Je možné, aby milenecký vztah dopadl dobře?

Anonymní
17.3.21 16:30

Je možné aby milenecký vztah dopadl dobře?

S manželem máme v některých ohledech pěkný vztah, ale v některých oblastech nám to hapruje a už nespočetkrát jsme se bavili o rozvodu. Máme malé děti. Mám několik měsíců milence, kde kterému mám i nějaké city a se kterým si velmi rozumím. V sexu nám to klape úžasně. Milenec je také ženatý a má děti. On nechce od manželky odejít a já taky nechci odejít. Chceme vše nechat tak, jak to je. Jaká je šance, že to nikdo nezjistí a že to bude udržitelné? Povedlo se někomu z vás dlouhodobě tutlat milenecký vztah s tím, že na to nikdy nikdo nepřišel? Nechci přijít ani o manžela ani o milence a hlavně nechci ublížit ani svým dětem ani jeho dětem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.3.21 16:32

12 let :*

• Citovat
  • Nahlásit
2420
17.3.21 16:34

Bude to trvat tak dlouho jak budete chtit aby to trvalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1013
17.3.21 16:38
@Anonymní píše:
Je možné aby milenecký vztah dopadl dobře?

Co je dobre?
Co je spatne?

Prosim o upresneni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 16:40
@carsin píše:
Co je dobre?
Co je spatne?Prosim o upresneni.

Na to nemusíš být Einstein.
Dobře znamená, že to nepraskne, nikdo se nic nedozví a ani milenci se nerozejdou ve zlém. Mně se to povedlo. S exmilencem jsme kamarádi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 16:40

15 let, všeobecná spokojenost :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
588
17.3.21 16:42

No nevím. Já jsem toho názoru, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Na dvou židlích zároveň moc neposedíte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2420
17.3.21 16:44

Ja si myslim, že to jde, jen člověk nesmí natrefit na idiota.. a to v případě ženatejch chlapu co zahejbaj je vyloučený :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 16:48

U mě je blbý to že se ženou milence se potkávám ve škole, v družině a na sportovním kroužku. Teď samozřejmě ne, ale až se to všechno otevře… A vždy si se mnou přátelsky povídá a mně je ze sebe na blití…

• Citovat
  • Nahlásit
6687
17.3.21 16:51
@Anonymní píše:
U mě je blbý to že se ženou milence se potkávám ve škole, v družině a na sportovním kroužku. Teď samozřejmě ne, ale až se to všechno otevře… A vždy si se mnou přátelsky povídá a mně je ze sebe na blití…

Proč je Ti ze sebe na zvracení? Každá mince má dvě strany :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2420
17.3.21 17:06
@Anonymní píše:
U mě je blbý to že se ženou milence se potkávám ve škole, v družině a na sportovním kroužku. Teď samozřejmě ne, ale až se to všechno otevře… A vždy si se mnou přátelsky povídá a mně je ze sebe na blití…

To neřeš. To je jeho starost ne tvoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31066
17.3.21 17:10

Na to musí být povaha. Podle mě je to strašná křivárna. Neuměla bych fungovat v tom vztahu, kde toho druhého podvádím asi moc dlouho. Když se lidé zamilují, tak dejme tomu. Ale 13 let kukat s jiným a doma mít chlapa proto, aby se mi někdo staral o děti a platil účty… Zvlášť, když ten podváděný si myslí, že je v normálním vztahu, to je čuňárna.

Ale když na to někdo tu povahu má, tak to jde asi dlouho. Můj strýc opustil tetu, když vžně onemocněla. Ukázalo se, že měl právě dlouhodobou milenku a když už teta nemohla plnit funkci hospodyně, tak se na ni vykašlal úplně. Pro ni a sestřenice to byl šok, protože si myslely, že mají normální vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31066
17.3.21 17:12
@janickaIII píše:
Proč je Ti ze sebe na zvracení? Každá mince má dvě strany :nevim:

Tahle mince má tu stranu, že si přátelsky povídá s babou, které kuká s manželem. :nevim:

A až to jednou praskne, tak ta ženská bude doma brečet a vzpomene si na ty chvíle a maximálně jí ještě bude hůř a bude si říkat, co je to za člověka, že se s ní takhle vybavovala a v duchu se jí posmívala. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6687
17.3.21 17:23
@Bábrdl píše:
Tahle mince má tu stranu, že si přátelsky povídá s babou, které kuká s manželem. :nevim:A až to jednou praskne, tak ta ženská bude doma brečet a vzpomene si na ty chvíle a maximálně jí ještě bude hůř a bude si říkat, co je to za člověka, že se s ní takhle vybavovala a v duchu se jí posmívala. :nevim:

Tak ono už jen to, že chrápe s jiným chlapem a nechce přijít o manžela… Ale holt každý má jinou náturu. A když si myslí, že dělá správnou věc, nebudu ji to vymlouvat. Natlouct si musí sama, bohužel to odnesou všichni a řeči, že nechce nikomu ublížit? To jen taková přetvářka a utvrzováni se v tom, že přeci nedělá nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3013
17.3.21 17:25
@Královna Kosmíru píše:
Ja si myslim, že to jde, jen člověk nesmí natrefit na idiota.. a to v případě ženatejch chlapu co zahejbaj je vyloučený :mrgreen:

Nebo na idiota manžela, a současně sama nesmíš být idiot.

Oni idioti do všeho dost hází vidle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat