Je možné se rozkojit jen tak?

8815
31.7.13 16:39

Je možné se rozkojit jen tak?

Děvčata, dnes jsem měla opravdu originální sen. Zdálo se mi celou noc, že jsem odstříkávala mléko a prodávala ho :roll: Já za tu noc „odstříkala“ asi tři litry :mrgreen:. Vzhledem k tomu, že mi zítra bude 40, děti velké a kojit už nehodlám, byl to fakt sci-fi sen. Jen mě v té souvislosti napadlo, jestli se dá rozkojit jen tak. Teda vím, že nějaký ruský Ivan za totáče rozdojil i kozla :mrgreen: a na druhou stranu za války se snad údajně rozkojily matky hladových dětí :nevim:. Co si o tom myslíte? Upozorňuju, že mám v sobě (opět) dva panáky a trochu mi to vlezlo na mozek, tak zakládám takové divotvorné téma ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
31.7.13 16:42

Kravina na entou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1255
31.7.13 16:43

Nemám tušení, ale také už mě to napadlo. :mrgreen:
A ještě jsem si říkala, zda by se dala udržet laktace třeba do patnácti let dítěte. Jako nekojit ho, ale udržovat laktaci odsáváním nebo odstříkáváním. :think:
Nevím, proč by to teda někdo dělal. :think: A ne, že bych to chtěla zkoušet. :mrgreen: Jen jsem nad tím tuhle přemýšlela. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nikol.ondrášovka
31.7.13 16:44

Tak hodně teoreticky. Jestli si kdysi dávno kojila, tak možná, ale to by musel být hodně psychický rozběh :D Ale je to scifi to máš pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
31603
31.7.13 16:45

Četla jsem o adoptivní mamince, která svoje adopčátko kojila, dítěse snad narodilo nějaké smažce, tak ji napadlo, že tímhle by mu dala do života trochu toho dobrého.
Nedokážu si ale představit rozkojení při hladu, pokud hladoví dítě, tak přeci logicky matka má ještě větší hlad, protože když se dostane k jídlu, tak nejdřív nakrmí dítě. A mě teda laktaci ovlivňovalo i vynechání jednoho jídla denně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
31.7.13 16:47

Prý to jde, ale je to běh na dlouhou trať :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
31.7.13 16:49

Jednou jsem četla, že to možné je, když žena měla děti, tak ta schopnost laktace v ní zůstane. Ale asi by to dalo dost práce. A porodnice by ho od tebe asi stejně nekoupily :think: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
31.7.13 16:51

@LLenča Jo, to jsem si říkala, když mi po kojení splaskly prsa, že kdybych stále tak 2× denně odsávala, tak si zachovám krásný dekolt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2929
31.7.13 16:52
@pannda píše:
Kravina na entou :roll:

To není tak úplně pravda ;), žena, která jednou již dítě kojila, se rozkojit může. Není to jednoduchá cesta, ale jde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8815
31.7.13 16:52
@Jemys píše:
@LLenča Jo, to jsem si říkala, když mi po kojení splaskly prsa, že kdybych stále tak 2× denně odsávala, tak si zachovám krásný dekolt :mrgreen:

To nevim, mě hodně splaskly už jak jsem přestala plně kojit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6326
31.7.13 16:54

Pokud jsi kojila tak to nejspíš jde :think: znám osobu, které když hlídala delší dobu mimčo tak se nalili prsa a to nekojila už několik let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1255
31.7.13 16:54

Dokud jsem odsávala, měla jsem prsa krásně velká a plná. Jen jsem přestala… Škoda mluvit. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8815
31.7.13 16:55

@Loll Ona to @pannda asi myslela v reakci na můj dotaz. To chápu, je to blbost, ale ten sen byl tak živý, prostě mě to napadlo, dělat to rozhodně nechci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8815
31.7.13 16:56
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
31.7.13 16:56

Jde to, rozkojit se může kterákoli žena, i ta, která nikdy nerodila a dokonce nebyla ani těhotná…rozkojit se může i muž…je to neuvěřitelné, ale je to tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama