Je možné těhotenství bez pohlavního styku?

Anonymní
26.12.19 12:58

Je možné těhotenství bez pohlavního styku?

Dobrý den, mám jeden dotaz. Možná se to někomu bude zdát přihlouplé ale potřebuji se s tím s někým poradit.
Mám přítele, ale jsem stále panna. Ještě jsme spolu nespali, ale pouze mazlili. Prostě jiné praktiky než samotná soulož. Četla jsem ale v mnoha diskuzich (i zde), že je možné, že partner nevědomky muze sve sperma přenest do partnerky pochvy (omlouvam se za moc konkretní informace). Jiz si ale nic podobneho nepamatuji, ze by se nam stalo. A jestli to je vubec mozne. Od konce října mi ale není dobře, trpim nevolnostmi, pobolivaji mě prsa a mám zvláštní pocit v podbřišku. Menstruaci jsem ale dostala 3. listopadu a 7. prosince, tedy úplně běžně jako mám vždy. Pro jistotu a muj klid jsem si koupila dva testy. Jeden jsem si udělala pred očekávanou menstruaci a druhy primo v den očekávané menstruace. Oba mi vysli negativni s žádným duchem ani nicim podobnym. Stále mě ale tyto problémy doprovází. Byla jsem s tím i u svého obvodního lékaře, který mi vzal krev a další vyšetření a prý jsem v pořádku. Říkal mi že to může být spojováno se stresem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7380
26.12.19 13:03

Podle me nemozne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5271
26.12.19 13:04

Vámi popisovaný způsob otěhotnění možný je, ale s mnohem menší pravděpodobností než „klasickým způsobem“. Kdy měly proběhnout „rizikovější“ nekoitální hrátky? Pokud v listopadu, tak těhotná skutečně nejste.

Kdybych chtěl být vtipný, tak řeknu, že lze otěhotnět i při orálním sexu s polykáním, ale dotyčná žena musí být pi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
26.12.19 13:05

No tvuj lekar ma nejspis pravdu. Pokud se z toho takto stresujes, tak to proste nedelej, evidentne na to jeste nejsi psychicky pripravena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 13:12

Ale opravdu se cítím úplně jinak. Je možné že jde jen o běžné hormony a vývoj ženy? (18 let)

• Citovat
  • Nahlásit
16068
26.12.19 13:21

Nejsi těhotná. Tečka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
26.12.19 13:32
@Anonymní píše:
Ale opravdu se cítím úplně jinak. Je možné že jde jen o běžné hormony a vývoj ženy? (18 let)

Ne, jde o bezne vsugerovani :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3066
26.12.19 13:41
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3066
26.12.19 13:46
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám jeden dotaz. Možná se to někomu bude zdát přihlouplé ale potřebuji se s tím s někým poradit.
Mám přítele, ale jsem stále panna. Ještě jsme spolu nespali, ale pouze mazlili. Prostě jiné praktiky než samotná soulož. Četla jsem ale v mnoha diskuzich (i zde), že je možné, že partner nevědomky muze sve sperma přenest do partnerky pochvy (omlouvam se za moc konkretní informace). Jiz si ale nic podobneho nepamatuji, ze by se nam stalo. A jestli to je vubec mozne. Od konce října mi ale není dobře, trpim nevolnostmi, pobolivaji mě prsa a mám zvláštní pocit v podbřišku. Menstruaci jsem ale dostala 3. listopadu a 7. prosince, tedy úplně běžně jako mám vždy. Pro jistotu a muj klid jsem si koupila dva testy. Jeden jsem si udělala pred očekávanou menstruaci a druhy primo v den očekávané menstruace. Oba mi vysli negativni s žádným duchem ani nicim podobnym. Stále mě ale tyto problémy doprovází. Byla jsem s tím i u svého obvodního lékaře, který mi vzal krev a další vyšetření a prý jsem v pořádku. Říkal mi že to může být spojováno se stresem.

Doporucuji poridit ochranu, aby ses nemusela u kazdeho prdnuti hroutit ;) jinak si nemyslim, ze bys mohla tak lehce otehotnet bez… premyslim, jak to napsat, abys chapala, ze je to potreba :think: :lol: pripadne pokud si i nadale budes myslet, ze jsi tehotna, tak si zajdi na gyndu ;) Taky te mohla maminka lepe poucit devce :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4614
26.12.19 14:03
@Anonymní píše:

Jo stalo se to kdysi, zasvitila pak kvezda na vychode a mudrci se vydali na cestu do Betlema..ale obavam se ze druha panenka Marie nebudes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
26.12.19 14:06

Já myslím, že těhotná určitě budeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu