Je možné dostat menstruaci v úplném začátku těhotenství

1.1.20 16:40

Je možné dostat menstruaci v úplném začátku těhotenství

Zdravím, mám ovulaci cca 1 týden před menstruací, je možné že bych byla těhotná a přes to by se dostavila menstruace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1017
1.1.20 16:45

Ano v ranem zacatku je to mozne, ale taktez muze byt zena tehotna a s prichodem ms vse odejde :nevim: tehotenstvi bych resila az pokud se ms vubec nedostavi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 16:46

@Montik02 určitě, ale ta Ms proste neni Ms určitě nekrvacis jako pri Ms a ani neni stejne dlouha jako MS kterou mas :D…, t

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 16:50

MS trvala méně dní jen 3 dny. Tak budu doufat že se to za dařilo a neodešlo to s MS. Moc všem děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5470
1.1.20 17:16

@Montik02 spíš ne. A jestli máš ovulaci skutečně 7 dní před ms, můžeš mít s otěhotněním problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
1.1.20 17:44

Měla jsem menstruaci, když jsem byla těhotná. Byla úplně stejná, jako každý měsíc, takže jsem nic netušila. Možná to byl syndrom mizejícího dvojčete, přibližně v té době se mi zdál sen, že jsem porodila dvojčata a jedno se utopilo ve Vltavě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 17:51

Tak moc děkuji za naději. Třeba je to i můj případ. No uvidím co řekne doktor. Určitě napíšu jak to dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
1.1.20 17:58

Ano je to možné. Já měla první měsíc menstruaci normálně..až druhá se nedostavila :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5470
1.1.20 18:58

@Montik02 stačí si udělat Těhotensky test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 19:03

No já právě nevím jestli to není ještě brzy. Jdu příští týden k doktorovi tak snad budu mít jasno. Ale moc děkuji za odpovědi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5470
1.1.20 19:12

@Montik02 na test určitě není brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu