Je mi zle po potratové pilulce, poradíte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:41
Je mi zle po potratove pilulce..

Zdravím, byla jsem vcera na potratove pilulce, dali mi tri a zitra mam jit jeste na jednu. Je mi furt strašně zle. Bylo mi zle i pred tou pilulkou, ale ted je to ještě víc. Nemám chut k jídlu, ze všeho se mi dělá špatně, kouřila jsem cigarety, ty ted nemůžu ani cítit. Chce se mi z toho akorat zvracet. Bylo některé z vas, která jste tohle podstoupila taky tak zle nebo je jen mně? Dekuji za vaše odpovědi :)

Přečtěte si článek: Krvácení po potratu - je potřeba revize?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13767 příspěvků 06.02.19 14:42

tady bude veselo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:46

Prosím, nesezerte me za to, jak jsem se rozhodla, nejsem na miminko připravená a byla jsem v dost tezke situaci.. Díky

Janli
Kelišová 7285 příspěvků 06.02.19 14:47
@ka2ka píše:
tady bude veselo

To si piš :mrgreen:

katrinacek
Stálice 57 příspěvků 06.02.19 14:47

@ka2ka proč by mělo? Ony jsou potraty snad nelegální nebo co? Holce je blbě a chce jen radu.
Anonymní:
Podle mě je normální že je ti zle ale zavolej si do ambulance kam chodíš a zeptej se.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 06.02.19 14:49

Jediné co mě zaráží je ten smajl na konci otázky 8o Takových témat jinak je tu 3× do týdne.. Ale ten „výsměch“ na konci… to neví teda..

ka2ka
Extra třída :D 13767 příspěvků 06.02.19 14:50
@katrinacek píše:
@ka2ka proč by mělo? Ony jsou potraty snad nelegální nebo co? Holce je blbě a chce jen radu.
Anonymní:
Podle mě je normální že je ti zle ale zavolej si do ambulance kam chodíš a zeptej se.

proč? protože sem chodí většina holek co doufá že otěhotní a někdo kdo jde na potrat je pro ně naprosto nepochopitelný , no takže se to tu začne hádat jako v každé takové diskuzi

pikola
Neúnavná pisatelka 19893 příspěvků 06.02.19 14:50
@Anonymní píše:
Prosím, nesezerte me za to, jak jsem se rozhodla, nejsem na miminko připravená a byla jsem v dost tezke situaci.. Díky

Tak asi je ti zle, že jsi těhotná, ona ta pilulka nezabere hned aby bylo do půl hodiny všemu konec. Moc nechápu, čemu se divíš

katrinacek
Stálice 57 příspěvků 06.02.19 14:52
@Andrea.Tom píše:
Jediné co mě zaráží je ten smajl na konci otázky 8o Takových témat jinak je tu 3× do týdne.. Ale ten „výsměch“ na konci… to neví teda..

Však toje jen usměvavý smajlík :) . Výsměch by byl :D nebo :lol: ..

ka2ka
Extra třída :D 13767 příspěvků 06.02.19 14:52
@katrinacek píše:
Však toje jen usměvavý smajlík :) . Výsměch by byl :D nebo :lol: ..

a ono je na potratu něco úsměvného ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:55

@pikola Vím, ze pilulka nezabere hned po pul hodine, diky za upozornění. Chtela jsem jen radu od někoho, kdo zazil neco podobného a bylo mu stejně. V nemocnici me na nic neupozornili.
A díky tedy ;)

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 06.02.19 14:56

No, já si myslím, že stačí projet starší diskuze ve vyhledávači.. Jak říkám, takových témat tu je X do měsíce.. :roll:

katrinacek
Stálice 57 příspěvků 06.02.19 14:57
@ka2ka píše:

Pardon, už se k tomu nebudu vyjadřovat. Jen mě zaskočilo proč by z toho dotazu někdo měl dělat haló. Podle mě normální dotaz mezi ženy které si jistě potraty prošly. Úsměv by měl značit že bude ráda za rady. No jestli je na tom něco úsměvného je každého věc :roll:. Podle mě ta holka nenapsala nic špatného, kvůli čemu by se měla strhnout mela.

Příspěvek upraven 06.02.19 v 14:58

Keyllah
Extra třída :D 10704 příspěvků 06.02.19 14:57
@ka2ka píše:

ježíš, tak dala smajlíka za poděkování . Hádám, že snad nikomu nepřijde potrat úsměvný? Tobě ano? Asi ne. Mě? taky ne. Jí? asi taky ne, jinak by ho dala hned za slova „je mi zle po potratové pilulce“ :roll: pak se div, že se v takový diskuzi někdo zhádá...........

anahita
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 06.02.19 14:59

Já bych taky řekla, že to asi bude hormonalní bouře z těhotenství, ale ta potratová pilulka asi taky nebude žádná prochazka růžovou zahradou. Ale pokud jsi ještě těhotná nikdy nebyla, bude to asi příznak těhu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >