Je moc brzy na testování??

Anonymní
20.10.19 09:38

Je moc brzy na testování??

Ahoj, dnes jsem 8DPO a ms má dorazit za 7 dní. Někde jsem četla že ovulační test ukáže brzké těhotenství dřív než těhotenský test tak jsem si tři dny po sobě i dnes ráno dělala ovulační a je stále negativní :? Tak to už beru tak že těhotná nejsem a za těch 7dni to dostanu, kdyby ovulační test byl pozitivní tak bych si udělala těhotenský test ale když neni pozitivní nemám důvod dělat těhotenský.. Jsem trošku sklamana že to nevyšlo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4904
20.10.19 09:41
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.19 09:47
@karkarka
@karkarka píše: :zed:

Co se děje? Nějaký problém?

• Nahlásit
  • Citovat
2291
20.10.19 09:51

Ano je moc brzy na testovaní. Precti si navod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.19 09:52
@Martina84
@Martina84 píše:
Ano je moc brzy na testovaní. Precti si navod.

Některé holky testují od 7dpo a mají duchy

• Nahlásit
  • Citovat
404
20.10.19 09:59
@Anonymní píše:
@Martina84Některé holky testují od 7dpo a mají duchy

Protože měli ovulaci třeba dřív. Jak ty víš s jistotou že jsi 8dpo?
Je prostě blbost testovat takhle brzy. Pokud je tvoje ovulace potvrzena, tak bys mohla vědět, že touhle dobou se začíná hcg uvolňovat možná tak teprve do krve. Ne-li později.
Zbytečně blázníš, a tohle chování ti k otěhotnění nepřidá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3515
20.10.19 10:01
@Anonymní píše:
@Martina84Některé holky testují od 7dpo a mají duchy

Já četla nejdřív 8dpo, že mely některé ženy duchy, ale ty děláš ovulační a děláš závěry. To je vážně zbytečné. Z toho nic nezjistís a ještě tak brzy. Třeba těhotná jsi, uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 10:04

To snad ne tohle :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
20.10.19 12:15
@Anonymní píše:
@karkarkaCo se děje? Nějaký problém?

Myslím, že karkarku @karkarka učaroval naprostý nedostatek základních znalostí o reprodukci, a tím tady oplývá bohužel spousta diskutujících! :mrgreen: Proboha, ovulační test a těhotenský test fungují na úplně jiných prinicpech. Ovulační test detekuje (určuje, zda je přítomný) luteinizační hormon (LH). Těhotenský test detekuje hormon choriogonadotropin (hCG), který začíná stoupat v moči a krvi poté, co se embryo zahnízdí. Což je cca 7 dní po oplodnění, i déle. „Někde jsem slyšela, že ovulační test ukáže těhu dřív…“ je asi o tom, že někomu se možná mohlo stát, že v době očekáváne MS měl ještě maličký zbytek LH v moči (protože ovulace byla třeba mnohem později v cyklu), tudíž byl slabě pozitivní. jenže pak by se asi dost pravděpodobně ještě netvořil hCG. Prostě testovat cokoliv X dní před MS je nesmysl (bohužel je tady tím ta diskuze vytapetovaná, dokola miliony holek, co si v návodu nečetly, že nejčastější důvod falešně negativní těhu testů je, že je dělán příliš brzy, loví duchy a cpout to sem horem dolem), ale testovat to OVU testem a podle toho, že ten byl negativní usoudit, že těhotná nejsi, to jsi posunula ještě na vyšší level :nevim: každopádně ale přeju hodně štěstí při snažení, ať se brzy dočkáte. To přeji všem ženským, co po mimču touží. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama