Je možné necítit pořádně pohyby celé těhotenství?

Anonymní
27.9.20 11:10

Je možné necítit pořádně pohyby celé těhotenství?

Zdravím,
chtěla jsem se zeptat, jestli je tu nějaká maminka, která celé těhotenství cítila pohyby jen mírně, či v kolikátém tt nejpozději zaclo mimi poradne kopat?

Jsem v 25tt a citim pohyby strašně nepatrne, spis jen takove zaskuby a to byvaji jeste nepravidelny. Stane se, ze se treba pul dne ani jednou nepohne. Trosku me to desi, kdyz vidim jak ostatni maminky, taky prvorodicky uz v tuhle dobu i vidi poradne kopance. :,(

Vim, ze to mozna je jeste brzy delat takovy zavery, ze nebudu citit cele tehu nic, ale i tak se musim zeptat, jestli je to mozny…

Placentu mam vzadu. Na ultrazvuku sebou malá vzdy šije. Nechapu teda v cem je problem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13933
27.9.20 11:20

Ano, celé těhotenství jsem cítila pohyby dost málo, moc se nehýbal a mám hodně klidné dítě. Pohyby jsem klidně cítili i ke konci těhotenství jen 1× denně a to jsme musela dávat pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10218
27.9.20 11:34

Měla jsem to stejně. Jemné pohyby a málo až do konce. Placentu jsem teda navíc měla vepředu. Ale dcerka je velmi klidné, pohodové dítě a navíc byla koncem pánevním a zalehla si nohy, takže veškeré pohyby pak mohla dělat jen rukama.

Edit: A pohyby jsem cítila tak od 25-26tt. Předtím teda trochu taky, ale to jsem ani nepoznala, že je to ono, došlo mi to zpětně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28786
27.9.20 11:38
@Anonymní píše:
Zdravím,
chtěla jsem se zeptat, jestli je tu nějaká maminka, která celé těhotenství cítila pohyby jen mírně, či v kolikátém tt nejpozději zaclo mimi poradne kopat?

Jsem v 25tt a citim pohyby strašně nepatrne, spis jen takove zaskuby a to byvaji jeste nepravidelny. Stane se, ze se treba pul dne ani jednou nepohne. Trosku me to desi, kdyz vidim jak ostatni maminky, taky prvorodicky uz v tuhle dobu i vidi poradne kopance. :,(

Vim, ze to mozna je jeste brzy delat takovy zavery, ze nebudu citit cele tehu nic, ale i tak se musim zeptat, jestli je to mozny…

Placentu mam vzadu. Na ultrazvuku sebou malá vzdy šije. Nechapu teda v cem je problem.

Necítila jsem skoro nic. I ke konci třeba jen jednou dvakrát denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
27.9.20 12:04

Ja jsem pohyby za cele tehotenstvi citila presne 3×. Dcerka se narodila v poradku a je trosku lumpik :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
27.9.20 13:22

Já jsem na konci 23. týdne a pohyby cítím taky jen lehounce a presne jak píšeš - někdy taky půl dne vůbec nic. Taky většinou celou noc nic, až pak ráno cca po deváté teprve něco. Na UTZ je vidět, ze se mala hýbe a většinou to v tu chvíli vůbec necítím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1616
27.9.20 13:36

Čekala jsem dvojcata a opravdu jako fakt pohyby jsem citila až po 30tt. Placentu jsem mela tedy vpredu, ale nejvíce se ozyvali rano a večer po jidle, kdyz jsem si lehla. Každá to máme prostě jinak. Užívej si hezkého těhotenství a těš se ze zdravého mimca ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
597
27.9.20 18:55

Ja mam tedy placentu vzadu, jsem prvorodicka a prvni pohyby jako opravdu nezamenitelne kopance jsem citila uz v 17 tt 8o malej sebou sije porad, pohyby citim cely den, nekdy vic, nekdy min. Sestrenka zase mela lenocha a do 25 tt ani nevedela, jestli tam kluk je, protoze se moc nehybal a pohyby poradne necitila cele tehotenstvi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
27.9.20 19:57

Ahojky já cítím pohyby pořádně tak od toho 25tt do té doby jsem si nebyla jistá jestli to nejsou větry :lol: :mrgreen:,placentu mám nahoře a teď v 29tt to je už mazec cítím je čím dál víc hlavně večer u tv.Taky záleží třeba na váze? :nevim: já přibrala teda už 15 kilo ale byla jsem fakt hubeňour. Myslím si že ti to teprve začne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama