Je možné cítit nidaci 7 dní po ovulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katulik29
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 10.06.19 22:47
Je možné cítit nidaci 7 dní po ovulaci?

Ahoj. Jak již napovídá nadpis, zajímalo by mě, zda je možné cítit nidaci takhle brzy. Už druhý den cítím tlak v celém podbřišku s takovým jakoby dloubáním spíš vlevo, jakoby blíž k levému vaječníku. MS bych měla dostat za cca 3-5 dní. Vím že je nejlepší počkat na termín ms a kdyžtak pak zkusit TT, ale na PMS jsem nikdy netrpěla, možná tak max den dva před příchodem MS, tak by mě zajímalo, jestli může jít o tu nidaci nebo něco jiného? :nevim: Ten tlak je někdy opravdu hodně nepříjemný a vzhledem ke své práci bych něco nerada podcenila. Děkuji za každou slušnou odpověď :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lianys
Kecalka 302 příspěvků 10.06.19 22:54

Já cítila. Byl to takový zvláštní pocit, ne zrovna příjemný ale ani ne vyloženě bolest, bylo to jednorázové a co na tom bylo nejzvkáštnejší, bylo to úplně úplně uprostřed podbřišku. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 23:01

Ja jednou citila uhnizdovani 6DPO, vnimala jsem to jen chvilku, par minut, nebyla to bolest ani tlak, jen takove jemne dloubani nebo silnejsi simrani. A presne v deloze, uprosted podbrisku, ne nikde na strane. Za par dni na testu //.

Katulik29
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 10.06.19 23:03

@Lianys Děkuji za reakci :) Já právě cítím tlak uprostřed podbřišku, ale takové divné dloubání víc vlevo, hlavně když sedím v klidu. Jak píšeš, nebolí to vysloveně, ale je to chvilkama nepříjemné.. Myslíš, že by to mohla být eventuálně cysta? Jsem z toho dost nervozní, nikdy mě podbřišek před ms takhle zvlaštně nebolel… :zed:

Katulik29
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 10.06.19 23:08
@Anonymní píše:
Ja jednou citila uhnizdovani 6DPO, vnimala jsem to jen chvilku, par minut, nebyla to bolest ani tlak, jen takove jemne dloubani nebo silnejsi simrani. A presne v deloze, uprosted podbrisku, ne nikde na strane. Za par dni na testu //.

Děkuji za reakci :) Takže to bude asi něco jiného. Snad se mi nedělá cysta..

KlarkaK
Závislačka 3754 příspěvků 9 inzerátů 10.06.19 23:09

No asi ano…cca 7dni po styku jsem mela podobny pocit. Sla jsem zrovna s taskou na jumping…v pulce cesty jsem se radeji otocila co kdybyvh byla v tom…za dalsi tyden jsem mela pozitivni test…ale tezko rict co z toho je „v hlave“ nebo skutecne odraz toho co se deje v tele…nevim

Katulik29
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 10.06.19 23:19

@KlarkaK U mě to vsugerace není, tento cyklus jsem ani nepřemýšlela nad tím, že by se mohlo povést (plno práce, pořád s manželem teď něco řešíme, takže se teď o mimi cíleně nesnažíme..), takže ten tlak v podbřišku jsem si 100% nevsugerovala :think: Cítím ho od včerejška a až dneska mě tak nějak napadlo, že by to možná mohla být nidace

Lianys
Kecalka 302 příspěvků 10.06.19 23:36

@Katulik29 jako teoreticky by to asi mohla být cysta, ale řekla bych, že to bude spíš neškodný diskomfort, nemyslela bych hned na horší možnosti ;)

Katulik29
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 10.06.19 23:45

@Lianys Snad máš pravdu. Já mám ms celkem pravidelnou (27-29 dní), na PMS jsem nikdy netrpěla, teda až na jednu vyjímku, ale to jsem si srovnala kontryhelem (už je to 3-4 roky zpátky) a zpoždění mám jen když jsem v hodně velkém stresu a to jsem byla naposled vloni. Proto mě zaráží teď ten tlak v podbřišku a bojím se, aby se nedělo něco co nemá :zed: samozřejmě pokud není již zmíněná nidace :mrgreen:

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 11.06.19 00:03

@Katulik29 já cítila u obou holek cosi, proto jsem testovala strašně brzo a i tak u obou testu něco neviditelneho vykouklo. Čtu si hodně o tomhle a teoreticky se to jeví jako blbost jenže ono vše kolem rozmnožování je tak trochu něco kde je možný vse. Prostě vš ať už otěhotnění těhotenství nebo porod. Neexistuje rád který by 100% platil. ;)

Katulik29
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 11.06.19 00:08

@Barunkaska Já vím, že tělo není stroj a každá jsme jiná a u každé se to všechno projevuje jinak. Abych se přiznala, kdyby se teď u mě jednalo opravdu o tu nidaci, byl by to velký zázrak a byla bych šíleně šťastná, ale na druhou stranu by to byl i šok, páč tento cyklus jsem opravdu nevěřila tomu, že by se mohlo povést. Řešíme teď s manželem plno věcí a kvůli mé práci se občas nevidíme, takže tenhle cyklus byl před ovulací sex jenom jednou (1-2 dny před)

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 11.06.19 00:23

@Katulik29 všecko je možný, náse první dcera je taky z jednoho jediného sexu a to asi dva dny před ovulaci. Prostě jen štěstí…tak budu držet palce a dej vědět :)

Katulik29
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 11.06.19 00:28

@Barunkaska Dekuji moc :blush: Urcite pak vedet dam, i kdyz ted to cekani bude trochu narocny i presto, ze budu v praci :) Uprimne, ani nevim ted poradne kdy ocekavat ms, pac jsem mela ovulaci o nejaky ten den driv, nez ji mam bezne. Takze pockam nejspis do konce tohoto tydne jestli ms dorazi nebo a pak teprv budu zkouset tt :)

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 11.06.19 00:36

@Katulik29 no pokud byla ovu dřív bude pravděpodobně i ms dřív protože folikularninl faze byv nemenna :-) tak určitě líp zkoušet TT až v době má ale někdo jako třeba já je hold nechutné zvedavej :mrgreen:

Katulik29
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 11.06.19 00:45

@Barunkaska v tom případě bych měla mít ms teď ve čtvrtek nebo pátek.. Mám totiž LF 10-11 dní :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama