Je možné mít 11. den po zpoždění MS negativní test?

Anonymní
13.6.15 23:16

Je možné mít 11. den po zpoždění MS negativní test?

Prosím, nestalo se vám některé něco podobného? 11 dní se mi zpodila MS. po týdnu jsem si udělala test, negativní, ob den zase negativní. Teď už je to 11. den, ms pořád nikde, bolí mě záda, břicho, tak jsem si zašla na gyndu pro jistotu. Aby mi jako potvrdila, že těhotná nejsem. Ale na utz nějaký váček vidět byl. Doktorka řekla, že to vypadá spíš že těhotná jsem. Ale že to může být arte fakt. Že tam taky nic být nemusí. Jsem v šoku, doma si udělala dnes další test, zase totálně negativní. Vždycky jsem měla už v den předpokládané MS dvě čárky. Test mě nikdy neukázal falešný výsledek. A to jsem testovala hodněkrát, pozitivně i negativně. Samozřejmě mi nabrala krev, píchla agolutin. V pondělí budou výsledky. Napadlo mě, že váček je třeba prázdný, že je to zamlklé těhu, když není hcg, nechápu to. Dítě u mě už nepřichází v úvahu. Je mi 44. Nestalo se něco podobného někomu? Potřebuju jen trochu uklidnit. Vím, že si musím na výsledek počkat do pondělí:(((

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.6.15 01:32

Může, já měla první pozitivní po 36 dnech zpoždění, ale taky nemusí. :nevim: Asi jsem tě neuklidnila, ale uvidíš v pondělí. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 02:48

Tak leda by se ti zpozdila ovulace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11605
14.6.15 04:08

Vyjimecne se HCG do moci nevylucuje, nebo se mohlo jednat o pozdni ovulaci..s vacken bohuzel nevim. Krev ukaze vic…taky jsem asi neuklidnila :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4396
14.6.15 05:09

Asi jsi měla zpožděnou ovulaci :) Nebo možná ve 44 už i přechod, tak to hapruje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 07:14

Ja jsem mela negativni I 21 den po terminu a 24uz pozitivni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7051
14.6.15 07:47

Taky jsem měla jedenáctý den test negativní. Další jsem si dělala za čtyři dny a byl už pozitvní.
Ale já mám všechno nějaký divný, u prvního těhotenství jsem měla negativní i výsledky z krve a to jsem byla těhotná cca čtyři týdny. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
14.6.15 09:34

Já jsem měla pozitivní tt až tři týdny po vynechané MS a to druhá čárka byla velice slabá, že i doktorka nad testem váhala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
14.6.15 10:11
:,(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.15 22:08

Moc díky za reakce. I když taková, kterou bych chtěla slyšet ani jedna :,(. Nebudu se hroutit předem. Uvidím zítra. Přechod jsem si myslela právě taky, tak jsem to neřešila. A kór, když byly testy negativní. Ale zas pozdní ovulace o moc ne, ps byl jen jeden, a to 17. den. cyklus mívám spíš kratší, tak jsem myslela, že to už je vpohodě. Antikoncepci brát kvůli leidenský mutaci nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.6.15 17:18

Tak holky, těhotná nejsem ;) v krvi nebylo nic. Tak jsem fakt moc ráda, že to takhle dopadlo. Asi to opravdu už hapruje kvůli věku… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
17.6.15 00:26
@Anonymní píše:
Tak holky, těhotná nejsem ;) v krvi nebylo nic. Tak jsem fakt moc ráda, že to takhle dopadlo. Asi to opravdu už hapruje kvůli věku… :mavam:

Gratuluji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
9.10.15 14:36

Ahoj holky… řeším úplně stejný problém… 10 dní zpoždění a negativní testy… říkám si, že to už není možné, abych byla těhotná, že už by to ty testy ukázaly, ale jak Vás tady čtu, jistota mě opouští…
Jaké jiné by mohly být důvody zpoždění ms? Nikdy se mi to nestalo, vždy jsem měla ms pravidelně, a u obou těhotenství mi to testy potvrdily už třeba v den kdy měla ms přijít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1761
9.10.15 14:53
@geegoun píše:
Ahoj holky… řeším úplně stejný problém… 10 dní zpoždění a negativní testy… říkám si, že to už není možné, abych byla těhotná, že už by to ty testy ukázaly, ale jak Vás tady čtu, jistota mě opouští…
Jaké jiné by mohly být důvody zpoždění ms? Nikdy se mi to nestalo, vždy jsem měla ms pravidelně, a u obou těhotenství mi to testy potvrdily už třeba v den kdy měla ms přijít…

ahoj, já to řeším teď poprvé, dneska jsem si zrovna dělala test po 14 dnech, co jsem měla mít MS a nic. mě se teda občas zpoždění stávají, ale takhle hodně.. no počkám ještě týden a kdyžtak budu muset na gyndu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.15 15:54

@geegoun Ahoj, já měla pozitivní test až po 18 dnech zpoždění, předtím ani ťuk, MS chodila pravidelně.

A zpoždění může způsobit stres, nemoc… je dost faktorů :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama