Je možné těhotenství? A možná slabší menstruace vlivem stresu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patty 23
Stálice 51 příspěvků 09.08.18 09:57
Je možné těhotenství ?? A možná slabší menstruace vlivem stresu??

Ahoj mám asi trapný dotaz ale mám strach test si koupím…
S přítelem chráněny styk s kondomem vše zůstalo uvnitř i po nalití vody nic nevyteklo.
Jenže jsem v rausi otočila kondom špatně a bojím se že se nějak otřel jeho prejeakulat dovnitř… měla jsem 20 DC plus byl penis natřený lubrikantem
Ms v termínu jenže takové slabší než obvykle včera jsem použila dva tampony…
Bazální teplota 36,4…krev červená jasná s kousky sliznice… implantacni krvácení??
Může stres ovlivnit jak bude ms silná??
Byla jsem včera s kamarádem venku nemyslela na to a rozkvacelo se to podstatně víc…dnes opět nic moc…;( Vím že je to asi celé padlé na hlavu :,( :,(

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20575 příspěvků 09.08.18 10:06

Četla jsem to několikrát a stejně nechápu :mrgreen:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3156 příspěvků 09.08.18 10:06

Ano, může. Udělej si test.

denkat
Kecalka 240 příspěvků 09.08.18 10:24

@Patty 23
Nemyslím si, pokud jsou v krvi kousky sliznice tak je to dost nepravděpodobné, v podstatě vyloučené …ale stejně si kup test ať máš jistotu ;)

Uživatel je online1mila2
Kecalka 368 příspěvků 09.08.18 11:31

Ta bazalni se ti drzi od ovulace nahore? Pokud ne, pak tehotna s nejvetsi pravdepodobnos­ti nejsi.

Ovulace byla az 20DC? Pokud driv, tak tehotna nejsi.

Nepochopila jsem, jak jsi otocila ten kondom (spis proc jsi ho otacela) :roll: .

Froseth
Kecalka 387 příspěvků 09.08.18 14:20

Pokud něco píšu, tak si dám aspoň záležet, aby to mělo hlavu a patu :roll: Interpunkční znaménka (čárky, tečky) ti nic neříkají? Kup si test, těžko ti tady nekdo řekne, jestli jsi těhotná. Nebo se zeptej Jolandy, třeba ti vyloží karty a odpoví ti na tvůj dotaz. Pokud teda pochopí, co po ní chceš.

Agi123
Nováček 3 příspěvky 21.08.18 17:51
Negativní testy

Ahoj holky, rovnou říkám, že tuhle diskuzi neberu místo vyšetření na gynekologii, jen mě zajímá, zda nemáte nějaká stejnou nebo podobnou zkušenost ;)

Mám 7 dní zpoždění s MS, těhotenské testy negativní, krev brána na HCG po 3 dnech zpoždění - také negativní. Neustále lítám čůrat, bolí mě ode dneška šíleně prsa a občas je mi nevolno (jen nevím jestli si to nevsugeruji) a dnes jsem asi 3 hodiny krvácela.

Na gynekologii jdu až 31.8.2018 :,(
Máte někdo podobnou zkušenost a bylo to těhotenství? :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >