Je možné přirozeně otěhotnět po 40?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 14:49
Je mozne prirozene otehotnet po 40citce ?

Ahoj, otehotnel tu nekdo prosim v tomto veku a jake bylo tehotznstvi? Diky :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 24.11.18 14:52

Kamaradka ve 42, prirozene na treti pokus. Co vim, tak se citila bezvadne, zadne problemy nemela, jen porod byl trochu dramatictejsi :mavam:

divine woman
Echt Kelišová 9070 příspěvků 24.11.18 14:58

Sousedka, asi 45. Myslela, že je v přechodu. Těhotenství i porod normální. Kamarádka ve 42, těhotenství rizikové, porod ok. Spíš má problém, že je stále moc unavená. Obě dvě si myslely, že už zůstanou bezdětné.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 15:01

Ano a je nás spoustu. Já tedy po IVF a chystám se ve 43 na druhátko. Máme dvě skupiny, jedna na FB, jedna uzavřená zde. Je ale zásadní otázkou, jak na tom jsi ty i partner. Třeba u nás, nešlo se spolehnout na obyčejný spermiogram, ze kterého vyšel jako king. Po rozšířeném spermiogramu (podrobnosti kdybys chtěla), je prakticky přirozené početí vyloučeno. Má apoptické spermie a ty se běžně nepoznají, vypadají jako, že jsou v pořádku. Takže to chce mít tohle všechno zmáklé a když je vše OK, pak to podpořit (a to by bylo také na déle).

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 24.11.18 15:12

Se hlásím, těhotenství na pohodu . :mavam:

modravlocka
Kecalka 347 příspěvků 24.11.18 15:14

Ano, kolikrát do toho ženská po 40 vlitne, ani neví jak. :lol: Kamarádka zvládla po 40 porodit 3 děti. Je pravda, že je setkali jak Baťa cvicky, ale všechna těhotenství ustala bez komplikací a v pohodě, je šťastná a spokojená. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 15:16
@modravlocka píše:
Ano, kolikrát do toho ženská po 40 vlitne, ani neví jak. :lol: Kamarádka zvládla po 40 porodit 3 děti. Je pravda, že je setkali jak Baťa cvicky, ale všechna těhotenství ustala bez komplikací a v pohodě, je šťastná a spokojená. ;)
:dance: jéé, to je krásné

warita
Echt Kelišová 8409 příspěvků 24.11.18 15:29
@Anonymní píše:
Ahoj, otehotnel tu nekdo prosim v tomto veku a jake bylo tehotznstvi? Diky :mavam:

jezis, co je tohle za kvak. Ty jsi nikdy neslysela o nekom, kdo byl tehotny po 40?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 16:11

Ja mela prvni ve 33 a ted mi bude po novem roce 40 a mam 4 mesicni. Tehotenstvi horsi, rekonvalescence taky, mam tedy po druhem cisari a celkove mam sil mene. A to je to jeste ted s miminkem pohoda, dava mi zabrat ten starsi. Takze urcite to jde, ale clovek tak nejak musi domyslet, ze s vetsimi detmi jsou vetsi starosti a ty sily uz nebudou takove. A uprimne kdyz vidim mlade rodice co maji stejne stare deti jako my tak lituju, ze nemam prave o tech 10 let min abych s nima mohla podnikat vic akcnich veci. Ale navenek jsem chodici reklama na stastnou matku a nikdo nevi o mych pochybnostech zda se doziju jejich maturity, jestli se neprojevi treba nejaka vada ci nemoc zpusobena moji zdravim a taky o bolesti u nepovedenych ivf, i kdyz obe mam nakonec prirozene.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 16:14
@Anonymní píše:
Ja mela prvni ve 33 a ted mi bude po novem roce 40 a mam 4 mesicni. Tehotenstvi horsi, rekonvalescence taky, mam tedy po druhem cisari a celkove mam sil mene. A to je to jeste ted s miminkem pohoda, dava mi zabrat ten starsi. Takze urcite to jde, ale clovek tak nejak musi domyslet, ze s vetsimi detmi jsou vetsi starosti a ty sily uz nebudou takove. A uprimne kdyz vidim mlade rodice co maji stejne stare deti jako my tak lituju, ze nemam prave o tech 10 let min abych s nima mohla podnikat vic akcnich veci. Ale navenek jsem chodici reklama na stastnou matku a nikdo nevi o mych pochybnostech zda se doziju jejich maturity, jestli se neprojevi treba nejaka vada ci nemoc zpusobena moji zdravim a taky o bolesti u nepovedenych ivf, i kdyz obe mam nakonec prirozene.

Chápu. Jestli máš za sebou nepovedená IVF a nakonec máš děti přirozeně, tak přišly v ten pravý čas, kdy přijít měly, nenechaly se přivést na svět žádnou jinou silou, než tvou, tak nepochybuj :kytka: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 16:40
@Anonymní píše:
Ano a je nás spoustu. Já tedy po IVF a chystám se ve 43 na druhátko. Máme dvě skupiny, jedna na FB, jedna uzavřená zde. Je ale zásadní otázkou, jak na tom jsi ty i partner. Třeba u nás, nešlo se spolehnout na obyčejný spermiogram, ze kterého vyšel jako king. Po rozšířeném spermiogramu (podrobnosti kdybys chtěla), je prakticky přirozené početí vyloučeno. Má apoptické spermie a ty se běžně nepoznají, vypadají jako, že jsou v pořádku. Takže to chce mít tohle všechno zmáklé a když je vše OK, pak to podpořit (a to by bylo také na déle).

Zakl: prosim rada bych do te FB, je mozny odkaz ? Dekuju

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 17:02
@Anonymní píše:
Zakl: prosim rada bych do te FB, je mozny odkaz ? Dekuju

https://www.facebook.com/…82435050516/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 17:08
@Anonymní píše:
Chápu. Jestli máš za sebou nepovedená IVF a nakonec máš děti přirozeně, tak přišly v ten pravý čas, kdy přijít měly, nenechaly se přivést na svět žádnou jinou silou, než tvou, tak nepochybuj :kytka: :hug:

Ja nepochybuji, jenom jsem uprimne sepsala jak to citim a ze proste materstvi v tomto veku ma svoje specifika a pak uz je to rozhodnuti na kazdem. Ja si zase myslim, ze v tomhle veku dokazu deti mnohem lepe vychovat, samozrejme zajistit, ale jine veci zase uz nemuzu. Nevidim se v 50 s 10letym ditetem u nejakych napr. narocnych sportovnich aktivit. Samozrejme jsem takto nepremyslela ve chvili kdy jsem dite chtela, ale az ted. To patri k veci.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5605 příspěvků 24.11.18 17:59

Vzdyt to neni nic vyjimecneho. Mne bylo ted44, dceri nebyly jeste dva roky, pocata na prvni pokus. Tehotenstvi jsem prosportovala Vic, nez ta predchozi. Porod zcela dokonaly trval dve hodiny. Sportovnich akci se minim jednou ucastnit I s ni, nehodlam v blizke dobe zpomalit. :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 18:01
@Anonymní píše:
Ja nepochybuji, jenom jsem uprimne sepsala jak to citim a ze proste materstvi v tomto veku ma svoje specifika a pak uz je to rozhodnuti na kazdem. Ja si zase myslim, ze v tomhle veku dokazu deti mnohem lepe vychovat, samozrejme zajistit, ale jine veci zase uz nemuzu. Nevidim se v 50 s 10letym ditetem u nejakych napr. narocnych sportovnich aktivit. Samozrejme jsem takto nepremyslela ve chvili kdy jsem dite chtela, ale az ted. To patri k veci.

Je mi to jasné, mám první dítě ve 41. A mám podobné myšlenky, ale na druhou stranu věřím, že se věci dějí ve správný čas a že to je nad všechny úvahy. ;) Taky jsem radši chtěla dítě před 10 lety, ale osud to chtěl jinak. Navíc mi to tak i předpověděla kartářka a jela jsem od ní nakrknutá, že to asi ne, v tom se určitě spletla a hele, trefila to přesně.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >