Je možné sbalit ženu, která je obklopena kolegama?

Anonymní
21.2.21 20:53

Je možné sbalit ženu která je obklopena kolegama ???

Milé ženy! je možné vás sbalit když jste obklopené kolegyněma/kolegama??? Líbí se mi jedna pokladní, pokladny jsou těsně vedle sebe, takže vždy na ni je nalepená nějaká kolegyně příp. kolega, a mimo to téměř vždy fronta. Už jsem ji asi 2× polichotil a vždy jsem vnímal jak ta její kolegyně nastřežila uši a čučkala jak puk.

Jednou v minulosti jsem reálně zaflirtoval s jinou ženou (také s pokladní a za mnou fronta a kousek vedle měla též kolegyni) no a dopadlo to tak, že dotyčná zrudla jako jahody, něco zakokatala že je zadaná a byl konec. Jako ale na druhou stranu jsem cítil že ji to vlastně polichotilo, jen to podle mě nedala, že je to takhle veřejné. Ale tak jako jak jinak vás mám sbalit, to mám čekat na konec pracovní doby?? To zas budu za stalkera. Podotýkám že na místo činu chodím tak 2× týdně a asi 3× za měsíc na ni mám štěstí.. Nevím o ni nic, jestli je zadaná, nezadaná.. Určitě jsem ji sympatický, protože po mě občas tak nesměle a nejistě taky pokukla (zrovna dnes). Milé ženy, víte co? Já ji totiž miluji.. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1074
21.2.21 21:03

A co ii donést maličkou kytičku, jak tě bude kasírovat, předat a říct, ať má fajn den. Začni tímto.
A pak bych přidala, že můžeme zajít na kafe aspoň do kelímku. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3038
21.2.21 21:04

Tak ji předej nějaký papírek se vzkazem a kontaktem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 21:09

Asi by bylo fajn ji oslovit…vzhledem k čumějícím kolegyňkám a jiným…až po práci:) a uvidis. Hodne stesti :)

• Citovat
  • Nahlásit
LvE
256
21.2.21 21:11

Milý pane,
to, co píšete, je romantické :kytka: a věřím Vám.
Platte hotovostí a při té příležitosti jí dejte k penězům i papírek nebo si zjistěte, kdy jí končí směna a počkejte na ni. :mavam: :mavam:
To není stolking. Stolking je sledování ne počkat si, až jí skončí směna.
Držím pěsti, vám to přeju. :mavam:
Dejte vědět, jak to dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 21:17
@jita22 píše:
Tak ji předej nějaký papírek se vzkazem a kontaktem :)

to mě napadalo, ale vůůůůbec nevím co bych tam napsal.. A ještě jedna věc, já se cítím jako alfasamec když jdu na věc přímo tj. oslovím, ale tady se to prostě asi nehodí z nějakých obecných pravidel. Ten papírek mi přijde jakobych ji řekl, jsem ňouma který neumí promluvit, tak tady máš psaníčko. A další věc, už tam chodím docela dlouho, ona si mě pamatuje to jako vím jistě, možná mě také tajně miluje..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 21:17

Co jí podat z tvého nákupu třeba čokoládu, že je tvoje nejoblíbenější pokladní a nějak se dát do řeči? Ale počítej s tím, že si to stejně řeknou, obchod je jedna velká drbárna. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 21:19
@Anonymní píše:
Asi by bylo fajn ji oslovit…vzhledem k čumějícím kolegyňkám a jiným…až po práci:) a uvidis. Hodne stesti :)
:D:D:D:D:D:D to jsem totiž dnes udělal, a víte jak to dopadlo? Šla k autu se svojí kolegyní!!! :D:D:D
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 21:23

Tak to nechceš :lol: ale stejně, za mě nejlepší oslovení přímo a jde mluvit o čemkoliv i při placení. A nemá na mikině třeba jméno? Že by jste ji rovnou oslovil, děkuji Vám Klárko,…je to moc hezké jméno a bla bla.. :lol: nejhorší je, že člověk neví zda není zadaná. Popripade kdyby mela cele jmeno napsano treba ma soc.site

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 21:24
@LvE píše:
Milý pane,
to, co píšete, je romantické :kytka: a věřím Vám.
Platte hotovostí a při té příležitosti jí dejte k penězům i papírek nebo si zjistěte, kdy jí končí směna a počkejte na ni. :mavam: :mavam:
To není stolking. Stolking je sledování ne počkat si, až jí skončí směna.
Držím pěsti, vám to přeju. :mavam:
Dejte vědět, jak to dopadlo.

jste milá :oops: a to počkání jsem dnes udělal :D viz odpověď kterou jsem napsal před chvílí.. + nějaký tip co jí tam napsat? Jako napíšu nakonec něco svého, určitě i telefon, ale spíše pro inspiraci, určitě tam nebudu psát nějaký román to je jasné. Ona si mě pamatuje takže to musí na to navazovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 21:29
@Anonymní píše:
Co jí podat z tvého nákupu třeba čokoládu, že je tvoje nejoblíbenější pokladní a nějak se dát do řeči? Ale počítej s tím, že si to stejně řeknou, obchod je jedna velká drbárna. :mrgreen:

To mě vůbec nevadí že si to řeknou, to mi je jasné. Mě jde o to její stydění se, obecně je známo že holka nebude flirtovat před svýma kolegama, a vůbec k tomu nějaká žárlivost kolegyň atd.. to jsou přece známé věci, nebo to je jen nějaký blok v mé hlavě? Já už totiž musím jít rovnou na věc ať už jakkoli, viděl bych to na ten papírek jak tu holky píšou..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 21:34
@Anonymní píše:
Tak to nechceš :lol: ale stejně, za mě nejlepší oslovení přímo a jde mluvit o čemkoliv i při placení. A nemá na mikině třeba jméno? Že by jste ji rovnou oslovil, děkuji Vám Klárko,…je to moc hezké jméno a bla bla.. :lol: nejhorší je, že člověk neví zda není zadaná. Popripade kdyby mela cele jmeno napsano treba ma soc.site

pokud je zadaná tak s tím se smířím, to je vedlejší věc se kterou počítám, ale beru v potaz že je volná. Oslovení cizí ženy mi nedělá žádný problém pokud u toho není publikum, a konec konců MĚ to publikum nevadí, ale ze zkušenosti vím že ta žena to nedá, o to jde víte? Protože se prostě stydí flirtovat před druhýma, což já právě chápu. A otázka byla jak to vnímáte jako ženy, zda to potvrzujete? + jméno vím z účtenky, a popravdě tohle vnímám taky dost choulostivě, něco ve smyslu kde ho vzalon mě někde šmíruje atd. Protože si to nemusí uvědomit že ho má na účtence.

• Citovat
  • Nahlásit
LvE
256
21.2.21 21:36

Na papírek napište něco fakt krátkého.
a s tou kolegyní, že šla, mně by se třeba líbilo, kdyby na mě potenciální partner počkal u obchodu a ani moje kolegyně by ho neodradila :lol:
ale ona je asi stydlivějsí, tak na papírek kontakt třeba. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 21:40
@Anonymní píše:
pokud je zadaná tak s tím se smířím, to je vedlejší věc se kterou počítám, ale beru v potaz že je volná. Oslovení cizí ženy mi nedělá žádný problém pokud u toho není publikum, a konec konců MĚ to publikum nevadí, ale ze zkušenosti vím že ta žena to nedá, o to jde víte? Protože se prostě stydí flirtovat před druhýma, což já právě chápu. A otázka byla jak to vnímáte jako ženy, zda to potvrzujete? + jméno vím z účtenky, a popravdě tohle vnímám taky dost choulostivě, něco ve smyslu kde ho vzalon mě někde šmíruje atd. Protože si to nemusí uvědomit že ho má na účtence.

Tak jestli víš jméno, zkus jí spíš napsat přes facebook, to mi přijde lepší, než na ni někde čekat nebo „to přímo vybalit“ - co si pod tím představuješ? :lol: Na mě někdo po směně čekat, tak beru nohy na ramena, to fakt zavání stalkingem…a to nejsem nějak extra stydlivá. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
LvE
256
21.2.21 21:40

Ano, jměnem bych neoslovila.
Nebo na papírek napište, že na ni počkáte po práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat