Je mi zle po vitamínech pro těhotné, jaké jiné?

Anonymní
19.5.17 10:28

Je mi zle po vitamínech pro těhotné,jaké jiné?

Ahoj maminky, jsem ve čtvrtém měsíci těhu, před měsícem jsem začla brát mamavit, ale tedm mi po něm začlo být strašně zle od žaludku, až na zvracení. Měla bych brát vitamíny, mám problémy s imunitou, volala jsem modr.,ta mi řekla, at přídu v pondělí, že mi zkusí vzít krev a případně dát nějaké jiné.
Proto se ptám tady, jaké jste měly vy a nic vám po nich nebylo nebo po kterých vám zle bylo? Mé kamarádky mi řekly, že jim po těhu vitamínech nikdy nic nebylo, tak jsem asi divná já? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16108
19.5.17 10:30

Po mamavitu mi bylo taky soufl…mam koupené z dm to jejich A-Z mama..je to stejné slozeni jako femibion..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21802
19.5.17 10:33

Já nedám dopustit na zdravou, vyváženou kvalitní stravu plnou ovoce a zeleniny. tam je vitamínů nejvíc, v nejlepší formě a špatně ti nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17394
19.5.17 10:33

Hlavne pokud mas nejake zdravotni potize, tak Mamavit a podobne nestaci. Brala jsem je cele tehotenstvi a k nim prubezne dostavala zelezo, vitamin D, magnezium.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 10:34

Co si pamatuju, tak mi nebylo nejlíp po Gynexu, kterej mi tehdy napsala doktorka. Vyloženě jsem po něm nezvracela, ale bylo tak nějak šoufl. Pak jsem měla ještě jedny, ale po těch jsem měla pro změnu průjem, ale ty už nevim, jak se jmenovaly.Tak do třetice jsem vyzkoušela Ogestan a řekla si, že pokud ani tohle nebude v poho, tak už další brát nebudu.
Asi se stal zázrak a nic mi nebylo, pilule šla dobře spolknout, neležela mi v žaludku. Tak zkus a uvidíš, třeba to bude v pohodě. Jen jestli mužu doporučit, tak kupovat online, je to o něco levnější.
Hodně štěstí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24369
19.5.17 10:46

Vykašli se na doplnky, kup si ovoce, zeleninu, jez vyváženou stravu a máš to stokrát lepší a zadara. neblázni s umělinou, to je k ničemu. Beztak toho většinu zase vyčůráš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
19.5.17 10:48

Zvracela jsem po Gravitalu a dr mi doporučil abych je brala během jídla (sníst půl oběda hodit do sebe prášek a dojíst zbytek) a od té doby úplně v klidu tak zkus třeba tohle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2059
19.5.17 10:52
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, jsem ve čtvrtém měsíci těhu, před měsícem jsem začla brát mamavit, ale tedm mi po něm začlo být strašně zle od žaludku, až na zvracení. Měla bych brát vitamíny, mám problémy s imunitou, volala jsem modr.,ta mi řekla, at přídu v pondělí, že mi zkusí vzít krev a případně dát nějaké jiné.
Proto se ptám tady, jaké jste měly vy a nic vám po nich nebylo nebo po kterých vám zle bylo? Mé kamarádky mi řekly, že jim po těhu vitamínech nikdy nic nebylo, tak jsem asi divná já? :(

beru Femibion a rybí olej, je mi po tom dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2059
19.5.17 10:53

@inkakřivák Některé ženy ale špatně syntetizují kys. listovou ze stravy, a třeba já zase potřebuji dodávat jód zvnějšku, tělo si ho neumí vyrobit dost :nevim: Alespoň to u sebe vím, ale je hrozná spousta žen, které to ani neví. Takže minimálně v prvním trimestru bych doplňky stravy nezavrhovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
19.5.17 10:55

Ahoj, vitamíny se mají brát s jídlem, aby se těmto problémům vyhlo.. Ale mě i tak bylo špatně po Chytrém miminku. Pak jsem přešla na Femibion a dobrý ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
19.5.17 10:58

Já brala nejřív Femibion a potom levnější Superfolin od Chytrého miminka. Dost mi toho zbylo, jestli chceš, můžem se po sz domluvit a pošlu ti na zkoušku 10 tablet ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
491
19.5.17 11:16

Ahojky, po Mamavitu mi bylo taky strasne spatne, tak jsem zkusila Elasti Q pro mimi + DHA a super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
19.5.17 11:19

Ovoce zeleninu a celkove vyvazenou a zdravou stravu, myslim ze nic lepsiho pro svoje telo udelat nemuzes :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9852
19.5.17 11:38

No já jsem začla kolem 15tt jíst mamavit taky mi bylo po něm zle tak ho jím ob den a dobrý :nevim: někdo má ten fembion..Ono se to taky nemá přehánět stačí ovoce zelenina a kdyžž jíš všechno…Taky mám špatnou imunitu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22009
19.5.17 11:39

Jedla jsem jen listovku. Nevolnosti jsem měla celý den bez zvracení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama