Je možné, že je pozitivní?

Anonymní
11.4.21 12:37

Je možná eventuelně pozitivita?

Zdravím,

Po pár zvláštních “příznacích” jsem koupila těhu test a testla. Výsledek se mi ale vůbec nezdá. Ano vím že si mám udělat ještě jeden test, pripadne jit na krev.
Jen by mě v mezičase zajímalo, zda je možné, aby toto viz foto, znamenalo pozitivitu teoreticky. Nebo kdo to takto měl.
Druha čárka se postupne jeste vice dovybarvila, nicméně je moc blízko té první. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
964
11.4.21 12:41

To vypadá na vadný test, neměla si ho ponořený moc? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
11.4.21 12:43
@Anonymní píše:
Zdravím,Po pár zvláštních “příznacích” jsem koupila těhu test a testla. Výsledek se mi ale vůbec nezdá. Ano vím že si mám udělat ještě jeden test, pripadne jit na krev.
Jen by mě v mezičase zajímalo, zda je možné, aby toto viz foto, znamenalo pozitivitu teoreticky. Nebo kdo to takto měl.
Druha čárka se postupne jeste vice dovybarvila, nicméně je moc blízko té první. :lol:

Vadny test. V tomhle miste testovaci carka neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 12:47

@Markéta188 nene, byl ponoreny pod čárkou, uz jsem takto nekolikrat delala, a tohle mi z toho vyslo poprve.
Nejsem snazilka spis to berem tak co prijde to prijde, no a hold se stala “nehoda” a tak jsem si udelala test. Zkusim teda jeste jeden a pro jistotu od jine znacky. Mate nejake ověřené holky?

• Citovat
  • Nahlásit
964
11.4.21 12:50
@Anonymní píše:
@Markéta188 nene, byl ponoreny pod čárkou, uz jsem takto nekolikrat delala, a tohle mi z toho vyslo poprve.
Nejsem snazilka spis to berem tak co prijde to prijde, no a hold se stala “nehoda” a tak jsem si udelala test. Zkusim teda jeste jeden a pro jistotu od jine znacky. Mate nejake ověřené holky?

Dr max a mamatest děla duchy, ale až po limitu. Nicméně pokud test uděláš až po termínu ms a hodnotíš v limitu, tak by ti měl vyjit každý na 99% správně :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573
11.4.21 12:56

Vadný test, čárky jsou moc blízko u sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
11.4.21 13:10

Za mě je taky vadný. Zkus nový