Je mi smutno, zkažená dovolená

109
30.7.20 12:26

Je mi smutno, zkažená dovolená

Dobrý den, asi se potřebuju vypovídat…jsme právě na dovolené…manžel, já, dcera 12 let a dcera 1 rok…holky jsou od sebe bez 3 dnů 11 let…letos jsme se rozhodli jet do penzionku kde jsme byli se starší dcerou když jí bylo tolik co je teď malé. Měla jsem takovou představu, že navštívíme stejná mista a uděláme podobné fotky jako před lety, že to bude hezké…no ty fotky se nedaří ale to není nic co by mi vadilo…na každý den jsem hledala nějaký výlet nebo něco aby to vyhovovalo všem, aby se nám tu líbilo…včera jsme byli v Zoo a manžel musel celé dopolko řešit práci…byl z toho rozmrzelý tak jsem se snažila držet hu. u a krok aby to nebouchlo…samozřejmě se nepodařilo, naštval se na mě i starší dceru…mě to bylo líto, trochu jsem to obrečela, myslím že to vážně nebylo nutné…do večera dusno… V noci udělala bezdúvodně scénu tak starší…mlátí s ní hormony,.já to beru, ale i tak.jsem ji ráno řekla, že se mi to nelíbí a že mě pěkně naštvala…od té doby více méně mlčím. Za to. manžel najednou strašně v pohodě…na dnešek jsem výlet nenaplánovala a čekala jak se toho aapoň jednou zhostí manžel a dopadlo to tak, že dopoledne prospali a teď šli ven beze mne. Je mi to strašně líto…plánuju to už od zimy, dělám první poslední aby se jim to tu líbilo a oni mě při první přiležitosti takhle hodí přes palubu. Vím, že to není dlouhodobě nic zásadního a asi jsem to včera mohla zvládnout lépe, ale tohle jsem od nich nečekala :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

427
30.7.20 12:30

Nojoooo holka ono to tak bývá, že když se na něco strašně moc těšíš a vysníš, si jak by to mělo být, tak to pak stojí za prd :lol: neboj, zas to bude dobrý, kolik dní vám ještě zbývá? A proč jste vlastně nešli ven všichni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
30.7.20 12:34
@Lorellin píše:
Dobrý den, asi se potřebuju vypovídat…jsme právě na dovolené…manžel, já, dcera 12 let a dcera 1 rok…holky jsou od sebe bez 3 dnů 11 let…letos jsme se rozhodli jet do penzionku kde jsme byli se starší dcerou když jí bylo tolik co je teď malé. Měla jsem takovou představu, že navštívíme stejná mista a uděláme podobné fotky jako před lety, že to bude hezké…no ty fotky se nedaří ale to není nic co by mi vadilo…na každý den jsem hledala nějaký výlet nebo něco aby to vyhovovalo všem, aby se nám tu líbilo…včera jsme byli v Zoo a manžel musel celé dopolko řešit práci…byl z toho rozmrzelý tak jsem se snažila držet hu. u a krok aby to nebouchlo…samozřejmě se nepodařilo, naštval se na mě i starší dceru…mě to bylo líto, trochu jsem to obrečela, myslím že to vážně nebylo nutné…do večera dusno… V noci udělala bezdúvodně scénu tak starší…mlátí s ní hormony,.já to beru, ale i tak.jsem ji ráno řekla, že se mi to nelíbí a že mě pěkně naštvala…od té doby více méně mlčím. Za to. manžel najednou strašně v pohodě…na dnešek jsem výlet nenaplánovala a čekala jak se toho aapoň jednou zhostí manžel a dopadlo to tak, že dopoledne prospali a teď šli ven beze mne. Je mi to strašně líto…plánuju to už od zimy, dělám první poslední aby se jim to tu líbilo a oni mě při první přiležitosti takhle hodí přes palubu. Vím, že to není dlouhodobě nic zásadního a asi jsem to včera mohla zvládnout lépe, ale tohle jsem od nich nečekala :,( :,( :,(

Cítíš se nedoceněná. Případně zhrzená, že to může fungovat i bez toho, aby se plánovalo.
Neznamená to, že tě nepotřebují, nebo že nechtějí.
Být tebou, tak si dám chvilku oddechu od nich, pak bych za nimi přišla, řekla, že už se mi zlepšila nálada, a jestli se můžeš přidat. Manželovi třeba přines pivo a dětem nanuka.

A co se stalo, hoď za hlavu, užívej okamžiky a neřeš, že to není podle tvých představ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
503
30.7.20 12:35

@Lorellin je to naprosto normální, na dovolené to bouchne docela často. Očekávání je veliké, realita napjatá…

Hoď to za hlavu, zajdi si na kafe nebo otestuj zmrzliny a napiš jim zprávu, kde Tě mají hledat a co dobrého je tam čeká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16911
30.7.20 12:42

A proto je mnohem lepší plánovat dovolenou nikoli do detailu, ale jen nahrubo a s mnoha variantami využití času. Např. Jedu do Vídně na 3 dny a chci do Zoo a do Prátru a pak se uvidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
30.7.20 12:43

V sobotu jedeme domů…jinak od rána se manžel domlouval se straší dcerou, mě schválně neřekli ani slovo…za nimi ani jít nemůžu protože mi neřekli ani kam.jdou…navíc si vzali klíče a já nemůžu nechat odemčený pokoj a odejít, což oni védí…mě nevadí že to. není přesně podle mých představ…já s tím počítala a od začatku dovolené jsme i hodně změnili plány, to je v pohodě. Vadí. mi, že dokud to. mám na starosti. já, tak jsou výlety a všichni jsou nadšení…po tom včerejšku jsem to nechala na chlapovi…mám dost toho, že já se můžu přetrhnout, držim hubu abych nedělala. dusno ale ani jeden z nich už to pro mě neudělá. Ani jednomu z nich jsem nic neudělala…včera když byl naprdlej manža tak.jsem se snažila aby si starší z výletu nepamatovala jen rozhádané rodiče tak.jsem se snažila aby si to i tak. užila a večer jsem to obrečela…a nakonec jsem sama já…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11124
30.7.20 12:43

No jo no, vysnila sis skvelou dovolenou a ono to nevyslo :? To se nekdy stane. Netlacila jsi az moc na spolecne aktivity? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6416
30.7.20 12:44

Moc to resis. Měla jsi velká ocekavani a ta se nenaplnila. To tak bývá. Nechala bych to být, užila si klidu kdy odešli společně a dala si třeba kafe a přečetla si knížku. Pak bych jim napsala zda nezajedem někam na oběd a dal bych se v tom nevrtala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9931
30.7.20 12:45
@Lorellin píše:
Dobrý den, asi se potřebuju vypovídat…jsme právě na dovolené…manžel, já, dcera 12 let a dcera 1 rok…holky jsou od sebe bez 3 dnů 11 let…letos jsme se rozhodli jet do penzionku kde jsme byli se starší dcerou když jí bylo tolik co je teď malé. Měla jsem takovou představu, že navštívíme stejná mista a uděláme podobné fotky jako před lety, že to bude hezké…no ty fotky se nedaří ale to není nic co by mi vadilo…na každý den jsem hledala nějaký výlet nebo něco aby to vyhovovalo všem, aby se nám tu líbilo…včera jsme byli v Zoo a manžel musel celé dopolko řešit práci…byl z toho rozmrzelý tak jsem se snažila držet hu. u a krok aby to nebouchlo…samozřejmě se nepodařilo, naštval se na mě i starší dceru…mě to bylo líto, trochu jsem to obrečela, myslím že to vážně nebylo nutné…do večera dusno… V noci udělala bezdúvodně scénu tak starší…mlátí s ní hormony,.já to beru, ale i tak.jsem ji ráno řekla, že se mi to nelíbí a že mě pěkně naštvala…od té doby více méně mlčím. Za to. manžel najednou strašně v pohodě…na dnešek jsem výlet nenaplánovala a čekala jak se toho aapoň jednou zhostí manžel a dopadlo to tak, že dopoledne prospali a teď šli ven beze mne. Je mi to strašně líto…plánuju to už od zimy, dělám první poslední aby se jim to tu líbilo a oni mě při první přiležitosti takhle hodí přes palubu. Vím, že to není dlouhodobě nic zásadního a asi jsem to včera mohla zvládnout lépe, ale tohle jsem od nich nečekala :,( :,( :,(

Každá rodinná dovolená je náročná :mrgreen:
Ale zrovna prospání bych nikomu nevyčítala, vždyť kdy jindy může člověk proválet půl dne. A že šli bez tebe? Však oni se zase vrátí a ty si zatím můžeš v klidu opalovat s knížkou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23139
30.7.20 12:46

@Lorellin myslím, že to zbytečně hrotíš, plánuješ a maluješ si to jako výstup na osmitisícovku a když se to pak nestane, jsi rozmrzelá… :hug:
Tak se na to vykašli, využij příležitosti, že je chlap s dětma venku a jdi si do kavárny na něco dobrýho a zavolej třeba kámošce :), ale né proto, aby sis postěžovala, ale proto, aby si přišla na jiný myšlenky. A pak jim napiš, že tam mají naprosto luxusní palačinky a ať dorazí za tebou…

A že se na dovolené dopoledne proleží a odpoledne se jde jen tak nazdarbůh ven - no dyť to je přece paráda, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3498
30.7.20 12:47

Takovými žabo-myšími válkami a nafouknutými xichty si kazit dovču. Nepochopím. :nevim: Já už ani nepamatuju dovču, kde bychom s manželem nepracovali. A příští týden pro změnu nebudeme v dovolenou pracovat na počítači ale chystat dřevo :lol: Klid, je léto, užívejte hezké dny 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
30.7.20 12:48

@divine woman mě ale opravdu nevadí, ze se plány změnily…asi jsem to špatmě napsala…byly jsem nadmíru spokojená a každý večer jsme se domlouvali co dál…teda o tom co jsem v okolí našla já, protže by to nikdo jinej neudělal…al eto by mi taky nevadilo, manzel. nerad vybírá z mnoha možností a mě to nevadí…ale proč se já snažím aby byli oba spokojení a nechám si i líbit věci co mě štvou jen aby byla dobrá nálada…a oni nemůžounjednou do roka udělat to samé pro mě…prostě mají vztek, tak to ventilujou, zkazí celý den a ode mě se čeká, že mi zo nebude vadit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6416
@Lorellin píše:
V sobotu jedeme domů…jinak od rána se manžel domlouval se straší dcerou, mě schválně neřekli ani slovo…za nimi ani jít nemůžu protože mi neřekli ani kam.jdou…navíc si vzali klíče a já nemůžu nechat odemčený pokoj a odejít, což oni védí…mě nevadí že to. není přesně podle mých představ…já s tím počítala a od začatku dovolené jsme i hodně změnili plány, to je v pohodě. Vadí. mi, že dokud to. mám na starosti. já, tak jsou výlety a všichni jsou nadšení…po tom včerejšku jsem to nechala na chlapovi…mám dost toho, že já se můžu přetrhnout, držim hubu abych nedělala. dusno ale ani jeden z nich už to pro mě neudělá. Ani jednomu z nich jsem nic neudělala…včera když byl naprdlej manža tak.jsem se snažila aby si starší z výletu nepamatovala jen rozhádané rodiče tak.jsem se snažila aby si to i tak. užila a večer jsem to obrečela…a nakonec jsem sama já…

Tímhle si dokázala jak moc si to bereš. Přestaň se litovat a buď rada, ze tráví čas spolu a pokud ze nenaplní tohle tak nápis manželovi ať za tebou přijdou, ze pokoj odemčený nenecháš a ze pojedete někam na oběd. Nečekej od ostatních to co si ochotna udělat ty, pak dopadneš přesně takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Pokud šel manžel s dětmi ven bez tebe, našla bych nejbližší zahrádku (klidně i jestli má penzion restauraci), tam bych si sedla, dala bych si kafe a kus dortíčku, k tomu dobré vínko nebo drink co máš ráda a užívala bych si toho klidu. Oni přijdou s dobrou náladou z výletu, ty budeš mít po klídku pro sebe taky dobrou náladu ( kdyžtak si můžeš dát drinky dva :lol: ) a bude to OK. Škoda se rmoutit, vždyť se nic nestalo, vem to z druhé stránky, máš zaslouženou chvilku volna pro sebe :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23139
30.7.20 12:50

navíc si vzali klíče a já nemůžu nechat odemčený pokoj a odejít, což oni védí
Nedomýšlej, jsi si jistá, že to „vědí“, že jim to došlo, nebo dokonce, že tě tam takhle nechali naschvál? Ale no tak… :andel:
Tak zajdi na recepci, požádej o náhradní klíč, nebo jim napiš, že tě tam nechali bez klíčů a nemůžeš odejít…
Nebo prostě odejdi :lol: :lol: Pokud nemáte pod polštářem zrcadlovku za padesát tisíc, tak co by vám kdo sebral? Pokud je to slušný podnik, tak pár triček vám nikdo neukradne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama