Je možné těhotenství bez MS?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 14:34

Je možné těhotenství bez MS?

Ahoj potřebuji se tady zeptat od první menstruace kterou jsem kdy dostala ji mám nepravidelně dnes mám dvě děti a po narození dcery jsem měla 6ti nedelku pak nic a pak menstruaci jednou a to už je asi rok a půl… Na gyndu nechodím Ha neberu a je to dva měsíce co to do mě přítel zacel pouštět a já bych se chtěla zeptat je možné že jsem těhotná? Poslední 3 týdny mám nafoukle břicho a pribiram jim hodně sladké a když mám pocit hladu dělá se mi špatně pocit na zvracení ale nikdy se nevyzvracim a mám natekly prsa. Prosím poraďte je možné že jsem v tom? Ano vím na gyndu mám chodit pravidelně a prosím Anonim mám tu rodinu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26366
31.10.21 14:42

Tak když mas nechráněný styk, tak je to možné, mohli jste se trefit do první ovulace. Si udělej test, kdybys nela priznaky k těhotenství, tak už bude test pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12024
31.10.21 14:42

Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 14:43

@Kriss Tina vážně jde otěhotnět I když nemám více jak rok MS?

• Citovat
  • Nahlásit
1351
31.10.21 14:47
@Anonymní píše:
@Kriss Tina vážně jde otěhotnět I když nemám více jak rok MS?

Samozřejmě, nikdy nemuzes vědět, kdy se rozjede ovulace a ta MS předchází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26366
31.10.21 14:47
@Anonymní píše:
@Kriss Tina vážně jde otěhotnět I když nemám více jak rok MS?

Ano jde, nezáleží kdy byla ms, ale kdy ti naběhne první ovulace a to je po porodu u každého jinak. Třeba stě se fakt trefili do te první, tudíž už žádná ms nepřijde, možná kdybys těhotná nebyla, už bys ji měla teď :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 15:00

@Kriss Tina jako vážně jsem docela divná celkové… Takle já prostě tu MS mám někde od 13ti prostě nepravidelně a teď je to teda rok a půl co jí nemám no… Každopádně zítra koupím raději test přítel to do mě opravdu během dvou měsíců několikrát pustil… Zítra se ozvu a dám vědět děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
4554
31.10.21 15:12

Máš dvě děti, tak těhotenství už snad poznáš. Jestli máš pochybnosti, udělej si test - není nic jednoduššího a odpověď budeš mít do 5 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat