Je mi už ze všeho smutno

Anonymní
5.2.21 20:36

Je mi už ze všeho smutno

Ahoj lidi, jdu se sem vypsat, taky vás už unavuje ta karantena?? Nemam normální život, už mi to leze na palici, holku nemam, nic mě nebaví, studium taky v haji pac přes tu online vyuku nic neumim. Nevim jak budu letos maturovat, moc pohledný taky nejsem..pratel moc taky nemam, premyslim i o sebevraždě pac mě muj život už nebaví a unavuje. Fakt jsem znudenej a znechucenej životem, nejradši bych usnul a nikdy se už neprobudil. Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2172
5.2.21 20:38

@admin Takový řeči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
5.2.21 20:39

Klídek chlape, podobně to mají teď všichni, vyráž ven udělej si každý den procházku, jestli nemáš porid si pejska ten tě zaměstná :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2594
5.2.21 20:39

Tady se to hemží Covidopos+ánkama a fandama totálního lockdownu. Doporučuju jiný fórum 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19740
5.2.21 20:40
@alena1995 píše:
@admin Takový řeči?

Co, takový řeči? Co je na nich špatného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19740
5.2.21 20:42

Zakladateli, vydrž. Je to pro vás pekelný, mně někdo v maturitním věku, tedy ve věku, kdy jsem nejvíce začínala objevovat samostatný život, zavřít doma, tak zesílím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2355
5.2.21 20:44

Co na to chces rict, jedeme v tom vsichni. Nikoho to takhle nebavi a vsichni chteji svuj normalni zivot. Prece si kvuli nude nebudeme brat zivot? Stanov si nejakej cil a bav se tim… ;) Treba sport, behat muzes na kole jezdit muzes… Cokoli co te napadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21301
5.2.21 20:45

Sebevražda z nudy? Tak tomu už se opravdu říká nevědět co roupama :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
5.2.21 20:45

Taky me to uz docela stve, prave hodne kvuli detem :?, online vyuka, vsechny krouzky pozastaveny, styk s prateli omezeny…ale uvedom si, ze to tak maji vsichni. Musime vydrzet. Kam se hlasis na vs? Jakmile se otepli, tak bude lip, verim, ze leto bude relativne v pohode. Na to, jak to bude vypadat pristi skolni rok, radeji nemyslim :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3447
5.2.21 20:49
@Petula306 píše:
Tady se to hemží Covidopos+ánkama a fandama totálního lockdownu. Doporučuju jiný fórum 8)

toho covidopos..anka slyším poprvé :-)

já bych řekla všeho s mírou a ty děti bych do těch škol v nějakém rozumném režimu od března poslala, zakladatel je toho zářný příklad, že izolace po tak dlouhou dobu je opravdu psychicky náročná, jen bych prostě nastavila nějaká pravidla, ty rozestupy, roušky, měření teploty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1084
5.2.21 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj lidi, jdu se sem vypsat, taky vás už unavuje ta karantena?? Nemam normální život, už mi to leze na palici, holku nemam, nic mě nebaví, studium taky v haji pac přes tu online vyuku nic neumim. Nevim jak budu letos maturovat, moc pohledný taky nejsem..pratel moc taky nemam, premyslim i o sebevraždě pac mě muj život už nebaví a unavuje. Fakt jsem znudenej a znechucenej životem, nejradši bych usnul a nikdy se už neprobudil. Prosim anonym

Přestaň magořit a začni racionálně uvažovat. Se sebevraždou jdi do háje. Mě teď za poslední 3 měsíce umřel druhý člen rodiny na následky covidu a musím žít dál, starat se o děti, rodinu, domácnost, finance. Opatření mám také dost, vše je zavřené, nikam se nesmí, ale je to takové, tak se s tím popasujeme. Maturita je velký stresor, ale skákat z ní z okna, je blbost. Svět teď potřebuje každého člověka a potřebovat bude. Je těžká doba a každý musí přiložit ruku k dílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2172
5.2.21 20:58

@Cuddy Přijde ti ok, že tady 18ti letej kluk píše, že přemýšlí o sebevraždě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6008
5.2.21 21:02
@alena1995 píše:

„Pac ho zivot nebavi a je znudenej“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19740
5.2.21 21:04
@alena1995 píše:

Jo, přijde mne to dost pochopitelne, že ty náctileti toho mají opravdu dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17074
5.2.21 21:07

Jo je to těžký.

To ještě není úplně důvod to vzdávat.

Jestli to chceš překonat, tak si především zajdi k psychiatrovi pro antidepresiva. Jesti mi nevěříš, že už na ně je čas - tak si udělej orientační test…

http://www.cmhcd.cz/…va-stupnice/

No a až zaberou a tvoje psychika nebude tak rozhozhená, tak jednak bude potřeba zabrat na tu maturitu (to stíháš úplně v pohodě) a k nalezení cesty, kdy začneš nad svým životem pomalu a postupně přebírat kontrolu a on ti konečně začne vracet za případné vynaložené úsilí.

Samo se nic nestane, samo se to leda possere. Zbytek si bohužel musíme zařídit sami. Nikdo ti zábavu v životě zařizovat nebude - je to na tobě. To je ta dospělost.

Jo a vřele doporučuju vydat se v létě sem (pokud už ti bude 19).

https://www.psl.cz/poloniny/

pokud ne tak sem - ale nebudou tam holky…

https://www.psl.cz/transition/

Slibuju že to bude dobrý, bezpečná, že lidi co to dělaj jsou fajn a že to zvládneš, že tam zjistíš že můžeš dobře funovat mezi lidma a že ti to fakt dá hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat