Je možné mit příznaky a negativní test?

Anonymní
19.4.20 09:51

Je možné mit příznaky a negativní test?

Dnes ráno testováno - ja tam tedy nic nevidim, takže myslím, že negativní. Je to asi teprve 10DPO, takže já vím, že brzy, ale už asi od úterý mám prostě “těhotenské příznaky” (chce se mi častěji chodit na záchod, bolí me podbrisek, bedra a jakoze třísla, mám teploty, točí se mi hlava a je mi blbě) - týden zpátky jsem měla takové 2-3 denní slabé spineni, ale to asi mohla byt prave ovulace, co? Nebo jsem cetla, ze by to mohla byt ta nidace, ale to uz by se tam taky muselo něco ukázat, myslím. Poslední MS byla 1.3., teoreticky nevím, zda už mám zpoždění nebo ne, protože ty cykly mám spíše delší (okolo 40-60 dnů) Poslední sex byl 10-11 dnů zpátky, později už ne, vim, že příznaky způsobuje HCG, takže pokud tam něco je, tak uz by se to po nějakých 5-6 dnech příznaků už mohlo ukázat na testu, ne? Já vim, ze mi řeknete, že je ještě brzy a ze to mám zkusit za par dnů znovu, samozřejmě, že to zkusím, jen mi to vrtá trochu hlavou…ještě me napadá, zda všechny ty bolesti a časté močení není zánět močových cest/mocaku, tím už jsem si 2× prosla, ale vždy to mělo jiný nástup nebo projev, takže bych se nedivila, zda by to teď bylo takto :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4790
19.4.20 09:57

Co by to bylo za den na emiminu, kdyby se tu nějaká s negativním testem neptala, co kdyby přeci jen nemohla být těhotná. :lol: Příznaky jsou 10 DPO vsugerované. Na test je brzy, nebo těhotná nejsi. Sama to píšeš. :lol: Ale chceš slyšet, že těhotná jsi, protože Máňa z Čáslavi to měla zrovna tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
19.4.20 10:02

Podle mě je na příznaky ještě brzy, většinou jsou až tak dva týdny po početí, případně ještě později, u tebe je to teprve týden a něco, možná jenom ten týden, nevím, kdy ta ovulace mohla být, zkus to otestovat za 2-3 dny znova, to by už mělo být jasněji, jinak zánět močových cest to klidně může být, takže bych zavolala doktorce a zeptala se přímo jí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 10:11

@mau-mau jo, díky, já vím, já si tady ty diskuze pročítám a právě mi to taky vrtá hlavou a přijde jako blbost to mít takto brzy ty příznaky, spíše si myslím, že to bude asi nějaký zánět tam dole, jako asi bych nad tím právě moc nepřemýšlela, ale trochu mě znejistělo to krvácení a ta bolest v oblasti těch třísel neboli kyčlí nebo prostě kolem té oblasti, protože s tím jsem se ještě nesetkala a to jsem příznaky měla už tolikrát fakt různé :D tak se omlouvám za blbý dotaz, prostě jsem se chtěla jen nějak ujistit, že je to asi fakt blbost to mít takto brzy nebo že test už by to asi ukázal, kdyby tam něco bylo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.4.20 10:16

Já mám za sebou dvě těhotenství bez jakýkoliv příznaků. Na první dítě jsem přišla na preventivní prohlídce až téměř v půlce těhotenství, kdy mi rovnou řekli, co čekám :lol: Druhé z vynechané ms, kdy jsem udělala test a už tam byly dvě dálnice. Ale cca. rok zpátky mi úplně vynechala měsíc ms a já byla na 100 % přesvědčená, že jsem v tom. Příznaky jsem měla snad všechny, o kterých se píše :mrgreen: S manželem jsme jeli na gynekologii už s tím, že jsme vymýšleli jméno :lol: No, a těhotná jsem samozřejmě nebyla. Vše bylo vsugerované. A už po cestě z ordinace byly všechny příznaky pryč :lol:

Takže buď těhotná nejsi nebo testuješ brzy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.4.20 10:29
@Anonymní píše:
Já mám za sebou dvě těhotenství bez jakýkoliv příznaků. Na první dítě jsem přišla na preventivní prohlídce až téměř v půlce těhotenství, kdy mi rovnou řekli, co čekám :lol: Druhé z vynechané ms, kdy jsem udělala test a už tam byly dvě dálnice. Ale cca. rok zpátky mi úplně vynechala měsíc ms a já byla na 100 % přesvědčená, že jsem v tom. Příznaky jsem měla snad všechny, o kterých se píše :mrgreen: S manželem jsme jeli na gynekologii už s tím, že jsme vymýšleli jméno :lol: No, a těhotná jsem samozřejmě nebyla. Vše bylo vsugerované. A už po cestě z ordinace byly všechny příznaky pryč :lol:Takže buď těhotná nejsi nebo testuješ brzy :palec:

jo, tak to se mi taky už stalo, že jsem několikrát si myslela, jak jsem v tom, ale nakonec nic, takže právě vím, jaké to je, akorát teď mám „nové“ příznaky, co jsem ještě neměla, takže právě proto mi to vrtá hlavou, ale vím, že 10DPO může být ještě brzy, takže testnu za pár dnů a uvidím, co jsem slyšela, tak 14 dnů po styku už je ten test většinou jasný… :) spíše mě to prostě zajímalo, zda už by se tam mělo něco objevit takto pár dnů už po styku nebo pár dnů po nidaci (pokud to byla nidace) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
262
19.4.20 10:31

Ja tomu priznaku „castejsi chozeni na wc“ na zacatku tehu obecne moc nerozumim - chapu to ve tretim trimestru, kdy dite tlaci na mechyr, ale na zacatku je pro to nejaky duvod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.20 10:48

@eva.pass já si to říkám vždycky taky, že takto na začátku je to nějaké divné, ale hodně lidí to uvádí jako jeden z prvních příznaků, ale proto se spíše přikláním k nějaké infekci nebo zánětu tam dole, ale uvidím, ještě zkusím za 2-3 dny testy, kdyžtak pak zavolám doktorce, zase kdyby to byl nějaký zánět tam dole, tak to se mi s tím moc otálet nechce, protože vím, že i třeba ze dne na den se to může ošklivě rozjet

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.4.20 11:19
@eva.pass píše:
Ja tomu priznaku „castejsi chozeni na wc“ na zacatku tehu obecne moc nerozumim - chapu to ve tretim trimestru, kdy dite tlaci na mechyr, ale na zacatku je pro to nejaky duvod?

Já takhle vždycky poznala těhotenství - v noci jsem musela jít čůrat, což normálně nemám…nejde o tlak na močák, ale o to, že se v prvních týdnech zmnohonásobuje množství krve v těle, proto to tak v začátku je - vygoogli si to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
2999
19.4.20 12:00

@eva.pass Vzdyt treba v 7tt uz mas delohu velkou jako pomeranc a tlaci ti taky na mechyr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1195
19.4.20 22:58
Kámen úrazu bude hlavně v pročítání těch diskusí :think:
@Anonymní píše:
@mau-mau jo, díky, já vím, já si tady ty diskuze pročítám a právě mi to taky vrtá hlavou a přijde jako blbost to mít takto brzy ty příznaky, spíše si myslím, že to bude asi nějaký zánět tam dole, jako asi bych nad tím právě moc nepřemýšlela, ale trochu mě znejistělo to krvácení a ta bolest v oblasti těch třísel neboli kyčlí nebo prostě kolem té oblasti, protože s tím jsem se ještě nesetkala a to jsem příznaky měla už tolikrát fakt různé :D tak se omlouvám za blbý dotaz, prostě jsem se chtěla jen nějak ujistit, že je to asi fakt blbost to mít takto brzy nebo že test už by to asi ukázal, kdyby tam něco bylo
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama