Je možné jít pouze na ultrazvuk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mishicka1
Kecalka 160 příspěvků 21.10.14 16:28
Je možné jít pouze na ultrazvuk?

Ahoj holky mám na Vás takový dotaz. Je možný se k doktorce objednat pouze na ultrazvuk, aby mi zjistila pohlaví mimča? Na další kontrolu jdu za měsíc, ale jsme s přítelem netrpělivý tak by jsme si to chtěli nechat zjistit i pokud by se za to platilo (samozřejmě ňáká rozumná částka). Jsem v 18+5 týdnu. Děkuji :)

Reakce:
Mrs.M
Extra třída :D 12640 příspěvků 21.10.14 16:30

U nás to možné je. Za 500,–

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10667 příspěvků 21.10.14 16:31

Kdyz si to zaplatite tak byto urcite jit melo :) ale muzou to byt vyhozene penize, ptz to nemusi byt videt

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 16:46

Syn se nam ukazal az v 30tt nebo tak nejak a dcera temer hned takze bud cekejte nebo platte :)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 16:48
@Mishicka1 píše:
Ahoj holky mám na Vás takový dotaz. Je možný se k doktorce objednat pouze na ultrazvuk, aby mi zjistila pohlaví mimča? Na další kontrolu jdu za měsíc, ale jsme s přítelem netrpělivý tak by jsme si to chtěli nechat zjistit i pokud by se za to platilo (samozřejmě ňáká rozumná částka). Jsem v 18+5 týdnu. Děkuji :)

moje mudra to říká zadarmo a ještě dava fotku :kytka: a na genetice to na screeningach nebo na velkych utz, tak taky rikaji zadara a davaji fotku :kytka: urcite to objednat kde jen tohle u tvého gyndare mozna si za to ale něco rekne :pankac: gyndar naproti tej naší za to chce 100 kc a taky da fotku :pankac:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 21.10.14 16:55

Ten muj to rika za 100 a foto taly nejake prachy.

Mishicka1
Kecalka 160 příspěvků 21.10.14 16:56

U mojí doktorky jsem byla a miminko mělo nožičky tak že to nešlo vidět :D a jsme strašně netrpěliví tak sháníme kam jít…klidně i na 3D ultrazvuk

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 21.10.14 16:59
@Mishicka1 píše:
U mojí doktorky jsem byla a miminko mělo nožičky tak že to nešlo vidět :D a jsme strašně netrpěliví tak sháníme kam jít…klidně i na 3D ultrazvuk

Na 3D je brzo, ten se dělá 24-28tt..

blumen
Hvězda diskuse 47017 příspěvků 21.10.14 17:08

@Mishicka1 najdi si, zda to v okoli maji gynekologove v ceniku, nekdo to fakt „prodava“. Ale taky muzete zaplatit a nevidet nic :nevim:

Crystal87
Generální žvanilka 23943 příspěvků 21.10.14 17:10
@Mishicka1 píše:

Tak 3D si najdi na netu kde nejblíže dělají a objednej se:))

Crystal87
Generální žvanilka 23943 příspěvků 21.10.14 17:10
@xFelli píše:

Není na něj brzo dělá se i o dost dřív…

a12
Hvězda diskuse 35168 příspěvků 21.10.14 17:14

Ja kdyz byla na ultrazvuku a chtela jsem znat pohlavi tak mi delala bezny ultrazvuk pri tom jsem ji rekla ze bych chtela znat pohlavi a ona az k tomu dosla tak mi rekla co to bude stalo to myslim taky 100kc i s fotkou.. ale kdyby to poznat nebylo tak bych neplatila nic.. takze kdyz mesic vydrzite tak treba nebudes platit zbytecne ;)

blumen
Hvězda diskuse 47017 příspěvků 21.10.14 17:17
@xFelli píše:

Neni. Doktorka mi ho dela na kazde kontrole, v 16. a 18. tydnu slo videt vse krasne, pozdeji uz je pry miminko obalene tukem a tak pekne to neni.

Ale na urceni pohlavi doporucuji 2D.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >