Je možné otěhotnění před MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 08:22
Je možné otěhotnění před Ms?

Dobré ránko maminku,
Nevím zda tu již podobný dotaz byl ale mám tak pomalé data že než by mi to něco načetlo tak bych se zbláznila tak se kdyžtak předem omlouvám.
Mám na vás dotaz, snažíme se o miminko minulí měsíc jsme měli sex často během plodných dnů I ovulace, poslední sex byl cca 6 dny před Ms. Ze zvědavosti jsem dělala TT v den Ms a byl nehategativnií krásně sněhobílo. Menstruace proběhla normálně přišla akorát v noci silná a bolestivá.
Dnes je to cca 17 dni od posledního sexu před ms dalsi proběhl den po Ms to je 7 dni a plodné dny mivam 5dní po Ms omlouvám se nevím jak to tu píšete. A teď k věci včera jsem našla poslední TT v kabelce tak jsem ho zkusila jen tak a v limitu se ukázala čárečka slabá ale normalně růžový stínek který šel vidět minimalně z metru. Po zaschnutí už ohodně méně. Myslíte že se jednalo jen o rysku? Nebo falešného ducha? Máte někdo zkušenost. Jednalo se o obyčejný test z Tety (drogerie) za 40kč.
Zatim moc děkuji. :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2336 příspěvků 07.11.18 08:25

Pockala bych, zda ne/dojde dalsi MS, a pak kdyztak testovala ;) nebo zkus treba za dva dny dalsi a uvidis, zda carka sili ;) kazdopadne pokud si mela silnou MS, je to zvlastni…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 08:28

Tu mám takovou pořád a trvá 4dny

anavi13
Závislačka 2782 příspěvků 07.11.18 08:28
@Anonymní píše:
Dobré ránko maminku,
Nevím zda tu již podobný dotaz byl ale mám tak pomalé data že než by mi to něco načetlo tak bych se zbláznila tak se kdyžtak předem omlouvám.
Mám na vás dotaz, snažíme se o miminko minulí měsíc jsme měli sex často během plodných dnů I ovulace, poslední sex byl cca 6 dny před Ms. Ze zvědavosti jsem dělala TT v den Ms a byl nehategativnií krásně sněhobílo. Menstruace proběhla normálně přišla akorát v noci silná a bolestivá.
Dnes je to cca 17 dni od posledního sexu před ms dalsi proběhl den po Ms to je 7 dni a plodné dny mivam 5dní po Ms omlouvám se nevím jak to tu píšete. A teď k věci včera jsem našla poslední TT v kabelce tak jsem ho zkusila jen tak a v limitu se ukázala čárečka slabá ale normalně růžový stínek který šel vidět minimalně z metru. Po zaschnutí už ohodně méně. Myslíte že se jednalo jen o rysku? Nebo falešného ducha? Máte někdo zkušenost. Jednalo se o obyčejný test z Tety (drogerie) za 40kč.
Zatim moc děkuji. :andel:

Musíš vydržet do dalšího období MS, teď je ještě hrozně brzo. Ale spíš bych řekla, že jsi třeba otěhotněla těsně po MS a test už teoreticky něco ukázat může, záleží na té hladině HCG. Každopádně může být i ta čárka falešná. Je prostě brzo. Vydrž do MS a testuj znovu :) kdyby se ti cokoliv nezdálo - bolesti břicha, krvácení tak si zajdi na gyndu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 08:52

Ještě jsem zapoměla dodat že to byla citlivost 25 uml :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 08:56

Sem tam mě píchá v podbříšku u levého vaječníku ale říkám si že je to spíše kvůli ovulaci kterou bych měla mít za 4 dny , žádné těhu příznaky nemám

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 07.11.18 09:11

Test muze reagovat i na ovulacni hormon.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 10:09

Ja myslela že TT a ovulační testy reagují kazdý na jiný hormon 8o

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 07.11.18 10:25
@Anonymní píše:
Ja myslela že TT a ovulační testy reagují kazdý na jiný hormon 8o

Holky tady pisou ze pri těhotenství maji pozitivni i ovulacni test,takze je pravdepodobn,ze kdyz zachytis tehu testem tu nejvyssi hladinu lh pred ovulaci, může se na nem udelat duch.

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 07.11.18 10:27

Ale samozřejmě můžeš byt i tehotna.udelej test za dva dny a budes mit jasno.

anavi13
Závislačka 2782 příspěvků 07.11.18 12:01
@Anonymní píše:
Sem tam mě píchá v podbříšku u levého vaječníku ale říkám si že je to spíše kvůli ovulaci kterou bych měla mít za 4 dny , žádné těhu příznaky nemám

pokuď to nejsou velké bolesti tak vydrž a test opakuj. Může to být ovulace a nebo klidně i těhotenství- v začátku těhotenství mě taky bolelo při jedné straně (zřejmě za to mohlo žluté tělísko ). Na příznaky je brzo ;) já měla pozitivní test ještě před MS, ovulaci mívám 10dc a příznaky nebyly žádné, jen pak ta vynechaná menstruace a nějaké příznaky začali kolem 6tt :)

alena12233667
Povídálka 24 příspěvků 09.11.18 05:30

Ahoj holky chtěla bych se zeptat mám tělísko mirenu a predevcirem sem to vecer dostala malo ale druhy den nic :/ pak mne bolelo břicho a byla sem na velky a mnela sem naky naruzoveli vytok a mam pocit ze jen spinim neboli mne bri

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2336 příspěvků 09.11.18 07:11

@alena12233667 zkousela jsi test?

anavi13
Závislačka 2782 příspěvků 09.11.18 08:20

@alena12233667 u Mireny je normální, že MS nechodí vůbec nebo jen špinění. Takže můžeš být v klidu, ale test si klidně pro klid duše udělej.

alena12233667
Povídálka 24 příspěvků 09.11.18 09:19

@Kukacka123 ten sem si delala posledne ale byl negativní

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >