Je možné, aby moje matka nebyla moje vlastní matka?

Anonymní
1.9.19 21:00

Je možné, aby moje matka nebyla moje vlastní matka?

Zdravím. Prosím anonym, citlivé téma a mám tu dost známých
Je nějakým způsobem možné, aby moje matka nebyla má vlastní? A přitom bych ji měla v rodném listě? Už dlouho nad tím přemýšlím. Já a matka nemáme nic společného, jak vzhledově, tak povahově. Nejsem jediná, kdo to říká. Matka se i chová dost odmerene, oproti mému bratrovi. Na fotkách, kdy mě měla čekat nevidím žádné bříško. (jasně, mohla mít malinké) Nemá žádnou moji ultrazvukovou fotku, přitom bratra má (bratr je starší). Adoptovaná nejsem. Nevím o tom. Ale jsem si jistá, že můj otec je určitě biologický, tak se geny opravdu nezaprou. Dost nad tím přemýšlím. Jak jejím chováním vůči mě osobě, tak i tím, že opravdu tam není žádná podoba.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5394
1.9.19 21:04

Muj exmanzel mel v rodnem liste “otce” ktery nebyl jeho bio otec. Otcim si ho adoptoval se vsemi pravy a povinnostmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3411
@Anonymní píše:
Je nějakým způsobem možné, aby moje matka nebyla má vlastní? A přitom bych ji měla v rodném listě? Už dlouho nad tím přemýšlím. Já a matka nemáme nic společného, jak vzhledově, tak povahově. Nejsem jediná, kdo to říká. Matka se i chová dost odmerene, oproti mému bratrovi. Na fotkách, kdy mě měla čekat nevidím žádné bříško. (jasně, mohla mít malinké) Nemá žádnou moji ultrazvukovou fotku, přitom bratra má (bratr je starší). Adoptovaná nejsem. Nevím o tom. Ale jsem si jistá, že můj otec je určitě biologický, tak se geny opravdu nezaprou. Dost nad tím přemýšlím. Jak jejím chováním vůči mě osobě, tak i tím, že opravdu tam není žádná podoba.

Možné je vše, byť dost nepravděpodobné. Co testy DNA?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15145

Tak kdyz jsi po otci, tezko budes po matce :lol: No o rodinu si narozdil od kamaradu a manzela nevybiras. :nevim: Nemusite si sedet povahove

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tessa252
1.9.19 21:06

Asi to bude znít hloupě ale zeptala ses jí někdy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
6036
1.9.19 21:06

A ptala ses okolí? Babiček, známých, táty nebo třeba i mámy? Jako něco ve stylu toho co jsi tady psala jen víc citliveji a že tě to trápi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.19 21:12

Hele…já si připadám vůči svojí mámě úplně stejně, akorát u nás není o příbuznosti pochyb. Jestli mi rozumíš..

• Nahlásit
  • Citovat
8949
1.9.19 21:20

Pokud jsi po otci, tak nejspíš nejsi po matce. Každopádně ale možné to je, ale spíš nepravděpodobné, navíc, pokud jsi mladší. A s těma fotkama, je to normální, první dítě má všechno dokumentované, druhé míň a třetí třeba vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19587
1.9.19 21:21

Ze by k tobe prisla od milenky? Ja nevim, podle me se takove veci casem proste provali. Testy DNA, jinak se to asi nedovis, pokud rodina mlci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18933
@Anonymní píše:

Tak jistotu ti dá jedině test DNA. Já taky nemám fotku své těhotné mámy a nemám. ani fotku z ultrazvuku. Podobná jsem jí z části a povahově jsme se opravdu hodně lišily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19587

A to nemluvim o tom, ze obejit zakon by asi byla fuska :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.19 21:28

Nevim, kolik ti je, ale driv byla povera, ze se tehotny nemaj fotit. K te chladnosti, znam pani, ktera vypada, ze svou dceru nema moc rada a tezce preferuje syna. Souvisi to s jejich detstvim a hlave s jejim vztahem s manzelem, kdyz byly ty deti malé. Zatimco u starsiho syna byli zamilovani, u mladsi dcery meli krizi a tatinek jaksi holcicku hodne preferoval pred maminkou. No tezko popisovat, jinak normalni rodina.
Jo. A ja sve mame fyzicky nejsem podobna vubec vubec ani barevne ani postavou, proste nic :lol: jen dikci.

• Nahlásit
  • Citovat
13846
1.9.19 21:34

Třeba ji nějaká žena darovala vajíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.9.19 21:37

A co treba krevni skupina? Mas shodnou s otcem nebo matkou?

• Nahlásit
  • Citovat
3353
1.9.19 21:48

Jestli Tě uklidním, tak já své mamce nejsem vůbec podobna. Ani vzhledově, tak povahově - jsem po tatových genech.
Já třeba své fotky, kdy jsrm čekala dceru taky nemám - se synem ano. A fotku z ultrazvuku dcery jsem zapomněla v porodnici - se synem ji mám - a fakt to neni proto, že syna protěžuji, ale prostě byly takové okolnosti - ale obě děti jsou mé :-)
Já bych se v tom neštourala, jen záleží jak spolu vycházíte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama