Je možné milovat dva muže (ženy) zároveň?

2
18.10.06 15:57

Je možné milovat dva muže (ženy) zároveň?

Ahoj holky,
asi se budete divit, proč se ptám na takovou věc, ale nedávno jsem se bavila s kamarádkou, která tvrdí, že miluje manžela, ale i kamaráda. On je také ženatý a tvrdí, že miluje svou manželku, ale i mou kamarádku.
A tak se ptám, jestli je možné milovat dva lidi zároveň. Zažily jste někdy něco takového? Já nad tím přemýšlím od té doby, co jsem o tom s kamarádkou mluvila a teď mě zajímají vaše názory :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

966
18.10.06 16:33

Já myslím, že je krátkodobě možné milovat svého zákonitého partnera a zároveň být zamilován do někoho jiného. Ale nedovedu si představit, že to má dlouhé trvání, podle mě z toho musí zákonitě bejt nakonec velkej průšvih… :?

Makýš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11956
18.10.06 17:20

Souhlas s Makys :)))
Jana
PS Makysku jak to ze takhle surfujes, kde mas ditka? :))))))
Asi jako ja v hajanove vid?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.10.06 17:33

Souhlasím s Makyskem. Krátkobodá zamilovanost do 2 partnerů možná je, ale dlouhodobě z toho může být jen velkej průser nebo se to zvrhne v obyčejné kurvení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
18.10.06 17:49

Einsteine, ac s obsahem souhlasim - musim zasahnout - vaz slova, prosim :)
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.06 10:26

Lesino, proč ta prudérnost? Nikomu přece nenadávám, jen jsem použil drsnější, ale výstižné slovo k jednoznačnému popsání určitého chování.

Ale dobře, zachovejme jistou úroveň - příště se budu snažit hledat kulantnější slovíčka. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
19.10.06 10:46

No ať to pročítám tam i zpět,nějak mi to nebere hlava…Milovat dva lidi,kteří jsou v podstatě v pozici soupeřů??Buď miluji manželku a tím pádem někdo další jaksi nepřipadá v úvahu,nebo miluji někoho jiného a tím pádem dělám botu na manželku…Myslím,že v našich zeměpisných šířkách to tomu odpovídá…
Rovněž si nedokážu představit,že budu milovat nějakou milenku a k tomu i manželku…To nedává logický základ…
A že bych jako zjistil,že manželka byla přece lepší,než milenka?A pak se jako umravnil???To mi připadá taky divné-poručit si,že budu zpětně více milovat manželku…
To už asi není o srdci a citech,ale o vypočítavosti…
Třeba se mýlím…Ale tak to vidím..... 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
10.11.06 10:22

Nevím jestli to jde milovat dva lidi současně, já takovou zkušenost nemám, ale myslím si, že to možná chvilku jde, i když záleží na tom, co si člověk pod pojmem milovat zrovna představuje. Myslím si, že člověk opravdu miluje jenom jednou v životě, je to taková ta první láska,která je velice silná při ní člověk neslyší a nevidí. Když se pak zamilujete znovu do někoho dalšího, tak mi určitě dáte za pravdu, že už je to zamilování úplně o něčem jiném

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Alimento
29.1.10 21:32

Podle mě to jde pokud ti dva muži jsou si podobni anebo naopak jeden ma to co ten druhý nemá,a tak tvoři dokonalost,které se člověk nechce vzdat.Protože se to přibližuje naším představám a snům…

• Nahlásit
  • Citovat
Honzik91
4.9.13 18:24

Problém

Tento podobný problém řeším už asi rok v kuse. Miluji svou nynější partnerku se kterou žiji již 4 roky, ale také cítím stejné emoce vůči mé bývalé přítelkyni, kde to skončilo vlastně tak, že ani oba nevíme proč. Je to padlé na hlavu :zed: Možná obě dívky vystihují právě to co zde píše Alimento, že my obě dávají pocit té dokonalosti. :think: Nevím co mám dělat dále, cítím se jak žába uprostřed rybníka, která neví na jaký břeh plavat. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.9.13 19:16

Miluj je obě…jenže jak to udělat co? Já taky miluju dva muže. Jenže u nás je to tak, že já je milovat můžu. Oni o sobě vědí, vlastně jsme chvíli žili ve třech. Ale pak se jeden musel odstěhovat za prací. Občas přijede. Je to teď trošku jinde, ale já ho pořád miluju a miluju i toho, co mám doma. Myslím, že se svým způsobem milujueme stále navzájem. je to zvláštní a pro někoho nepochopitelné, ale je to tak. Vím, že tvůj problém to neřeší, jen mě zaujal název diskuze. Takže možné to je.

• Nahlásit
  • Citovat
Crystalline
4.9.13 19:54
@Anonymní píše:
Miluj je obě…jenže jak to udělat co? Já taky miluju dva muže. Jenže u nás je to tak, že já je milovat můžu. Oni o sobě vědí, vlastně jsme chvíli žili ve třech. Ale pak se jeden musel odstěhovat za prací. Občas přijede. Je to teď trošku jinde, ale já ho pořád miluju a miluju i toho, co mám doma. Myslím, že se svým způsobem milujueme stále navzájem. je to zvláštní a pro někoho nepochopitelné, ale je to tak. Vím, že tvůj problém to neřeší, jen mě zaujal název diskuze. Takže možné to je.

Tak to je vazne ujety. Dokazu pochopit, ze ty milujes dva, ale ze se ti dva navzajem toleruji? Tak to te asi berou dost sportovne, ne? Spolecna kamoska na sex. Kdyby se muj manzel dozvedel, ze mam bokem chlapa, zabije me a toho druheho vykastruje :) To je pro me dukaz zajmu/ lasky a ne toto.

• Nahlásit
  • Citovat
1304
4.9.13 20:11

Anonymni z 19.16.-mame to taky hodne podobne, jen s tema pohlavima trochu opacne, chapu zu dneska uplne vsechno a vsechny, kterejm se stane v zivote takovahle nekonformni prekerka a nemuzou si pomnoct, bo tohle by me pred 20ti lety nenapadlo ani ve snu-a nadavkem vychovavame dite v podstate ve trech :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1304
4.9.13 20:14
@Crystalline píše:
Tak to je vazne ujety. Dokazu pochopit, ze ty milujes dva, ale ze se ti dva navzajem toleruji? Tak to te asi berou dost sportovne, ne? Spolecna kamoska na sex. Kdyby se muj manzel dozvedel, ze mam bokem chlapa, zabije me a toho druheho vykastruje :) To je pro me dukaz zajmu/ lasky a ne toto.

holka holka, ani ti nezavidim tu tvou rezolutnost…preju, at ti v zivote slape vse podle tvejch meritek :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1553
4.9.13 21:05

Hm, já mám spíš pocit, že lidi co se takto nemůžou dlouhodobě rozhodnout nebo to snad i táhnou se dvěma naráz s tím, že je milují oba/obě milují hlavně sami sebe a nehodlají se ničeho vzdát i kdyby to snad někomu jinému ubližovalo. Moc bych tohle chování za lásku nevydávala. Jako jediné řešení vidím nechat obě „lásky“ jít a najít někoho kdo mi bude vyhovovat celý bez potřeby výplňku jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama