Je možné sehnat Movivac?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cassy
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 20:38
Je možné sehnat Movivac?

Holky, nevíte někdo, jestli je možné naockovat Movivac? Slyšela jsem, že by mi mohla doktorka napsat recept a ja si případně sehnat vakcínu v zahraničí, ale nevím, co je na tom pravdy. Diky moc! :kytka:

Reklama

Reakce:

Aduš8
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 04.05.18 21:17

@cassy s očkováním neporadím, ale vím, že známá s českým receptem kupovala manželovi léky na astma, které už se v ČR neprodávaly. Takže by to teoreticky mělo jít.

Pam12
Echt Kelišová 8258 příspěvků 04.05.18 22:00

Firma Sevapharma, která Movivac vyráběla šla do likvidace. K dostání nikde není

cassy
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 22:41

@Pam12 Aha, diky. :( A cim teda ockuji dospele pri probihajici epidemii? To dostavaji Priorix jako deti?

Pam12
Echt Kelišová 8258 příspěvků 04.05.18 22:57
@cassy píše:
@Pam12 Aha, diky. :( A cim teda ockuji dospele pri probihajici epidemii? To dostavaji Priorix jako deti?

Jj, priorixem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Utajená veselka Hrdličky a Plíškové: Luxus, středomořská krmě a odložená svatební cesta!

Sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) se řítí na hodně šťastné vlně. Po... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama