Je možné být těhotná? Menstruace

Anonymní
23.11.20 21:04

Je možné být těhotná ? Menstruace

Ahoj je možné, ze bych měla nechráněný styk 4-5 dni před menstruaci menstruaci dostala a byla těhotná?? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6020
23.11.20 21:10

Málo pravděpodobný, ale 100% vyloučit se to nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
23.11.20 21:11

Pokud máš i přesto podezření, poví ti víc těhotenský test nebo vyšetření. Je to spíše nepravděpodobné. Po pěti dnech od styku ti ale neřekne nikdo nic. Tedy ani testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
23.11.20 21:29

Taky si myslím, že je to nepravděpodobné… Ale pokud chceš mít jistotu, počkala bych aspoň 10 dnů a udělala si test… Nebo bych počkala do dalšího cyklu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
27.11.20 19:05

Ahojte, je mi 18 let a mám měsíc opožděnou menstruaci a dělala jsem si 3 testy a jsou negativní. Podle toho těhotná nejsem. Myslíte, že můžu jít na gyndu během covidu? Děkuji za rady ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
29.11.20 19:21
@Kerolejna píše:
Ahojte, je mi 18 let a mám měsíc opožděnou menstruaci a dělala jsem si 3 testy a jsou negativní. Podle toho těhotná nejsem. Myslíte, že můžu jít na gyndu během covidu? Děkuji za rady ❤️

Ahoj, jasne ze muzes… ale v tomto veku je to normalni, ze jednou mas a jindy ne. Ja ji treba nemam i 2 mesice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
29.11.20 19:45

@Danča18 právě že ji mám nepravidelnou a spala sem s přítelem na začátku října a nemam žádné příznaky k tomu abych byla těhotná a dělala jsem si už 5 testu a pokaždé vyšel negativní. Mám strach abych nebyla těhotná ale máma tvrdí, že nejsem, když mám negativní testy. ❤️:smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
30.11.20 11:43
@Kerolejna píše:
@Danča18 právě že ji mám nepravidelnou a spala sem s přítelem na začátku října a nemam žádné příznaky k tomu abych byla těhotná a dělala jsem si už 5 testu a pokaždé vyšel negativní. Mám strach abych nebyla těhotná ale máma tvrdí, že nejsem, když mám negativní testy. ❤️:smiling_face_with3_hearts:

Myslim, ze tehu nejsi. Ty testy jsou dost spolehlivy. A kdyz se nedostavi dalsi mesic, tak zajdi na gyndu…at mas jistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 14:08

Ahoj, měla jsem nechráněný sex a hned druhý den to dostala.
Dá se to brát jako známka toho že těhotná nejsem nebo tady ta šance pořád je?

Předem děkuju za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
179
30.11.20 14:14
@Anonymní píše:
Ahoj, měla jsem nechráněný sex a hned druhý den to dostala.
Dá se to brát jako známka toho že těhotná nejsem nebo tady ta šance pořád je?Předem děkuju za odpověď

Ahoj, nejsem odbornik, ale myslim, ze sance, ze budes tehu, je mala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
30.11.20 14:20
@Anonymní píše:
Ahoj je možné, ze bych měla nechráněný styk 4-5 dni před menstruaci menstruaci dostat.
@Anonymní píše:
Ahoj je možné, ze bych měla nechráněný styk 4-5 dni před menstruaci menstruaci dostala a byla těhotná?? Děkuji
@Anonymní píše:
Ahoj je možné, ze bych měla nechráněný styk 4-5 dni před menstruaci menstruaci dostala a byla těhotná?? Děkuji

Ahoj tak na tohle ti mohu říci že to jde.
Vím to z vlastní zkušenosti. Měsíčky jsem měla normálně, nebylo mi špatně prostě nic. A když jsem šla v roce 2011 má kontrolu- měla to být normální prohlídka. Bylo mi 20 let když jsem běžné prohlídce zjistila že jsem v 16+4 TT. Ano byla to pro mě novina jako prase a nechtěla jsem tomu věřit.,😂 Omdlela jsem před doktorem… Ten pak na mě koukal, a prak se mě jak to že jsem to nepoznala. Říkala jsem mu že menzes jsem měla normálně a problémy nebyli. Tak proč bych měla něco řešit. Byla jsem zdravá. Vůbec jsem na sobě nepoznala rostoucí bříško. Prostě nic. Byla jsem nezkušená, a trošku více při těle, takže to na mě nebylo znát. Znát to na mě bylo až v 25tt. Takže do té doby jsem to tutlala před Rosicemi, protože jsem bydlela s nimi a chodila v tu dobu do práce kde jsem dělala s chemikáliemi. Pak mě přehodili na jiný útvar abych mohla pracovat. Takže ano jde otěhotnět o při MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.12.20 22:54

@Danča18 tento měsíc jsem měla dostat další dny ale nedostala, testy jsou pořád negativní. Budu muset k doktorce. ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
12.12.20 14:47
@Kerolejna píše:
@Danča18 tento měsíc jsem měla dostat další dny ale nedostala, testy jsou pořád negativní. Budu muset k doktorce. ❤️

Tak si tam radeji dojdi. Muze ti ji vyvolat. Da ti injekci a do 14 dnu ji mas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
12.12.20 15:03

@Danča18 Dobře díky ❤️🔥

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
14.12.20 10:35

Ahoj holky, jsem tady nová potřebuji poradit. Menstruaci jsem poslední měla 15.11.2020. S přítelem jsem se snažili celý měsíc a ms měla dorazit včera 13.12.2020 a nikde. Bolí mě prsa z boku a když si lehce zmáčknu bradavky tak taky bolí. Asi 3 dny zpátky mi bylo na zvracení a v noci mě šílené bolela hlava. Testy jsem si dělala 12.12. a slabá čárka šla vidět, ale 13. byla slabší a dnes 14. tam vidím ducha nebo spíš nic. A dnes den po zpoždění jsem začala špinit. Nevíte co to muže být? Děkuji za rady :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat