Reklama

Je možné, aby od zánětu dásní bolela celá strana čelisti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 12.02.17 11:46
je možné aby od zánětu dásní bolela celá strana čelisti?

Ahoj holky, mám zánět dásní a čeká mě dentální hygiena. Včera večer mě ale začala bolet dáseň, nebo spíš okolí kolem zubu moudrosti..(ničemu nepřekáží, je zakrslý), který už mám vyrostlý asi rok. Bolí mě to v intetrvalech, jakoby víc do hloubky…až tak že mi rozbolí celá strana patra… myslíte že to může být od zánětu dásně? Že mi pomůže dent. hygiena, nebo taková bolest nemůže z dásní být?…
Díky za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 12.02.17 12:13

Tak slo by to, ale tipla bych ze by to spise bylo zanet postupujici dal z te dasne dal (nevim jak se to jmenuje). Ale jimak bych o spise videla na rust te osmicky. Me rostly nekolik let, vzdy mezi dalsim rustem byla pauza, nejvic bolela ta osmicka, kzera nemela dostatek mista k rustu a tak tlacila na sedmicku. Taky to byl pocit spise velke bolesti dasne pomalu se rozsirujici dal. Zasla bych k zubarce, muze udelat rentgen at vite na cem jste. Ta osma nemusi byt malicka, mohla mit jen pauzu v rustu.

Marky983
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 12.02.17 12:28
@Sexynohy píše:
Tak slo by to, ale tipla bych ze by to spise bylo zanet postupujici dal z te dasne dal (nevim jak se to jmenuje). Ale jimak bych o spise videla na rust te osmicky. Me rostly nekolik let, vzdy mezi dalsim rustem byla pauza, nejvic bolela ta osmicka, kzera nemela dostatek mista k rustu a tak tlacila na sedmicku. Taky to byl pocit spise velke bolesti dasne pomalu se rozsirujici dal. Zasla bych k zubarce, muze udelat rentgen at vite na cem jste. Ta osma nemusi byt malicka, mohla mit jen pauzu v rustu.

Podle rentgenu je zakrslá a zubům překážet nemůže. Nevytrhli mi ji jako jedinou kvůli rovnátkům, protože by neměla co křivit. Místa má její velikost dost…
No uvidíme… na DH mám jít v uterý, tak snad to přežiju..snad se to nezhorší. Nechám si tam rovnou udělat i rentgen…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15565 příspěvků 12.02.17 12:37

@Marky983 můžeš mít podrážděný (zanícený) trojklanný nerv. Ten ti inervuje čelist, tvář i oko.

MariMart
Kecalka 180 příspěvků 12.02.17 13:01

Podle popisu to vidím taky na pohyb osmičky. Mě ted taky zlobi a obcas to boli tak, že ani nepoznam, jestli ta bolest jde od horni nebo dolni celisti. Jinak moje osmicka nikde neprekazi ale jednou za cas se vyreze z dasne ven. Me na to pomaha roztok na dasne od Herbadentu.

KatkaKlcova
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 12.02.17 13:11

Já to takhle měla, začla mě hrozně bolet celá čelist, střílelo mi to až nahoru ke spánku a dozadu k uchu, myslela jsem že to bude trojklaný nerv, ale to mi dr vyloučila, nakonet to opravdu byl ten zánět v dásni pod jedním zubem…byla to taková šílená bolest, že jsem myslela, že bude po mně…a navíc mě to chytlo v těhotenství, takže jsem si mohla na to vzít akorát jednou za čas paralen…fakt hrůza :poblion:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama