Reklama

Je možné sehnat Movivac?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cassy
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 20:38
Je možné sehnat Movivac?

Holky, nevíte někdo, jestli je možné naockovat Movivac? Slyšela jsem, že by mi mohla doktorka napsat recept a ja si případně sehnat vakcínu v zahraničí, ale nevím, co je na tom pravdy. Diky moc! :kytka:

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 04.05.18 21:17

@cassy s očkováním neporadím, ale vím, že známá s českým receptem kupovala manželovi léky na astma, které už se v ČR neprodávaly. Takže by to teoreticky mělo jít.

Pam12
Echt Kelišová 8362 příspěvků 04.05.18 22:00

Firma Sevapharma, která Movivac vyráběla šla do likvidace. K dostání nikde není

cassy
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 22:41

@Pam12 Aha, diky. :( A cim teda ockuji dospele pri probihajici epidemii? To dostavaji Priorix jako deti?

Pam12
Echt Kelišová 8362 příspěvků 04.05.18 22:57
@cassy píše:
@Pam12 Aha, diky. :( A cim teda ockuji dospele pri probihajici epidemii? To dostavaji Priorix jako deti?

Jj, priorixem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama