Je mladší než já

pivoňka
13.11.09 21:18

Je mladší než já

Milé dámy lítám v tom až po uši a nemohu se rozhodnout, četla jsem tu několik diskuzí na téma zůstan s manželem nebo odejít k milenci. Momentálně se nacházím v situaci, kdy jsem se rozešla se svým partnerem, se kterým mám děti (kluky) a na chatu jsem si dlouho psala s jedním klukem který je o 8 let mladší než já. Známe se z chatu cca 2 roky. Vždycky jsme si příjemně pokecali a teď když jsem řešila odchod od mého partnera (nejsme manželé) tak jsem se s tím klukem potkala a mám pocit, že se do mě zamilovat a já pořád nevím. Myslíte že může klapat vztah s mužem o 8 let mladším ? Mé děti mám moc ráda a říkal, že se o mě a o ně postará. Pořád mi někde za ušima svítí majáček, že se nejlíp o děti může postarat skutečný táta…co by jste mi poradily… mám jít do nového vztahu s mužem o 8 let mladším nebo se pokusit znovu začít žít se svým parnterem ?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3348
13.11.09 21:47

A to, ze je mladsi je jediny problem ? Ja to teda jako prekazku nevidim a pokud to s nim nezkusis, tak nebudes vedet, jestli to bude klapat. A jake ty k nemu vubec chovas city ? Na druhou stranu zalezi, proc ses s byvalym partnerem rozesla a jestli by se to nedalo udobrit.
A s tim, ze se o deti dokaze postarat nejlepe jejich vlastni tata nemuzu souhlasit. Kazdopadne si to stejne budes muset rozhodnout sama a drzim palce, at ti to vyjde co nejlepe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16291
14.11.09 00:35

Že by se o děti nejlíp postaral vlastní táta je „nesmysl“. Třeba můj otec se o mne staral stylem - peníze dá máma a mlč nebo ti nabiju.
Zda vztah vyjde asi záleží na obou, co k sobě cítíte :) A jestli překonáte předsudky okolí. Má matka je rozvedená, má o dva roky mladšího přítele a taky z toho byla nervní… Ale nebála bych se toho, však muži si běžně berou ženy o 8 let mladší,tak proč by to nemohlo být i opačně. Hlavně jestli ho znáš opravdu dobře ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
14.11.09 08:33
pivoňka píše:
Milé dámy lítám v tom až po uši a nemohu se rozhodnout, četla jsem tu několik diskuzí na téma zůstan s manželem nebo odejít k milenci. Momentálně se nacházím v situaci, kdy jsem se rozešla se svým partnerem, se kterým mám děti (kluky) a na chatu jsem si dlouho psala s jedním klukem který je o 8 let mladší než já. Známe se z chatu cca 2 roky. Vždycky jsme si příjemně pokecali a teď když jsem řešila odchod od mého partnera (nejsme manželé) tak jsem se s tím klukem potkala a mám pocit, že se do mě zamilovat a já pořád nevím. Myslíte že může klapat vztah s mužem o 8 let mladším ? Mé děti mám moc ráda a říkal, že se o mě a o ně postará. Pořád mi někde za ušima svítí majáček, že se nejlíp o děti může postarat skutečný táta…co by jste mi poradily… mám jít do nového vztahu s mužem o 8 let mladším nebo se pokusit znovu začít žít se svým parnterem ?

Ahoj,nevím kolik ti je let,ale já mám mladšího manžela o 6 let a žádná překážka to není a o děti se stará pěkně i když nejsou jeho,to jeho je teprve na cestě :wink: Je 32 a jemu 26 let :-)

• Nahlásit
  • Citovat
6266
14.11.09 12:06

Ahojda, muj tata je o 7 let mladsi nez mamka a slape jim to na 1. Mame je 73, tatovi 66 a uzivaj si doma duchod, ze jim to az zavidim :-) . Mama byla 2× rozvedena s 2ma detma, kdyz se brali (bylo jim +-30) a nikdy toho nelitovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
peka83
14.11.09 14:04

vztahy

Ahojky,

Příspěvek upraven 27.03.13 v 12:19

• Nahlásit
  • Citovat
1102
14.11.09 14:25

Já si taky myslím že věk neni až tak rozhodující, já mama taky mladšího manželea sice né o tolik. Rozhodně si nemyslím že nejlépe se postará o své děti jejich biol.otec to neni pravda.

Rozchod s bevalým, je opět o tomproč jste se rozešli, a proč to zase dát do hromady. myslím si že pokud je šťastná maminka jsou šťastné i její děti. A naopak. Takový ty kecy ****zůstali jsem spolu jen kvůli děte nechápu. Snad kvůli dětem by jsme se měli snažit být šťastní my.

Přeju ti ať se dobře rozhodneš a nelituješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
od zakladatelky
14.11.09 18:52

od zakladatelky :
holky děkuji vám za příspěvky, dodali jste mi sílu to zkusit… je mi 36 a jemu 28. ˇusměv na rtech mám díky vám… mějte se krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
6283
14.11.09 20:21

Ja mam take mladsiho partnera.Je to take o osm let a mame spolu miminko.Byla to velika laska,ted je to spokojene a stastne partnerstvi.Je zodpovedny,umi nakoupit,uklidit,vyridit vsechno mozne.A to je ve veku,kdy jeho vrstevnici vesmes jeste deti ani moc nemaji a nebo dokonce jeste bydli u rodicu.Navic mi prijde,ze je s mladym klukem vetsi sranda,jeste nebere veci tak vazne a nebyva nervozni.Ja byt tebou,tak to zkusim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kocickovaa
3.1.10 14:13

Nevím, zda odejít od přítele, to musíš posoudit ty sama,ale za sebe můžu říct, že z chatu mám o osm let mladšího manžela, jsem rozvedená (nebyl příčinou rozvodu) a kdyby to takhle zůsatlo do konce života, budu moc a moc štastná..:o) takže na věku nezáleží, můh první muž byl o hodně starší a nevěrný…

• Nahlásit
  • Citovat
4.1.10 22:45

ahoj.Jsemtusice nová,ale jak jsem zjistila,asimáme doma největší věkový rozdíl…jsem o12let starší a vše funguje.momentálně čekáme 2dítě.já 39 a ten můj 27…takže neváhej a zkus,věk je jen nějaké číslo v kalendáři.Může být někomu 30 a chovat se může hůř,než puberťák a naopak nějaký mlaďoch může být na tom líp než vrstevník.A podstatný je vztah mezi vámi a dítětem navzájem.K čemuje dítěti táta,když je třeba sobec a pitomec,když může mít lepšího…přeju štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jipi
29.1.10 12:40

Muj pritel je mladsi o 14 let, me je 42 a jemu 28 let. Jsme spolu uz ctvrty rok a je to super. Musim podotknout, ze deti neplanujeme, ja je uz nechci, protoze mam dospelou dceru, on je vubec nechce. Vim, ze se muzeme kdykolik rozejit, ale urcite to nebude vekovym rozdilem.

• Nahlásit
  • Citovat
zdenicka4
26.3.13 15:33

co nezkusis nemas

Ahojky devcata.je mi 48 let a jsem 2krat rozvedena. stesti mi moc nepralo.pak jsem mela 3 roky pritele a ten mi pred operaci nadoru v prsu dal kopacky…co ten toho nasliboval-a hadejte jak to dopadlo. Postaral se o me upne cizi muz dnes uz pul roku muj pritel jeste o 10 let mladsi nez ja.jsem s nim stastna mame fajn vztah a OD DUBNA UZ CHCEME BYDLET SPOLU-ZATIM TO TAK JE A MENIT NIC NEHIDLAME.JA VAHALA 2 MESICE NEZ JSEM SI VSE NECHALA PROJIT HLAVOU A NELITUJI. DOKONCE NAM MOJE RODINA FANDI A PRATELE. PROTO STARSI ZENY NEDEJTE NA KLEPY I MLADSI MUZ VAS MUZE MILOVAT.JE TO NA POVAZE. PREJI USPESNY VYBER. ZDENKA JH :lol: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
lihow
26.3.13 15:50
@zdenicka4 píše:
Ahojky devcata.je mi 48 let a jsem 2krat rozvedena. stesti mi moc nepralo.pak jsem mela 3 roky pritele a ten mi pred operaci nadoru v prsu dal kopacky…co ten toho nasliboval-a hadejte jak to dopadlo. Postaral se o me upne cizi muz dnes uz pul roku muj pritel jeste o 10 let mladsi nez ja.jsem s nim stastna mame fajn vztah a OD DUBNA UZ CHCEME BYDLET SPOLU-ZATIM TO TAK JE A MENIT NIC NEHIDLAME.JA VAHALA 2 MESICE NEZ JSEM SI VSE NECHALA PROJIT HLAVOU A NELITUJI. DOKONCE NAM MOJE RODINA FANDI A PRATELE. PROTO STARSI ZENY NEDEJTE NA KLEPY I MLADSI MUZ VAS MUZE MILOVAT.JE TO NA POVAZE. PREJI USPESNY VYBER. ZDENKA JH :lol: :hug:

Souhlasím a fandím. I přes všeobecné předsudky tyto vztahy fungují častokrát lépe nežli opačný nepoměr!!

• Nahlásit
  • Citovat
16567
28.3.13 21:40

Ja mam manzela o 11 let mladsiho a klape nam to. problemy mame jako kazdy jiny, ale jinak ten rozdil neni vubec videt ani znat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama