Reklama

Je možné otěhotnět v plodných dnech když beru antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SamantaGilanyi
Povídálka 12 příspěvků 31.01.18 12:20
Je možné otěhotnět v plodných dnech když beru antikoncepci?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na kolik je pravděpodobné ze otehotnim během plodnych dní kdyz beru antikoncepci. I kdyz ji užívám ne moc pravidelně a hlavne ne presne na cas. Mam ji brát v 9vecer a ja si ji vezmu napr v 11,ve 12. Někdy i druhy den. Nekdy třeba i dva, tri dny vynecham a v jeden den si vezmu dva naráz. Nepiste mi tady prosím Vás jak jsem nezodpovědná apod. Jen chci vědět zda muzu otěhotnět. Jeste poznamenán ze pokud otehotnim tak z toho špatná nebudu. Předem dekuju

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 12:22
@SamantaGilanyi píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na kolik je pravděpodobné ze otehotnim během plodnych dní kdyz beru antikoncepci. I kdyz ji užívám ne moc pravidelně a hlavne ne presne na cas. Mam ji brát v 9vecer a ja si ji vezmu napr v 11,ve 12. Někdy i druhy den. Nekdy třeba i dva, tri dny vynecham a v jeden den si vezmu dva naráz. Nepiste mi tady prosím Vás jak jsem nezodpovědná apod. Jen chci vědět zda muzu otěhotnět. Jeste poznamenán ze pokud otehotnim tak z toho špatná nebudu. Předem dekuju

Když bereš antikoncepci - nemáš plodné dny

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12770 příspěvků 1 inzerát 31.01.18 12:24

Otěhotnět můžeš pokud jí bereš jako prasátko

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 31.01.18 12:28

Ano takhle můžeš otěhotnět. Ještě bych něco řekla, ale spolknu to (to bys taky mimochodem měla radši dělat když bereš antikoncepci jak lentilky).

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 31.01.18 12:30

No otěhotnět můžeš.
Nebudu psá, že jsi nezodpovědná, ale spíš bych se zamyslela nad tím, jak se chováš ke svému tělu. A asi by se ani dva najednou brát neměly. Užívání HA má svoje pravidla, a to nejenom kvůli možnému otěhotnění.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 31.01.18 12:33

A proč jí bereš? Když jí nebereš pravidelně? :roll: :think:

stinga
Závislačka 3737 příspěvků 7 inzerátů 31.01.18 12:36

@SamantaGilanyi @Petruna21 to samé jsem chtěla napsat, proč teda tu antinu bereš, tak ji neber vůbec a vyjde to nastejno a budeš zdravější

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 31.01.18 12:37

@stinga Tohle nepochopím tak buď jí beru pravidelně tak jak se má nebo jí neberu vůbec ne :think:.

Lenka_Hal
Závislačka 4811 příspěvků 31.01.18 12:41

Hezky jsi popsala, Jak se to nema delat, a ano, presne takhle otehotnet muzes.

stinga
Závislačka 3737 příspěvků 7 inzerátů 31.01.18 12:43

@Petruna21 tak jediný užitek z toho mají v lékárně, že platí za něco, co vlastně ani moc neužívá :mrgreen:

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1810 příspěvků 31.01.18 12:44

Tuším, že tohle bude další těhotenství, kdy „selhala antikoncepce“.

Nebereš ji, jak máš. Samozřejmě, že takhle otěhotnět můžeš. Nabízí se otázka, proč ji vůbec bereš.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 31.01.18 12:45

@stinga To jo no :lol: tak hlavní je že pak má strach z toho zda by mohla otěhotnět :think:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 31.01.18 12:47

@SlečnaDahlia Spíš chudák tělo. HA už je takhle svinstvo a ještě tělo ničit tím, že mu jednou dám hormony tak a jednou jinak. A dokonce i dva najednou. To si myslí, že je na zvážení.
Otěhotnění je věc druhá, pokud to zakladatelce ani nevadí. Otázka je, jestli to braní podle nálady, ale nemůže pak mít vliv na plod.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 31.01.18 17:08
@Petruna21 píše:
@stinga To jo no :lol: tak hlavní je že pak má strach z toho zda by mohla otěhotnět :think:

No ona právě strach nemá, vždyť píše, že když otěhotní, špatná z toho nebude. Na mě to taky dělá dojem, že ty prášky bere jen proto, aby to mohla partnerovi tvrdit a nelhat, ale chránit se ve skutečnosti nechce.

@SamantaGilanyi: Otěhotnět můžeš. Se svým tělem, které tímhle přístupem dost ničíš, a se svým svědomím, pokud je to, jak píšu výše, si to srovnej sama.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 31.01.18 17:26

@Kassy No je to divný :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >