Je možné opravdu milovat a zároveň podvádět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 12:56
Je možné opravdu milovat a zároveň podvádět?

Je muž schopný upřímně milovat manželku a zároveň ji podvádět, mít dlouhodobý milenecký poměr? Budu ráda i za názory od mužů, děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineNmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 10.08.18 13:03

Ano.

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 10.08.18 13:09

To mi připomíná místní teorii, že lidský mozek disponuje třemi mozkovými zákruty, přičemž každý z nich je schopen lásky k jedné osobě. Dohromady tedy můžeme milovat tři lidi. Člověk tedy může podvádět milovanou osobu pouze s jinou milovanou osobou a pořád bude milovat obě, případně tři. :)

Podle mě to teoretik jen přehnal s toulenem a milovat a podvádět se vylučuje.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1924 příspěvků 10.08.18 13:12

Chlapi prej rozlišují lásku a sex :nevim: ženská na to jde přes city. Já teda doufám, že jsou na světě výjimky a věrní muži, jinak bych snad ani v noci nespala. :lol: ale samozřejmě, nikdy nevíš..

Ijen
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 10.08.18 13:13

Neverim tomu.

zoidberg
Extra třída :D 12045 příspěvků 10.08.18 13:13

Myslím si, že ne. Leda v případě dohody, kdyby milenka byla povolená, protože primární partnerka nedisponuje dostatečně častým nebo dostatečně kvalitním sexem.

Bubla_Bučková
Závislačka 4100 příspěvků 10.08.18 13:15

to bych nejprve potřebovala vědět, co to znamená „opravdu milovat“ :think:

Pokud se ptáš na to, zda je manžel schopný jezdit někam na š.ukačku jednou týdně a manželce tvrdit, že to nic neznamená a s milenkou skutečně neplánuje nový život a časem ho to přejde tak ano, to je možné…

Jestli bych dokázala takového „manžela“ opravdu milovat já, tak to není předmětem diskuze :lol:

Uživatel je onlineNmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 10.08.18 13:18
@Emimin7 píše:
To mi připomíná místní teorii, že lidský mozek disponuje třemi mozkovými zákruty, přičemž každý z nich je schopen lásky k jedné osobě. Dohromady tedy můžeme milovat tři lidi. Člověk tedy může podvádět milovanou osobu pouze s jinou milovanou osobou a pořád bude milovat obě, případně tři. :)Podle mě to teoretik jen přehnal s toulenem a milovat a podvádět se vylučuje.

Ok, modelová situace, budeš mít manželku, kterou máš moc rád, máte spolu děti, miluješ svoji rodinu, sedíte si. Manželka prodělá rakovinu dělohy a nebude pak už chtít sex. Zůstaneš navěky v celibátu? Nebo zůstaneš dál s manželkou a jen třeba dlouhodobě budeš mít paralelní čistě sexuální vztah?
Podle mě se v jistých případech sexuální potřeby a city dají oddělit, obzvlášť u mužů, to není tak spjaté.

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 10.08.18 13:22
@Nmdl píše:
Ok, modelová situace, budeš mít manželku, kterou máš moc rád, máte spolu děti, miluješ svoji rodinu, sedíte si. Manželka prodělá rakovinu dělohy a nebude pak už chtít sex. Zůstaneš navěky v celibátu? Nebo zůstaneš dál s manželkou a jen třeba dlouhodobě budeš mít paralelní čistě sexuální vztah?
Podle mě se v jistých případech sexuální potřeby a city dají oddělit, obzvlášť u mužů, to není tak spjaté.

Pokud bych v takovém případě chtěl sex, musel bych se nejprve rozvést. Uzavřením svazku se oba zavazují věrností. Je to v občanském zákoníku.

axlpol
Závislačka 2743 příspěvků 79 inzerátů 10.08.18 13:23
@Lainaire8 píše:
Chlapi prej rozlišují lásku a sex :nevim: ženská na to jde přes city. Já teda doufám, že jsou na světě výjimky a věrní muži, jinak bych snad ani v noci nespala. :lol: ale samozřejmě, nikdy nevíš..

Taky si to myslím, jen bych se bavila o „většině“.Většina chlapů rozlišuje sex a lásku, většina žen to bere citově, potřebují lásku i sex.
Jako ten citát "ženy mají sex, aby měly lásku, muži mají lásku, aby měli sex.

zoidberg
Extra třída :D 12045 příspěvků 10.08.18 13:24
@Emimin7 píše:
Pokud bych v takovém případě chtěl sex, musel bych se nejprve rozvést. Uzavřením svazku se oba zavazují věrností. Je to v občanském zákoníku.

A nevěra je teda přestupek, nebo trestný čin?

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 10.08.18 13:32
@zoidberg píše:
A nevěra je teda přestupek, nebo trestný čin?

Tady je to detajlně vysvětleno https://www.epravo.cz/…-102102.html
Má to dopad na rozvodové vypořádání. Trestný čin ani přestupek to ovšem asi neni.

zoidberg
Extra třída :D 12045 příspěvků 10.08.18 13:35
@Emimin7 píše:
Tady je to detajlně vysvětleno https://www.epravo.cz/…-102102.html
Má to dopad na rozvodové vypořádání. Trestný čin ani přestupek to ovšem asi neni.

Jo to znám, ale ty umíš číst a jseš chytrej, takže se nikdy neoženíš, že jo? ;)

Venetia
Hvězda diskuse 37535 příspěvků 10.08.18 13:38
@Anonymní píše:
Je muž schopný upřímně milovat manželku a zároveň ji podvádět, mít dlouhodobý milenecký poměr? Budu ráda i za názory od mužů, děkuji

no podle mně jí může milovat a podvést jednorázově … ale dlouhodobý vztah už předpokládá nějaké city a pro mně je třeba emoční nevěra horší než ta fyzická

Uživatel je onlinePidulka1991
Závislačka 2943 příspěvků 10.08.18 13:41
@Anonymní píše:
Je muž schopný upřímně milovat manželku a zároveň ji podvádět, mít dlouhodobý milenecký poměr? Budu ráda i za názory od mužů, děkuji

Podle me muze, ale na druhou stranu si ten muz svoji zeny nevazi, kdyz ji zahyba.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >