Je možné, aby z kondomu vyteklo sperma?

Anonymní
27.7.15 09:41

Je možné, aby z kondomu vyteklo sperma?

Ahoj, po sexu s kondomem se mi stává, že najednou ze mě začne téct něco bílého. Myslíte, že to je můj sekret nebo sperma? Kondom po styku vždy kontroluji a vždy je v něm jen malá kapička spermatu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

149
27.7.15 09:57

Možné je oboje, záleží na tom, jak moc si při sexu dáváte pozor na to, aby kondom nesklouzl nebo se nezaš. kal dovnitř :mrgreen: Těžko říct, co je zrovna tvůj případ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
27.7.15 10:14
@Anonymní píše:
Ahoj, po sexu s kondomem se mi stává, že najednou ze mě začne téct něco bílého. Myslíte, že to je můj sekret nebo sperma? Kondom po styku vždy kontroluji a vždy je v něm jen malá kapička spermatu.

no tak pořidte menší velikost? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
27.7.15 11:27

No a vytahne ho chlap ven, kdyz se udela, ebo jeste chvili pokracuje. Jakmile se chlap udela, musi penis i s kondomem ven. Erekce rychle mizi, tudiz kondom uz neni navleknuty natesno a po stranach muze vytekat sperma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.15 11:51

@Bibi239 hned ho nevytáhne, ale kondom mu drží, nikdy se nestalo, že by se sroloval, ale vždy ze mě vytéká něco bílého, jak sperma to vypadá a v kondomu je toho fakt malinko, vždy ho pro jistotu napouštím vodou, ale prasklý nikdy nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
6094
27.7.15 11:54
@Anonymní píše:
@Bibi239 hned ho nevytáhne, ale kondom mu drží, nikdy se nestalo, že by se sroloval, ale vždy ze mě vytéká něco bílého, jak sperma to vypadá a v kondomu je toho fakt malinko, vždy ho pro jistotu napouštím vodou, ale prasklý nikdy nebyl.

ježiš doufám že ho napouštíš až po styku 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.15 11:55

@dituleska ano až po styku. Pro kontrolu. Protože otěhotnět si teď nemůžu dovolit a antikoncepci už nikdy nechci vidět, po tom, co mi napáchala.

• Nahlásit
  • Citovat
6094
27.7.15 11:58
@Anonymní píše:
@dituleska ano až po styku. Pro kontrolu. Protože otěhotnět si teď nemůžu dovolit a antikoncepci už nikdy nechci vidět, po tom, co mi napáchala.

bude ho z tebe muset vyndat hned.. a nebo to udělej jinak- máš doma mikroskop? pokud ano, podívej se pod ním jesli v tom co z tebe vytejká nejsou živé ocásky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
27.7.15 11:58
@Anonymní píše:
@Bibi239 hned ho nevytáhne, ale kondom mu drží, nikdy se nestalo, že by se sroloval, ale vždy ze mě vytéká něco bílého, jak sperma to vypadá a v kondomu je toho fakt malinko, vždy ho pro jistotu napouštím vodou, ale prasklý nikdy nebyl.

Cetli jste navod? Musite hned vytahout. Ja se nedivim, ze ma kondom tak mizernej pearl index, kdyz ho lidi pouzivaji spatne.On se nemusi srolovat, staci, ze uz neni tesne prilnuty na penisu a sperma se muze protlacit kolem, obzvlast pokud partner jeste parkrat prirazi.
V krabicce je navod, prostudujte. To bily muze byt sice tvuj sekret, ale prvotne musite puzivat kondom spravne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.15 12:36

@Bibi239 návod jsem četla, partner nepřiráží, ale když se udělá, chce být ještě ve mně, že si to tak prodlužuje. Ale penis mu neochabuje, vše drží tak jak má, ale stejně mám obavy, aby tím kondomem nic neproklouzlo.

• Nahlásit
  • Citovat
7016
27.7.15 12:43
@Anonymní píše:
@Bibi239 návod jsem četla, partner nepřiráží, ale když se udělá, chce být ještě ve mně, že si to tak prodlužuje. Ale penis mu neochabuje, vše drží tak jak má, ale stejně mám obavy, aby tím kondomem nic neproklouzlo.

kdo chce kam… Ja vlastne nechapu, co chces slyset. Pouzivate kondom chybne, tece z tebe cosi, co celkem verne imituje sperma, ty si ted tehotenstvi nemuzes dovolit, ale delat s tim vlastne nebudete nic, protoze partner si to rad jeste po vystriku prodluzuje.
Takovym lidem tezko radit. Pak budete tvrdit, ze selhal kondom, ale budes to ty, kdo odskace, at uz gynekologickym zakrokem nebo potomkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.15 12:59

@Bibi239 máš pravdu :potlesk: taky to nechápu :nevim: My taky nechceme další a tak používáme kondom a pro jistotu ještě přerušovanou soulož. Tohle opravdu není spolehlivý :roll: A jestli toho má v kondomu málo tak jestli mu to opravdu neutíká okolo! Manžel tam teda toho má opravdu hodně! To je zase téma :mrgreen: A Já bych to teda poznala po čichu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.7.15 13:46
@Anonymní píše:
@Bibi239 máš pravdu :potlesk: taky to nechápu :nevim: My taky nechceme další a tak používáme kondom a pro jistotu ještě přerušovanou soulož. Tohle opravdu není spolehlivý :roll: A jestli toho má v kondomu málo tak jestli mu to opravdu neutíká okolo! Manžel tam teda toho má opravdu hodně! To je zase téma :mrgreen: A Já bych to teda poznala po čichu :mrgreen:

On má partner a vždy měl málo. Protože to dělá často i sám :D takže čím víc častěji, tím toho je míň, takže v kondomu opravdu skoro nic, ale po ejakuaci mu opravdu neochabuje a kondom drží na místě. Tak doufám, že nic neuteklo. Partner přerušovat bohužel odmítá.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama