Reklama

Je moc pořídit si 4. dítě? Váš názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 21:55
Je moc pořídit si 4 dítě? Vás názor?

Vás názor je moc plánovat 4 dítě? Mám tři děti ve věku 11 let 5 let a roční. Jak to vidíte vy nebo je tu někdo kdo má taky víc děti?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3062 příspěvků 05.09.18 21:58

Ja jsem z 5 deti a prijde mi to jako idealni pocet. Mamka rikala, ze nejvetsi zahul je to prvni. Pak mezi 1 a 2 detmi i mezi 2 a 3 detmi je rozdil, ze je to narocnejsi. A od 4 deti vys uz je narocnost porad stejna :-D Hlidala pak u nas pres tyden jeste dva bratranky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 21:59

@Limi123 a kolik máte děti? A nebo plánujete?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 05.09.18 22:00

Záleží na financích. Pokud to jde a naplňuje tě to tak zase proč ne. Teď jsem se dodívala na výměnu manželek…taky měli čtyři děti, exekuce, tatínek bez práce a ještě kouřil a pil.

Uživatel je onlineterien
Kelišová 7467 příspěvků 05.09.18 22:01

Jo, pro mě by to bylo moc. Znám i zábavnější činnosti než 20 let utírat dětem zadek. Po shlédnutí dnešní Výměny manzelek bych to určitému typu lidí zakázala.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 05.09.18 22:03

Tak pro mě by to třeba bylo moc,jsem rozhodnutá dvě a ne víc. Chci je optimálně zajistit,moci si dovolit platit jim kroužky,prostě udržet nějaký standard. Jsem poslední z pěti dětí,oblečení jsem dědila po sourozencích,bo­hužel jsme byli chudá rodina. Takže asi proto. Navíc jsem člověk,který má rád svůj práci a chci mít i trochu volného času pro sebe.

Limi123
Závislačka 3062 příspěvků 05.09.18 22:04
@Anonymní píše:
@Limi123 a kolik máte děti? A nebo plánujete?

Mam dve, jako ideal vidim minimalne 3, ale brala bych vic. Bohuzel nejspis zustane u dvou, tatinek se mnou nesouhlasi a na tohle musi byt dva :-(

Libilo se mi vyrustat ve velke rodine a rada bych mela take takovou. Takhle mi tu u nas prijde moc velky klid, malo ruchu :-)

Limi123
Závislačka 3062 příspěvků 05.09.18 22:06

… ale zase si rikam, ze budu aspon mit vic klidu, tak to neberu nejak tragicky. Ale kdyby ta moznost byla, jdu do toho hned :-)

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 05.09.18 22:06
@Anonymní píše:
Vás názor je moc plánovat 4 dítě? Mám tři děti ve věku 11 let 5 let a roční. Jak to vidíte vy nebo je tu někdo kdo má taky víc děti?

Není to moc, mám tři po roce a půl a je to super, čtvrté bych ráda, ale s větším rozestupem, ale zase ne moc (max 3 roky). Já jsem jedináček a byla jsem chudák.

Jannys
Kelišová 6175 příspěvků 05.09.18 22:07

Dnešní doba je bohužel taková, že i dvě děti jsou jakým si luxusem.
Každopádně proč né.Na tuto roli se nedá připravit.Pokud se o děti dokážete postarat, dokáží mít vše co k životu potřebují ( a tím nemyslím ( drahé dovolené, značkové oblečení, nejnovější telefony ).
Jaké si to uděláte takové to budete mít :) .
Mě se to kecá mám děti dvě + jedno nejspíš na cestě.
Ono ve finále co člověk to jiný názor a pohled.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27164 příspěvků 9 inzerátů 05.09.18 22:09

Ne, je to v pohodě, akorát bych já sama za sebe neplánovala čtvrté dítě, kdybych měla doma roční… to by bylo na mě moc brzy po sobě… :D ;)

kaja00
Extra třída :D 13428 příspěvků 05.09.18 22:09

Za mě v pohodě, moc to určitě není, tak akorát ty 3-4. Jsem ze tří a chci taky alespoň tři dětičky. Ale záleží na financích, když v pohodě, tak super. A taky jak se cítíte, to je fakt na Vás, každý to má jinak.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15608 příspěvků 05.09.18 22:16

za mě určitě ano, pokud máte prostředky a zázemí :palec: Ale počkala bych, až roční povyroste, aspon ten rok ještě

Kelsey
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 05.09.18 22:44

To musis vedet, jestli jste dostatecne materialne, financne schopni zabezpecit je.
Treba dnesni Vymena manzelek ctyri deti. Rodice nejspis min gramotni lide, kterym se nechce delat. Takze katastrofa.

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 05.09.18 22:50

Můj názor je takový, že bych se nikdy neptala na netu, zda mít či nemít tolik či tolik dětí. Já to beru jako naše (moje a manželovo) soukromé rozhodnutí, do kterého nám nemá kdokoli kecat… Vy si musíte být jistí, že to zvládnete…
Máme 11 dětí, pokud bude vše v pořádku, dočkáme se i dalšího miminka. Je to jen a jen naše soukromé rozhodnutí a nikdo jiný nám do toho kecat nebude 8) Víme, co si můžeme a nemůžeme dovolit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama