Je možné být těhotná při nehormonálním tělísku a při kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 16:00
Je možné být těhotná pri nehorm.telisku a pri kojeni?

Ahoj, je možné být těhotná rok a ctvrt po zavedení nehormonalniho tělíska za 3 a pul tis. a při kojení ditete v noci? Sex máme hodně sporadicky. Mám 5 dnů zpoždění na TT testu jsem nasla ducha nebo to spíš bude mimoděložní těhotenství? Máme uz 2 male děti a se třetím jsem fakt uz nepocitala, zacala jsem uz i chodit do práce, financne to asi nejspíš nezvládneme. :,(
Vůbec nevím, co budeme dělat, jestli se to potvrdí.. :? Ale dát ho pryč si taky neumim představit..Z práce by mi asi nějaký klienty nechali i pri mateřské, tak nějaké přilepšení by asi bylo.. Může být vůbec takové dítě zdravé díky tomu telisku a kojení?

Prosím o anonym. Je to pro me hodně citlivé a zatím to vim jen já…

Reakce:

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 06.11.18 16:04

Tak mozny je vsechno. A zdravy by byt melo. Rikas, ze mas nehormonalni telisko. A kojeni skodlivy neni. Dej vedet, jesli se to potvrdi, pac to by byla nahoda jak blazen :hug:

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 06.11.18 16:16

Možné to je. Kojení není antikoncepce, a třeba kamarádka otěhotněla i s tím tělískem. Ale byla by to dobrá náhoda :D

LaraA
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 06.11.18 16:19

mozne je vsechno. bala bych se teliska, spolu s miminem ho zavedene mit nemuzes a vyndavani bude asi pri pripadnem tehotenstvi pro plod riskantni. jdi hned na gynekologii

zoota
Stálice 57 příspěvků 06.11.18 16:32

Ano, ja presne takhle otehotnela. Tehotenstvi se v 7 tydnu prestalo vyvíjet, tezko říct, jestli to bylo teliskem. To vyndali hned v 5 tydnu…

kačka39
Kecalka 279 příspěvků 06.11.18 16:40

Těhotná být určitě můžeš. Kdysi jsem mluvila s jednou paní, vůbec jsem ji neznala ale sedla si ke mně a mojí malé dcerce ke stolu a dala se do vyprávění. Že má 3 malé děti a další už asi něchtěla, tak si nechala dát tělísko. Ale byla hned znovu těhotná. A její lékař jí ekl, že to tělísko může zarůst do dítěte a hrozně ji vystrašil. Tak jela za nějakým známým primářem, a ten jí řekl že se to prý stát nemůže. Je to už hodně dlouho, HA se moc ještě nedávala. Ale jak to dopadlo, to teda nevím

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 16:57

Tak teď jsem si dělala druhý test a na něm nic není..tak třeba to byl jen falešný duch a ms ještě třeba dorazí.. :think:

kačka39
Kecalka 279 příspěvků 06.11.18 17:09
@Anonymní píše:
Tak teď jsem si dělala druhý test a na něm nic není..tak třeba to byl jen falešný duch a ms ještě třeba dorazí.. :think:

Třeba máš jen zpoždění :dance: :dance: :dance:

Renitko
Ukecaná baba ;) 2074 příspěvků 06.11.18 17:36

Nejlíp test udělat z ranní moči. Ale „ted si mě pobavila“ my už máme děti tři nejmladšímu je 19 měsíců mám zavedeno nehormonálné tělísko, tak doufám že se taky časem nebudem divit a toto řešit:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 17:58

No ja mám 2 děti po 27 mesicich a kdyby teď bylo treti, tak by ten věkový rozdíl by byl stejny..jako popravdě jsem ráda, že pracuju, z deti a být hodně doma, mě dovadelo k šílenství. Jsem si říkala, ze bych i klidně do tretiho šla, ale az tak za 4-5 let..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >