Je možné otěhotnět při změně HA?

63
13.3.06 11:53

Je možné otěhotnět při změně HA?

Holky, asi lítám ve průšvihu. Máme dvě děti a další už neplánujeme. Beru asi rok HA po které jsem mívala v pauze mezi jedn.dávkami velké migrény. Na doporučení gynekologa jsem se rozhodla Jeanine změnit na nízkohormonální Loette. Brala jsem je jeden měsíc a poslední tabletu jsem měla minulé úterý, což by podle původních tablet znamenalo MS od pátku. Dnes je podnělí a já jenom slabě špiním. Je možné že jsem zase těhotná? Mám děsně zvětšená prsa a je mi špatně od žaludku už asi 3.den. HA jsem změnila přesně podle rady doktora-po 7-mi denní pauze jsem začala brát místo Jeanine ten Logest. Kdybych byla těhotná, bude to už teď vidět na testu nebo mám kontaktovat nějakého gynekologa než začnu brát další „účinné tablety“ z nového platíčka Loette? Můj gyndař má 14 dnů dovolenou :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

139
13.3.06 12:56

Ahoj, já si myslím, že pokud jsi začala brát novou HA přesně podle návodu, tak bys těhotná být neměla. Tělo si zvyká a je možné, že místo klasické MS můžeš jen špinit, časem se to upraví. Těhu test si udělat můžeš,tím nic nezkazíš. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
751
13.3.06 13:16

Ahojky,
myslím, že těhotná nejsi. Já když jsem přecházela z jednoho druhu HA na jiný, tak jsem taky měla zpoždění a pak jen slabounce špinila, tak jsem se taky obávala, že jsem těhotná, ale nebyla jsem a MS přišla za měsíc normálně. Bylo to způsobeno tou změnou HA a myslím, že to tak bude i u tebe, pokud jsi to brala podle návodu a nezapomněla na nějakou pilulku. Snad jsem tě trochu uklidnila, pa Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
13.3.06 15:13

AHOJKY. Já za pár dnů taky začnu brát Logest, doktor mi ho předepsal právě kvůli MS. Měla jsem ji strašně silnou, prý je při logestu slabounká, no nevím :? No tak třeba právě proto ji máš taky jen tak malinko.No a jinak si taky myslím že těhotná nebudeš, kort když píšeš že si poctivka v braní. Takže ti přeju ať vše dopadne OK. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama