Zpoždění a negativní těhotenský test

Anonymní
23.7.19 15:21

Je možné být ještě těhotná ?

Ahoj holky, mám dotaz. Už docela dlouho mám zpozdeni, což nikdy nemivam, většinou to přijde přesně na den nebo i dřív. Momentálně mi mešká měsíc a týden. Tt jsem dělala ale je negativní.
Chodím často na wc, boli mě zadá, někdy mírně břicho, nic extra.. ale příšerně mě boli prsa a mám na nich vidět žily, které jsem měla vidět když měla přijít ms. Jsem naladova a mám hrozně Nafouklé břicho. Stalo se někomu, ze i po negativním testu byl těhotný? Nebo co jiného by to mohlo být?
Předem děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
737
23.7.19 15:31

Mimodelozni? Sla bych na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
23.7.19 15:32

Tak pokud ti vynechá menstruace, asi není něco v pořádku a je dobre skočit k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.7.19 15:32

Pri zpozdeni vic jak mesic a dalsich potizi okolo, uz bych davno mazala k doktorovi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9133
23.7.19 15:51

Jdi k doktorovi, je to fakt dlouho. Mně takhle MS vynechala loni a nepřišlo se na to, proč. Samozřejmě najdeš diskuse, že někomu nevyšel test a stejně byl v tom, ale to je spíš výjimka. Co se příznaků týče, ty budou nejspíš vsugerovaný. Já si uměla nasugerovat i ty vystouplý žíly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 16:43

Test jsem si dělala 2 týdny zpět.
Při prvním tehu, které nedopadlo, se mi // objevily asi až po 3 týdnech.
A vážně nevím jak si člověk dokáže vsugerovat natekla prsa, bolesti zad a břicha

• Citovat
  • Nahlásit
7693
23.7.19 16:45
@Anonymní píše:
Test jsem si dělala 2 týdny zpět.
Při prvním tehu, které nedopadlo, se mi // objevily asi až po 3 týdnech.
A vážně nevím jak si člověk dokáže vsugerovat natekla prsa, bolesti zad a břicha

A proč sis neudělala test znovu? Hcg se ti do moči vylučuje, tak budeš mít hned jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9133
23.7.19 16:47

Tak si ho udělej znovu, nebo jdi na krev. I když podle mě je měsíční zpoždění opravdu důvod jít na gynekologii. Tou sugescí jsem Tě nechtěla urazit. Já jsem prožila jeden šílenej rok, kdy jsem opravdu byla téměř každý měsíc přesvědčená, že jsem těhotná a měla jsem všechny příznaky, fakt včetně bolestí všeho možného, vystouplých žil, byla jsem citlivá na pachy, na chutě a jednou jsem měla týden echtovní ranní nevolnosti :nevim:

Edit: a ty příznaky fakt nejsou ojedinělé, vždyť to nejen tady popisuje každá druhá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 16:55

@karkarka @Ba-stet čekala jsem jestli přijde další menzes, jinak si ho plánuji udělat a pak zavolat doktorce.
Tím, ze se snazime dlouho, a pokaždé o to přijdeme tak to proste neřeším. Tento měsíc jsem neměla čas to řešit..

• Citovat
  • Nahlásit
9133
23.7.19 16:58

Snad se to brzy podaří…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
23.7.19 17:40
@Anonymní píše:
@karkarka @Ba-stet čekala jsem jestli přijde další menzes, jinak si ho plánuji udělat a pak zavolat doktorce.
Tím, ze se snazime dlouho, a pokaždé o to přijdeme tak to proste neřeším. Tento měsíc jsem neměla čas to řešit..

Jak to myslis, ze o to pokazde prijdete? Pokud zazivas opakovane potraty tak to urcite res. Po trech potratech mas narok na ruzna vysetreni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 18:01

@Merykara už jsem asi 5× potratila.. řešit to budu. Jen jsem ještě nebyla u doktorky

• Citovat
  • Nahlásit
9133
23.7.19 18:06

Páni, nepozorně jsem četla… Myslela jsem, že píšeš, že to pokaždé přijde :oops: To je mi líto, pak chápu, že se Ti nechce do testu. Budu držet palce. Ale kdyby to neklaplo, za doktorkou fakt zajdi. Zbytečně se trápíš a třeba je to problém který se dá vyřešit poměrně snadno… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13305
23.7.19 18:21

Tak si udělej dala test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
23.7.19 21:58
@Anonymní píše:
@Merykara už jsem asi 5× potratila.. řešit to budu. Jen jsem ještě nebyla u doktorky

Ja jsem si timhle prosla taky. Me pomohl fraxiparine od prvniho pozitivniho testu az do ted (koncim 33.tt a snad to uz dobre dopadne). Pred tim 4× potrat a 1× GEU. Jsem presvedcena ze bez fraxiparine bych potratila zase. Drzim palce at uz se ti to nedeje :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama