Je možné denně přibírat? Jsem zoufalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 17:08
Je mozne denne pribirat? Jsem zoufala

Ahoj, je mozne kazdy den pribirat? Nejim ani nejak moc, zvysila jsem prijem tekutin, kdysi jsem pila tak 3 deci denne, za posledni dobu cca za 14 dni vypiji tak 2 litry a vubec vodu neodpoustim, pritom se rika, ze na odvodneni se ma pit, u me to je naopak, forfemina mi nepomaha :( a ja uz mam 5 kg nahore a furt letim vic a vic, sportuji skoro kazdy den, rano kruhac, obcas kolo a v zime spinning, jenze pres leto nic neni tak aspon to kolo, kdyz je pocasi… Kdyz jsem tolik nepila, mela jsem celou dobu normalni vahu, ale taky to bylo spatne malo pit.. Jsem z toho spatna, mam boby nalady.. Pac 5 kg jen za tekutiny ke hodne.. A to piju normal vodu.. Jak je to mozne? Co mam delat?

Reakce:
Sonarka
Extra třída :D 10401 příspěvků 14.07.19 17:19

Bude to voda, tuk se takhle rychle nenabírá..asi jsi se zavodnila a tím, že jsi předtím pila málo, tak to teď tělo pro jistotu zadržuje. Vydrž ono se to časem srovná. Nebo zkus kopřivový čaj, či ledvinový.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 17:20
@Sonarka píše:
Bude to voda, tuk se takhle rychle nenabírá..asi jsi se zavodnila a tím, že jsi předtím pila málo, tak to teď tělo pro jistotu zadržuje. Vydrž ono se to časem srovná. Nebo zkus kopřivový čaj, či ledvinový.

Ani jeden mi nepomaha.. Vyzkousela jsem uz toho tolik a nic.. Asi je lepsi vazne moc nepit a tu vahu si drzet jako doposud.. To jsem nepribrala skoro nic.. :(

Lioness34
Závislačka 2800 příspěvků 14.07.19 17:22

A má spocitany bazalni metabolismus a bílkoviny tuky sacharidy na den? Plnis to? Třeba jíš špatne - málo, špatný poker živin atp

iPodPrd
Kecalka 473 příspěvků 14.07.19 17:30

Pijes alkohol? Solíš? Mně pomohlo prostě jíst bez soli (trošku jsem si jí dala, ale já jsem byla zvyklá dost na maggi a tak) a přestat pít - úplně. Ani naše páteční pivo prostě nebylo. K tomu forfemina, ale to jen pro pocit. Hlavně teda pít průběžně, ne že přes den dáš 500ml a večer si vzpomeneš, že do půlnoci potřebuješ vypít zbytek.

stinga
Echt Kelišová 8377 příspěvků 14.07.19 17:32

Tak nepij 2 litry, ale max 1,5 l, spousta lékařů by ti řekla, že nadměrné pití škodí ledvinám, zřejmě se zavodňuješ, očividně tvoje ledviny nestačí vodu odbourávat
a taky bych to řešila u doktorky, s ledvinami neradno si zahrávat

Demi
Závislačka 4056 příspěvků 14.07.19 18:36

No takže zdravé ledviny nemají problém si s nadbytkem tekutin poradit. Pokud máš otoky na končetinách a okoli očí, zkus klasický test z ranní moči, do které namočíš testovací proužek. Ihned uvidíš, zda tvé ledviny fungují dobře. Příjmem tekutin, který uvádíš a který není nijak vysoký, to asi není.

Sonarka
Extra třída :D 10401 příspěvků 15.07.19 18:53
@Anonymní píše:
Ani jeden mi nepomaha.. Vyzkousela jsem uz toho tolik a nic.. Asi je lepsi vazne moc nepit a tu vahu si drzet jako doposud.. To jsem nepribrala skoro nic.. :(

Pij dle žízně, tělo zadržuje vodu, když jí má málo, nebo před ms. Myslím, že jsi se jen přirozeně zavodnila. Já třeba po alkoholovém dýchánku mám i o 2 - 3kg méně, protože jsem úplně vyschlá :D Jak zase začnu pít, kila jsou zpátky, ale řekla bych, že je to normální, prostě ta voda hapruje a pokud nepřiberes 20 kg, je to ok. Do těch 5 kg bych neřešila. Pak už bych zbystřila a nechala zkontrolovat ledviny.

Váš příspěvek
Reklama