Je mikrovlákno nepromokavé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 01.11.14 23:39
Je mikrovlákno nepromokavé?

Ahoj holky, mám takový dotaz, minulý rok jsem dcerce koupila tuhle krásnou bundičku od Wolfa http://www.modrykonik.cz/…olf-akce/,je to mikrovlákno, je uvnitř je duté vlákno a pás proti vniknutí sněhu, ale jelikož minulý rok nebyl skoro žádný sníh, tak já furt dumám, jestli je nebo není nepromokavá, když to není šusťák ale mikrovlákno. Mám pro dcerku ještě jednu zimní bundu, ale ta je látková a tahle od Wolfa je nám pořád super, ačkoliv je to vel.98 a dcerka má vel.110,pořád bezvadně sedí, chci jí dávat k oteplovákům v zimě do sněhu, ale nevím, zda je nebo není nepromokavá, zda nemám koupit raději nějakou šusťákovou, myslíte, že trošku řádění ve sněhu vydrží? Na hory nejedeme, chci ji mít do školky, právě se mi nechce kupovat novou, tak furt nevím, v případě kdyby jí promáčela, tak mám kombinézu, ale pořád dumám, zda je nebo není nepromokavá, děkuji :kytka:

Reakce:
Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 01.11.14 23:40

Je to tahle zimní bunda, nějak se mi to nezobrazilo, ta malinová http://www.obchodumysaka.cz/…a-wolf-1957/

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34550 příspěvků 02.11.14 06:35

@Jenny83 ja bych odahdla, ze nebude odolna na vetsi dest a valeni v louzi, ale na mensi dest a bezne pady do neroztaleho snehu ano.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 02.11.14 09:50

@Jenny83 Píšeš, že pro případ, že by promokavá byla, tak máš ještě v záloze kombinézu. Tak to zatím neřeš a bundu, když bude tahle promokavá, koupíš i kdykoliv později. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >