Je možné se zamilovat později?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
39
8.9.17 16:43

Je možné se zamilovat....později?

Ahojky, chtěla bych se Vás svěřit se situací, která mě momentálně trápí a zjistit, jestli se v ní někdo neocitl také. Jsem 4 měsíce po 3 a půl letém rozchodu. Po měsíci jsem se začala vídat s jiným (známe se již dlouho, a měla jsem s nynějším partnerem sexuální vztah před bývalým), tudíž se spolu vydáme cca 3 měsíce. Vše bylo fajn, nejdřív jsme spolu jen spali, ale nyní se to vyvinulo tak, že jsme oba poznali své rodiče a kamarády a partner do mě začíná rýt se vztahem. Celkem pochopitelné, jelikož se do mě zamiloval. Problém je, že já s ním trávím čas ráda, baví mě, a má úplně vše, co jsem si kdy od přítele mohla přát. Ale v poslední době je na mě vyvíjen tlak jak z jeho strany tak i kamarádek, že nechápu na co čekám, proč se vztahu braním atd. Mě ale chybí takové to,,něco´´. Nevadí mi, když se nevidíme například 2 dny,(v minulém vztahu jsem byla hotová, když jsem přítele neviděla den, byla jsem na něm extrémně závislá), chybí mi to, že nemám motýlky v břiše když na něj čekám. Z Mé strany prostě chybí zamilovanost. Jenže, když se mě pak kamarádky zeptají proč to neukončím, tak jsem smutná, nevím co mám dělat a nechci to na jednu stranu zahodit, protože vím, že je to ideální chlap do budoucna. Má rád děti, udělal by pro mě vše (ne jak minulý partner). Proto nechápu kde je chyba. Doufám, že to není jen nálepka za nevydařená předchozí vztah, protože to poslední co bych chtěla, je současnému milenci ublížit, jelikož si to vůbec nezaslouží. Navíc, když to probírám s kamarádkami, hodně mi jich řekne, že se jim jejich partner na začátku vztahu ani nelíbil, a že také nebyly hned zamilované, a to jsou s ním například 8 let. A já toto neznám, vždy jsem byla se svých vztahů úplně mimo hned na začátku. Proto se Vás ptám, mám v tom setrvat a doufat, že zamilovanost příjde, nebo se na to vyprdnou hned a neubližovat mu čím dál víc? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.9.17 16:49

Je:D…me manzel uhanel rok, vubec se mi nelibil a jeste kdyz jsem svolila se vztahem, tak se mi nelibil a ani me nepritahoval :lol: :lol:…za to ted po letech(7) jsem zamilovana az po usi a mame 4 deti :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.17 16:51

Noo říká se, že když člověk cítí zamilovanost hned na začátku tak je to to pravé. Nesouhlasím s tím, nemusí to tak nutně být. Se svým manželem jsem to tak měla. Seznámili jsme se, nejdřív šlo jen o sex, takové to „chci ho zkusit“, pak jsme se vídali, chodili spolu do posilovny. On se zamilovala začal mě děsně uhánět, nosit dárky, květiny, bral mě na večeři, procházky atd. ale já ho nemilovala. Pak z toho začalo být „mít ráda“. ráda jsem s ním trávila čas, podnikala různé věci a už to všichni brali jako vztah, ale my to tak neoznačovali, protože já se zamilovaná necítila. a pak najednou buuuum! a zamilovala jsem se jak blazen a stále se mě to drží :) neznamená, že to tak bude i u vás, ale být může. každopádně tvůj přítel by měl počítat i s variantou že to nedopadne aby neměl falešné naděje. A také bych s ním probrala to že ti vadí, že na tebe tlačí, to člověka spíš odradí. držím palce :)

• Citovat
  • Nahlásit
24716
8.9.17 16:52
@Anonymní píše:
Je:D…me manzel uhanel rok, vubec se mi nelibil a jeste kdyz jsem svolila se vztahem, tak se mi nelibil a ani me nepritahoval :lol: :lol:…za to ted po letech(7) jsem zamilovana az po usi a mame 4 deti :srdce:

I to se stává, ale je to spíš výjimečné. Holt jste spolu měli být, věřím, že vaše setkání a manželství bylo/je/ osudové.

Příspěvek upraven 08.09.17 v 16:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6752
8.9.17 16:56

Já jsem čekala na to zamilování asi tři roky a nepřišlo, takže jsme se nakonec s bývalým stejně rozešli a beru to jako ztracený čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.17 17:00

Za mě, to také může přijít později. Mě se můj manžel také na začátku nelíbil. Dobu jsme spolu pracovali, takže jsme se znali dobře, ale ta chemie nebyla žádná. Rok se o mě pokoušel, než jsem nakonec svolila a šla s ním na rande. No a od té doby jsme spolu vlastně zůstali :lol: Chvilku trvalo, než to naskocilo úplně, ale teď po 3 letech jsem do něj pořád blázen. Když nejsme spolu, šíleně se mi stýská a nemůžu se ho dočkat :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
24247
8.9.17 17:09

Měla jsem to samé jako ty, jako přes kopírák. První chlap šílená zamilovanost, podlamovali se mi z něj kolena, byla jsem z něj totálně mimo. Druhý vztah byl ze začátku spíš z rozumu. Já jsem tomu dala šanci a vyplatilo se mi to. Po čase jsem zjistila, že jsem zamilovaná a navíc si svého partnera hluboce vážím. Jsme spolu 15 let, miluju ho pořád, přitahuje mě. Možná je u těchto vztahů lepší, že po počáteční zamilovanosti nepřichází takový sešup a vystřízlivění. Máš pravdu, taky mi chybělo to „všechno“ na začátku, ale neměnila bych. Spokojený vztah je o něčem jiném. O úctě, respektu, stejných hodnotách a o celkové spokojenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
8.9.17 17:15

Děkuju Všem za názory, moc si toho vážím! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.17 17:17

Mohu potvrdit, že to možné je, i já jsem to tak s partnerem měla. Ze začátku jsem k němu nic moc necítila, žádní motýlci. Zato teď bych ho nedala, nevyměnila, stal se ze mě závislák :lol: i když je to občas těžký, neumím si představit, že bychom spolu nebyli. Momentálně jsme spolu 5 let.

• Citovat
  • Nahlásit
732
8.9.17 17:19

Manžela, se kterým jsem sedm let, jsem na prvni pokus poslala do haje po dvou schůzkách. Na druhý pokus (o několik let později) jsem po prvním rande byla rozhodnutá, že už ho nechci vidět. On mě pozval na víkend a hrozně mě uháněl ať jedu. Bylo mi blbé ho odmítnout a tak jsem jela. Po víkendu, když jsem přijela domů jsem si uvědomila že mi chybí. Miluju ho a jsem s ním nejšťastnější ze všech mých vztahů. Pokaždé když jsem byla šíleně zamilovaná to krachlo do dvou let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
8.9.17 17:30

@nestastnaV myslím,že by to ještě mohlo přijít. Sice na to úplně nevěřím. Ale to spíš v případě, že by se mi ten člověk vůbec ale vůbec nelíbil a nic by nás nespojovalo. To je pak blbost zkoušet jen proto, že ten druhý je zamilovaný. Ale v tvém případě je to trochu něco jiného. Máte sex, takže přitahuje… tudíž by tam ještě to „něco“ mohlo přijít později

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3110
8.9.17 17:33

Souhlasim s tim, ze to mozne je. Mne se muj chlap na prvni pohled vubec nelibil a na rande jsem s nim sla jen proto, ze jsem byla sama v novem meste, kde jsem nikoho neznala a proste se nudila. Na pokec mi prisel fajn a tak jsme se zacali schazet, i kdyz se mi nelibil a nepritahoval me :oops: Ale on se neprestal snazit, az me do ty postele dostal… coz me tedy namotivovalo se s nim vidat jeste casteji, protoze jsme si v sexu pro me velmi prekvapive ( bez zamilovanosti) sedli… no a protoze jsme byli mlady a blby, tak jsem po 3 mesicich „kamaradstvi“ otehotnela a bylo to to nejlepsi, co se mi mohlo stat :srdce: Zamilovala jsem se do nej az behem tehotenstvi, kdyz jsme se vic poznali a zjistila sem, ze je to skvelej chlap :srdce: Jsme spolu 8 let, mame uz 3 deti a mame hezkej vztah.Jeee to sem si zavzpominala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.17 17:33

Na začátku mého manželství také nebyla žádná láska na první pohled. 2 roky po seznámení jsme se vídali jen v partě kamarádů na zábavách. Jiskra přeskočila až když mě jednou šel sám vyprovodit domů.

• Citovat
  • Nahlásit
1030
8.9.17 17:47

U nás ( aspoň z mé strany) to taky nebyla ta šílená zamilovanost. Líbil se mi, bylo mi s ním fajn.. ale ta zamilovanost přicházela postupně, až jsem si po pár měsících uvědomila, že ho miluji :) jsme spolu 5 let. Mimochodem od mi řekl asi po týdnu, že mě miluje,, :mrgreen: já vůbec nevěděla, co dělat, tak jsem zblepla, že já jeho taky a doufala, že tomu tak jednou bude a je :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.9.17 18:48

Je to individualni. Ja se bud zamiluji rychle a pak ma vztah cenu nebo ne a pak je to zacatek konce. U manzela jeem vedela hned, ze je to to prave, jsme spolu 10 let a ne city jsou stale stejne intenzivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat