Je možné najít soukromého učitele na klavír pro dospělého?

727
17.1.21 23:23

Je možné najít soukromého učitele na klavír pro dospělého?

Zdravím všechny,
už nejsem nejmladší, přesto bych se ráda naučila hrát na klavír. Je to mým snem. Ale v mém věku už ZUŠ nepřipadá v úvahu, tak kde sehnat? Už jsem dala poptávku ve skupině “doučování” na Fb, ale žádná odezva. Oslovila jsem jednu paní v důchodu, která učila roky na ZUŠ, ale nemá zájem. A to jsem jí řekla, že stačí hodinka týdně a cenu ať si stanoví ona. Je vůbec možné sehnat učitele pro někoho, jako jsem já? Online kurzy mě nelákají. Nemyslím si, že to nahradí učitelku. Ale nevím KDE a JAK hledat? Pokud vás něco napadá, budu ráda za každou radu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42
17.1.21 23:35

Dobrý večer! Nevím odkud jste, ale zeptejte se na peďáku, kde se studuje přímo klavír jako obor a na konzervatoři. Mívají tam nástěnky k tomuto určené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12758
17.1.21 23:37

Nase ZUS nabizi i kurzy pro dospele, ale to u vas asi tedy ne. Osobne bych hodila inzerar do skupiny vaseho mesta na FB. Dnes ma kazda obec svoje FB, bazarek apod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1860
17.1.21 23:37
@impossible píše:
Zdravím všechny,
už nejsem nejmladší, přesto bych se ráda naučila hrát na klavír. Je to mým snem. Ale v mém věku už ZUŠ nepřipadá v úvahu, tak kde sehnat? Už jsem dala poptávku ve skupině “doučování” na Fb, ale žádná odezva. Oslovila jsem jednu paní v důchodu, která učila roky na ZUŠ, ale nemá zájem. A to jsem jí řekla, že stačí hodinka týdně a cenu ať si stanoví ona. Je vůbec možné sehnat učitele pro někoho, jako jsem já? Online kurzy mě nelákají. Nemyslím si, že to nahradí učitelku. Ale nevím KDE a JAK hledat? Pokud vás něco napadá, budu ráda za každou radu. :kytka:

Zdravim, chodila jsem na krouzek klaviru v DDM, meli tam vypsany i jeden pro dospele. Zacala jsem se ucit v 27 letech. Chodila jsem 1 tydne. Je to 8 let a vyslo to cca 110 Kc/hod., takze velmi levne. Predtim jsem nehrala na nic, takze jsem se ucila i noty a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
17.1.21 23:42

Jednu dobu jsem nad tím uvažovala, u nás mají výuku pro dospělé i na ZUŠce. Jinak jsem koukala i na stránky www.hudebka.cz Ale nakonec jsem to odložila na neurčito, tak zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11801
17.1.21 23:42

@impossible Odkud jsi? Ucila jsem roky piano v DDM. Takze to je urcite moznost. Dospelou jsem mela tedy jen jednou, ale nicemu to nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52240
17.1.21 23:46

Je. Domluvila jsem si v zari uc. klaviru, ktera uci moje deti. Za 30 min. platim 200,–.
Ted v omezenem rezimu mame pauzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52240
17.1.21 23:53

A moje deti chodi na obecni krouzek klaviru. Ve stejne budove je i ZUS. Obec udelala konkurencni hudebni krouzek, ze ZUS ma omezene moznosti, ale zajem je velky. Takze jsem zapsala vsechny sve deti. Uz dochazi dva roky. A jejich uc. jsem si domluvila. Je to nad ramec jeji prac. doby. Dochazim posledni. Po detech. Az skoro vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
18.1.21 00:20

@Hobitka Jsem z Hodonína. Prošla jsem net. Ale všude nabízejí jen velká města. Na jihu Moravy jen Brno, a to mám 60 km. Prostě v našich končinách nic není :nevim:. A to jsem ochotná dát 500/h. ZUŠ u nás pro dospělé nenabízí. A stejně přes koronu je jen online. Chtěla bych k někomu soukromě. Vždy se domluvit na dnu, kdy to vyhovuje oběma. Stačí jednou týdně. Jsem ochotná dojíždět tak max 15km.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1978
18.1.21 07:30

Podívej se na naucim.cz, přeji, ať najdeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.21 07:38

@impossible Nehledej ucitele, ale jdi na youtube a vyhledej si „jak se naucit hrat na klavir“ jsou tam videolekce pro zacatecniky… :) Tak se muzes ucit zadarmo a z pohodli domova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
18.1.21 08:18

Nevím, jestli jsi to zkoušela na ZUŠ přímo u konkrétních učitelů. Dívala jsem se jsem na stránky vaší ZUŠ. Je tam seznam učitelů a pod jmény pod mail. Zkus napsat mail každému kdo tam učí klavír nebo korepetuje. Hodně štěstí! Fandím! :mavam: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11801
18.1.21 08:51

@impossible Skoda, vypadas motivovane, ze bych se snad skoro nechala prekecat, i kdyz bych na to horkotezko hledala cas (3 deti, prace…), ale Tve kriterium 15 km nesplnuji, ani do 150 se nevejdu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
18.1.21 10:08

@Beckyttine5 Děkuji, tam jsem hledala, ale všechno moc daleko od nás. 😐

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
18.1.21 10:11

@Iva1982 To jsem udělala, nikdo z nich nemá čas. Jen jedna paní mi nabídla soboty, ale 600/h, a to už je opravdu hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat