Je možné aby se mě miminko bálo, když občas křičím?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.10.21 14:19

Je možné aby se mě miminko bálo, když občas křičím?

Ahoj, občas mi ujedou nervy a křičím doma, na přítele ale i na malého, snažím se s tím něco dělat.. Ale bojím se aby se mě syn pak nebál, protože ze spaní začne najednou brečet jako by se lekl.. Je mu 5 měsíců..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2563
14.10.21 14:23

Každýmu občas ujedou nervy, záleží na tom jak křičíš a proč křičíš, je možný, že se tě bude bát, nebo si na to naopak zvykne a pak to bude mít úplně na háku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
14.10.21 14:27
@Anonymní píše:
Ahoj, občas mi ujedou nervy a křičím doma, na přítele ale i na malého, snažím se s tím něco dělat.. Ale bojím se aby se mě syn pak nebál, protože ze spaní začne najednou brečet jako by se lekl.. Je mu 5 měsíců..

Tak se jen nesnaž, a něco s tím udělej?? Každému občas ujedou nervy, ale tobě asi ujíždějí často. Proč křicíš na mimino?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
14.10.21 14:29

Moc si nedovedu představit, proč křičíš na 5 měsíční mimino. Já jsem nervák a na děti ječím na můj vkus (a hlavně na ten manželův) až moc často, ale miminko? Nejspíš se tě nebude bát, to ale neznamená, že to na něm nenechá následky. Leknutí ve spánku je ale zcela běžná věc, budí se tak velké množství kojenců i když mají doma klídek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 14:33

@arinecka nekřičím často, na syna protože mě třeba uhodí do obličeje nebo mě stipne do krku, tak za křičím s bolestí jakoby.. Ale je svědkem toho že se s přítelem hádáme a jak po něm křičím.. To je tak jednou do měsíce, maximálně dvakrát.. Ale že to je fakt velké hádka..

• Citovat
  • Nahlásit
26263
14.10.21 14:34

Nějak si nedovedu představit situaci, kdy bych musel křičet na 5 měsíční miminko :think: jo že občas houknu po 2 a 6 letem, když spolu dělají bordel, ale ani po tom dvouletém nemá člověk moc důvodů ječet, natož po tak malinkém miminku. Samozřejmě se tě může pak bát. Tak se sebou něco delej, začni pracovat na zvládnutí hněvu, najdi si nějaký jiný prostředek, jak ulevit nervům, aniž bys musela řvát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27547
14.10.21 14:36

Tak jestli ječíš tak, že se i dítě lekne ve spaní, tak to asi není úplně ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
14.10.21 14:36
@Anonymní píše:
@arinecka nekřičím často, na syna protože mě třeba uhodí do obličeje nebo mě stipne do krku, tak za křičím s bolestí jakoby.. Ale je svědkem toho že se s přítelem hádáme a jak po něm křičím.. To je tak jednou do měsíce, maximálně dvakrát.. Ale že to je fakt velké hádka..

Aha, v tom případě se seber a udělej něco se svým životem. Jasně, že vykviknout „au“ když mě dítě kousne nebo štípne nevadí. Ale „fakt velká hádka 1-2× měsíčně“ před kojencem je hodně špatně. To s tím nemůžete počkat až usne? Vychladnout a pak to vyřešit jako lidi? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26263
14.10.21 14:37
@Anonymní píše:

Aha, to je další věc, i když máte nějaký spor, tak před dítětem se nikdy nesmíte hádat, nechte si to, až bude třeba spát, ale dítě nemůže být svědkem hádek rodičů, negativně ho poznamenate na celý život. Vy jste dospělí a musíte umět zvládat svoje emoce. A to mluvím jako osoba, co zažila hadky rodičů, pro to dítě je to velice nepříjemná situace, i když se jeho netyka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18713
14.10.21 14:39

Ano, samozřejmě že se tě miminko bojí. Ne nepůsobíš mu žádná velká hluboká traumata, pokud jinak váš vztah funguje tak nějak normálně. (není potřeba aby byl dokonalý podel fiktivních představ z internetu)

Začni se učit pracovat se svými emocemi a potřebami, tak aby si našla řešení před tím, než vybuchneš.

Začni třeba s touhle knížkou

https://www.kosmas.cz/…e-s-rozumem/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 14:45

@Ou děkuji, určitě se snažím s tím pracovat, počítám do deseti a podobně, bohužel jsem trochu výbušná a ujede mi to.. Mám i objednané bachovky na stres..

• Citovat
  • Nahlásit
13552
14.10.21 15:15

Tebe bych chtela mit doma :roll: z tebe bude to dite uplne vycukany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13552
14.10.21 15:18

Troufnu si rict, ze do jednoho roku ditete snad nebylo potreba ani zvysit hlas. Vzdyt to jsou proste uplne mini lidi, ktery vubec nevedej, ze neco delaj spatne. No tak te stipnul v 5 mesicich. To si zaslouzi fakt vynadat a tvuj jekot. Trosku hysterka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 15:28

Já se ale neptala na to jaká jsem já, nebo snad jo? Já vím že to je špatně a něco s tom dělám.. Tak mě tu nemusíte urážet.. Nebo já snad urážím a nadávám, jsem mámou poprvé a u nás to je v rodinách složité, tak je normální že člověk jednou za čas bouchne.. Kdyby jste byli na mém místě tak si myslím že by jste skončili hůř… Tohle co prožíváme není pro každého… Podívejte se na to všemi úhly a pak přemýšlejte co napíšete.. Děkuji těm co se mi snažili poradit.. A ostatní si můžou… :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
4036
14.10.21 15:32
@Anonymní píše:

Jasně, že se bojí. Mimina jsou na toto extra citlivá. Jsou tady na světě jen chvilku a i na řev je potřeba si zvyknout. Nekřič na ty svoje chlapy. Radši počítej do milionu, odejdi, vykřič se do polštáře. Dítě z toho bude na nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat