projela bych mobil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18810
15.12.19 17:11

Může být kohokoliv, nedělej ukvapené závěry. Já bych ho před něj beze slov položila až přijde, nebude mít čas přemýšlet, uvidíš prvotní reakci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
15.12.19 17:14
@skorotehotna píše:
Já takhle nacházela šperky ještě dva roky po tom, co jsme se nastěhovala. Byly exmanželky, jne ten chlap prostě všechno nechá tam, kde to leží, když mu to nepřekáží. Pokud máte dobrý vztah, nevymýšlela bych hned čenré scénáře.BTW: my máme sedačku z druhí ruky, kdo ví, co bych v ní našla.

Ha ha, vedle v diskuzi jak prý paní si v domě, kde žil s ex nepřijde jako doma, většina souhlasí, ze prodat a koupit jasně že svoje a hele na tebe! Nastěhujes se jí do kurníku a ještě lovís pod pračkou diamanty! Takhle se na to musí! :mrgreen: :potlesk: doufám, že to bylo alespoň zlato a zpenezila si to 8) :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
15.12.19 17:15
@Chytrak píše:
Objevila jsi drive vanocni darek nez jsi mela. Dej si ho na krk, manzelovi za nej podekuj, ale ze ho mohl zabalit.

Hej nápad nejvíc!!! Jestli to tam kopla zoufalá milenka, tak ji pěkně spadne čelist, až tě s tím potká! Já jsem jednoznačně pro tohle řešení :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
15.12.19 17:22

@Bubla Bůčková Kéž by! Laciný cetky to byly, asi si všechno zlato odvezla, a nechala tu jen bezcenou bižuterii :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18810
15.12.19 17:25

@skorotehotna No já se jí nedivím, zlato bych taky nikde válet nenechala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
15.12.19 17:26
@skorotehotna píše:
@Bubla Bůčková Kéž by! Laciný cetky to byly, asi si všechno zlato odvezla, a nechala tu jen bezcenou bižuterii :D

Jo aha :? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
15.12.19 17:27
@Chytrak píše:

Souhlasím :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
15.12.19 17:28

Může být ale vážně nějaké návštěvy. Nedělala bych ukvapene závěry. Snad to je jinak než vypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat