Je možné HCG pouze v krvi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:27
Je možné HCG pouze v krvi?

Hezký večer všem :mavam:
Pokusím se to zkrátit. :lol: 13.6. jsem měla „poslední“ menstruaci… Cca 10-14 dní před další očekávanou menstruací jsem měla nateklá bolestivá prsa, hodně viditelné žíly (jsou mi vidět i normálně, ale tentokrát víc a i tam kde jinde vidět nebyly), takovou „bouličku“ na prsu a jedno bolelo vic, měla jsem chuť na jogurt, hranolky, sýr,… cítila jsem se tak nějak jinak, prostě jsem si byla jistá, že jsem těhotná, i přes to, že menstruace přišla o 3 dny déle odpoledne, kdy mě začalo bolet břicho, ale moc se to s menstruací nedalo srovnávat.. Krvácení nebylo tak silné s bylo jiné barvy :nevim: Druhy den už to bylo silnější no a další den už konec. Pak jsem další dva dny spinila, ale jen ráno po probuzení na záchodě. Byla jsem z toho nějaká zmatená a žádná sugesce to nebyla, s přítelem se o miminko nesnažíme, jsem ještě hodně mladá a na něj by bylo brzy, ale nechali bychom si ho. Tak i přes to, že jsem měla strach, co by mi na to přítel řekl, tak by nás neopustil a na miminko bych se těšila, i když bylo neplánované. Jenže, dělala jsem si asi 4 testy a všechny negativní. Před menstruací, po menstruaci,.. Bolest prsou přestala, jen ty žíly jsou pořád vidět a když jsem si teda myslela, že těhotná nejsem, protože všechny testy negativní, normálně se občas napiju - jenže je mi potom zle, nebo usnu po jednom pivu a to se mi normálně nestává. Celkově jsem teď nějaká jiná, někdy je to v pohodě a říkám si už, že jsem blázen, ale někdy si říkám že jsem snad vážně v tom :lol: přijde mi, že mám o dost větší břicho, než normálně, jakoby podbrisek.. Vím, že by se ještě nejednalo o tehu bříško, ale i přítel mi říkal, co spulim ten pupek, nějak mi nejde zatáhnout… a tak mě zajímá, je možné, že se druhá čárka na testu neukáže v 6. týdnů těhotenství? Mám si zajít na krev jako samoplátce? :nevim: Nebo mám zkusit zase další? Už bych byla v 7. tydnu.

Stává se běžně, že se těhotenství zjistí až z krve?

Moc vám všem děkuju a omlouvám se, jestli jsem něco napsala nesrozumitelne :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 29.07.19 20:32

Těhotenství by se z krve poznalo asi i dřív než z testu. Ale může se stát, že tvé tělo nevylučuje HCG do moči, a pak můžeš být těhotná, ale bez HCG v moči. Znám teda jen jednu ženu, která to tak má.

jizvíková
Extra třída :D 13067 příspěvků 29.07.19 20:34

No, pokud ti testy neukazují čárky, tak těhotná nejsi, max mohlo dojít k hormonální dysbalanci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:35

@P4ja Děkuju moc za odpověď.
No přijde mi to divné, že by všechny testy vyšly negativní… Vím, že z krve se to pozná dřív, ale nevím, jak často se stane, že se to pozná pouze z krve :nevim: :roll:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21648 příspěvků 29.07.19 20:37

Taky mám jednu kamarádku, co to tak měla…
není to nemožné. Pro klid duše si klidně na krev dojdi ;)
Jinak to, že ti bylo „divně“ dva týdny před menstruací, je spíš známka ovulace než čehokoliv jinýho ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:39

@jizvíková Asi máš pravdu. Ale opravdu mi přišly některé věci divné… A hodně mě svedilo okolo pupíku a nad pupíkem, je mi špatně po alkoholu,.. :? A co to břicho 8o
No je toho hodně, ale to nepíšu, protože to ostatní je spíš tím, že se moc pozoruju :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:40

@Mar__tanka1983 Ale až do menstruace a celou menstruaci :think: Nevím teď přesně, jak dlouho před

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:44

A po skončení splnění teplota asi 2 dny 36,8, potom 37, tak už jsem dal neměřila.. Normálně mívám 35,5-36,2 8o
Nevím, jaká bývá teplota po menstruaci :oops:

Reaskiller
Kelišová 6201 příspěvků 29.07.19 21:49

Tak třeba já jsem zářný příklad toho jak se nevylučují hormony.do moči :) můžu na ty papírky čůrat a čůrat od rána do večera a noc :D ani při HCG 2ooo jsem měla jen ducha a to ještě takového"nemocného" :mrgreen: zajdi si na krev a bude vymalováno :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 22:00

@Reaskiller :lol: :lol: :lol:
děkuju za reakci. To jsem asi potřebovala, osobní zkušenost :mrgreen:
A jak jsi zjistila těhotenství? :think: Kdy jsi šla na krev?
Nějak nevím, jestli má cenu tam chodit, jestli nemám ještě počkat, ale alespoň bych věděla no… A za jak dlouho od těch odběrů se to dozvíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 22:07

@Reaskiller a ještě otázka - nevíš, čím to je, že u někoho se HCG do moči nevylučuje? 8o Nějak o tom nemůžu moc dohledat :roll: :lol:

Reaskiller
Kelišová 6201 příspěvků 29.07.19 23:00
@Anonymní píše:
@Reaskiller :lol: :lol: :lol:
děkuju za reakci. To jsem asi potřebovala, osobní zkušenost :mrgreen:
A jak jsi zjistila těhotenství? :think: Kdy jsi šla na krev?
Nějak nevím, jestli má cenu tam chodit, jestli nemám ještě počkat, ale alespoň bych věděla no… A za jak dlouho od těch odběrů se to dozvíš?

U mě je to složitější otázka :) od prvního potratu
v srpnu jsem zůstala mírně paranoidní, udělala jsem si test v prosinci po vynechané menstruaci.. úplně pidi :ghost:,spíš bych rekla, že obrys čárky..studovala jsem to,.pak jsem bohužel začala spinit a dopadlo to špatně ale v nemocnici mi řekli „moč negativní, krev nějak do 2ooo“.. nejsem si jistá proč se to děje ale řekla bych, že by to mohlo mít něco společného se štítnou žlázou..

Když půjdeš na krev ráno, tak to máš odpo hotové :) do laborky klidně jako samoplatce :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 08:39

@Reaskiller
Ahaa :think: Je to zajímavý, jak je každý jiný… Dneska už tu krev asi nestíhám, za 9 dní to mám dostat, tak já už to asi vydržím :lol: :lol: To už by snad krvácení v období menstruace nepřišlo :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 08:57

Me hodne dobre funguji i ovulacni testy, v tehu se tvari jako pozitivni vic nez tehotensky.

karkarka
Závislačka 4299 příspěvků 30.07.19 09:06

Test si klidně udělej, ale těhotná s největší pravděpodobností nejsi.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama