Je možné, aby se změnil?

Anonymní
12.5.21 09:25

Je možné, aby se změnil?

Mám teď velmi krátce přítele. Na jeho sexuální minulost jsem se neptala a ani to nechci vědět, co bylo bylo. Ale on se s tím velmi rád chlubí, tudíž jsem zjistila, že měl opravdu mnoho žen, od mladých až po výrazně starší. Co mě ale zaráží, že v jeho 31 letech neměl doposud nikdy žádný vztah, vždy to byly jen kamarádky na sex. Dokonce ani jako puberťák nechodil s žádnou slečnou. Teď mi tvrdí, že se změnil a že najednou chce vztah, když s jeho poslední kamarádkou byl před dvěma měsíci. Zajímalo by mě, jestli se někdo setkal s takovým mužem a jestli je reálné, že by se změnil. Já si myslím, že po čase vztahu se mu začne stýskat po jeho nezávazném životě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9078
12.5.21 09:31

No jako na jednu stranu bych řekla, že se vyblbl a chce se konečně usadit, ale na druhou stranu bych byla asi celkem opatrná. Mám kamaráda, který byl vzdycky na ženský, pak se oženil a tvrdil jak s tím skončil, že jeho manželka je fajn a že si to nezaslouží aby ji podvadel, ale stejně to dělal. :nevim:

Příspěvek upraven 12.05.21 v 09:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10061
12.5.21 09:31

Vztah s tebou mu možná vydrží chvíli a pak půjde dál. Někteří muži to mají v krvi. Nedokáží být věrní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31406
12.5.21 09:36

Těžko říct, jestli mu odhodlání vydrží. Věřím, že to myslí upřímně. A víc ukáže čas. Třeba vám to vyjde :hug:
Edit nespala bych s ním bez kondomu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
12.5.21 09:42

Nevim co resis. Proste uvidis jak se vztah vyvine. Co ti to pomuze, ze Franta z Horni Dolni mel taky 30 bab a po mesici se zase rozesel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16966
12.5.21 09:44

Je možný že se konečně zamiloval.

To nemění nic na tom, že neumí vztahy. Nebude umět řešit krize, nebude vůbec tušit co dělat, až ho hormony přejdou. Je otázka, jestli umí vnímat lidi a holky kolem sebe jako normální lidi a nebo jen jako figurky, které se uklidí na půdu, když ho přestanou bavit.

no rozhodně bych si dávala pozor na antikoncepci a teda budeš v lepší pozici, jestli jsi ta, co je zamilovaná méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
12.5.21 09:45

Byla bych prozatím opatrná. Jste spolu asi jen chvíli takže říkat může co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16966
12.5.21 09:45
@Muz007 píše:
Nevim co resis. Proste uvidis jak se vztah vyvine. Co ti to pomuze, ze Franta z Horni Dolni mel taky 30 bab a po mesici se zase rozesel?

no tak minimálně na nezralost se z toho dá dost dobře usuzovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9221
12.5.21 09:48
@Anonymní píše:
Mám teď velmi krátce přítele. Na jeho sexuální minulost jsem se neptala a ani to nechci vědět, co bylo bylo. Ale on se s tím velmi rád chlubí, tudíž jsem zjistila, že měl opravdu mnoho žen, od mladých až po výrazně starší. Co mě ale zaráží, že v jeho 31 letech neměl doposud nikdy žádný vztah, vždy to byly jen kamarádky na sex. Dokonce ani jako puberťák nechodil s žádnou slečnou. Teď mi tvrdí, že se změnil a že najednou chce vztah, když s jeho poslední kamarádkou byl před dvěma měsíci. Zajímalo by mě, jestli se někdo setkal s takovým mužem a jestli je reálné, že by se změnil. Já si myslím, že po čase vztahu se mu začne stýskat po jeho nezávazném životě.

Buď opatrná…chtit může ale po nějaké době je dost možné že se mu po starém životě začne stýskat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1547
12.5.21 10:03

To možná tvrdil každé kamarádce. S týpkem, co se tím ještě chlubí, bych si začala max. pro pobavení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21646
12.5.21 10:06

Starýho psa novým kouskům nenaučíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 10:15

Devkař se muze usadit a milovat svou ženu. Zalety si pak bude resit dusledne mimo. Nikoli kazda zena to zvladne a nikoli kazdy nevernik je megataktni. Uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
12.5.21 10:23
@Anonymní píše:

Může se změnit. Otázka je kdy a jestli vůbec. Pak je ještě možnost že se k tomu po té, co se uklidní, časem vrátí.
Můj kamarád takto žije dlouhodobě a je mu čtyřicet. Běžně mel dvě, nebo i tři holky současně, v drtivé většině mladé maminky které opustil partner. Často to střídal. Teď má sice už půl roku jednu stálou známost ale pořád to zkouší na všechny strany. Už asi jiný nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
12.5.21 10:24

Presne tak, muze jenom kecat aby si holku dostal tam kde chce a mohl si s ni delat co se mu zlibi. Takoveho chlapa si jen tak neudrzis, vetsinou vnimaji zenu jen jako sexualni objekt a tim to konci. A jak bylo zmineno uz riziko pohlavnich nemoci je docela velke a nemusi ti pomoct ani kondom. Zenska v tomhle riskuje mnohem vic protoze jestli neco chytne vzdy trpi xxx vice nez chlap. Lepe si s takovym nic nezacinat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
12.5.21 10:40

To ti nikdo neřekne. jeden z mých ex byl přede mnou (zhruba ve 22 letech) někde na čísle 50+, během našeho vztahu ještě pár kousků asi přibylo, ale po našem rozchodu si začal s holkou, co už dokonce měla dítě. Za půl roku byla svatba, mají dvě děti a dnes jsou spolu nějakých 15 let a vypadá to, že jim to klape.
Na druhé straně mám kamaráda, který z toho jaksi nevyrostl, takže k oficiální partnerce a dvěma dětem má vždy nějakou dlouhodobou milenku, sem tam nějakou tu náhodnou bokovku a jednoho levobočka, což partnerka tak nějak musí tolerovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat