Reklama

Je možné být v tom tak brzy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nellinkka
Povídálka 12 příspěvků 08.03.17 14:57
Je mozne byt v tom zas a tak brzy?

Ahoj holky, mam takovy problem. Prosim nesudte me a jenom poradte. 9.2. Jsem byla na posledni potratove pilulce a 16.2. jsme s pritelem meli sex, pred sexem jsem si aplikovala pharmatex, ale asi pred tydnem jsem zjistila, ze kdyz se potom umyva mydlem, tak se ucinek rusi. A ja se osprchovala normalne s mydlem. V lekarne me na to vubec neupozornili… jeste dalsi tyden jsem spinila, odchazely ze me zbytky cehosi. Ted asi tyden mam belavy, husty vytok jakoby hlen a vcera i naruzovely, bolava prsa, je mi hrozne zle:( nevim jestli jsem si to nevsugerovala. Tyhle dny cekam prvni ms po potratu, ty pocity muzou a nemusi byt z toho. Delala jsem si asi pred tydnem test, byl negativni, ta druha carecka byla az neviditelna. Po potratu pry byva Hcg jeste v moci dlouho. Myslite, ze je tehotenstvi v tomto pripade vylouceni? Vubec bych sem nepsala, kdyby muj lekar tento tyden nemel dovolenou a v nemocnici jsou hrozne neprijemni. Dekuju predem za odpovedi

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 08.03.17 14:59

Byla jsi na potratu a spoléháš se jen na jednu antikoncepční metodu? Měli by tě v lékárně upozorňovat na to, že si máš přečíst příbalový leták? A jinak jsi normální, jo?

Možné to samozřejmě je.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 08.03.17 15:02
:roll:

Rajani
Kecalka 253 příspěvků 08.03.17 15:04

Jako samoplatce si nabrat hCG z krve, dle množství se dá usuzovat jestli je to momentální tehotenstvi nebo to potracene. Příště jen prosím čti všechny pribalove informace, a měj 2 antikoncepční metody. A neshazuj vinu na druhé (lékárníky, lékaře), ty jsi zodpovědná co uděláš a jak a také za ty důsledky.

ivabozi
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 08.03.17 15:04

@Nellinkka asi bych nelenila a zkusila jiného doktora… někdo je holt chytlavý a fakt to těhotenství může být. My tedy používáme kondom, ale taky si občas říkám, jestli je to dostatečný. Na věci typu pharmatex bych sázela o dost míň… :)

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 15570 příspěvků 08.03.17 15:07

Neměly bys náhodou týden po umělém potratu dodržovat místo sexu šestinedělí? A čtení příbalového letáku by mělo být samozřejmostí - že se Pharmatex nesnáší s mýdlem je známá věc. Každopádně příčina tvých potíží může být jak nové těhotenství, tak rozházené hormonální prostředí.
Definitivní odpověd ti dá až gynekologický ultrazvuk.

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 08.03.17 15:08

Jestli těhotná nebudeš tak bych se zamyslela nad lepší ochranou u vás raději ty I partner

Nellinkka
Povídálka 12 příspěvků 08.03.17 15:08

Na potratove oilulce jsem byla kvuli vade. Ne kvuli nechtenemu tehotenstvi. Proto se bojim jestli jsem zas, tak to nemusi dopadnout nejlip. Mame za sebou uz 2 potraty minuly rok. Ja si jenom nejsem jista, jestli je vubec mozne otehotnet, kdyz jsem jeste ani nemela ovulaci

ka2ka
Extra třída :D 12657 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 15:12

@Nellinkka můžu se zeptat o jakou vadu šlo že jí dokázali zjisti do 6tt?

Nellinkka
Povídálka 12 příspěvků 08.03.17 15:15

Je mi 36 let. Mam problemy s vajecniky. Dal to tady nebudu rozebirat. Ja jsem tady nechtela kazani, nevite jaky to je byt bezdetna, kdyz vsichni kolem maji deti. Dekuji za odpovedi

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 08.03.17 15:15

Jelikoz zakladatelka pise ze 9.2 byla na posledni potratove pilulce tak to asi nebyla jedina a ma s potraty jiz vetsi zkusenost. Ve spravne antikoncepci nejspis jeste tape…
Osobne si myslim ze to nove tehotenstvi nebude. Casove to moc nesedi k otehotneni ale mozne je vse.
Takze novy test ev. samoplatce hcg ab bylo jasno.
Jeste doplnim ze pharnatex za me neni uplne spolehliva antiko -pokud dite fakt nechci. Ja pres ni otehotnela dvakrat s dodrzenim vsech doporuceni. Podotykam ze vsechny pocate deti svedomite vychovavame :)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 08.03.17 15:15
@Nellinkka píše:
Na potratove oilulce jsem byla kvuli vade. Ne kvuli nechtenemu tehotenstvi. Proto se bojim jestli jsem zas, tak to nemusi dopadnout nejlip. Mame za sebou uz 2 potraty minuly rok. Ja si jenom nejsem jista, jestli je vubec mozne otehotnet, kdyz jsem jeste ani nemela ovulaci

Svojí vadě?

Janli
Kelišová 5373 příspěvků 9 inzerátů 08.03.17 15:17

Vzhledem k tomu, že nedodržujete šestinedělí, to taky může být parádní zánět. Takže na tvém místě bych mazala do nemocnice a příště více přemýšlela.

Nellinkka
Povídálka 12 příspěvků 08.03.17 15:19

@Janli to me taky napadlo. Ale proc ta prsa bolava?

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 08.03.17 15:19
@Nellinkka píše:

Bez ovulace neni otehotneni. I proto si myslim ze tehotna znovu nejsi. Pitrat. pilulka je k uziti do max ukonceneho 8tt. V teto dobe se tak akorat zjisti jestli je srdecni akce. Ne vyvojova vada :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama