Je možné těhotenství i přes negativní testy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Deborah99
Povídálka 17 příspěvků 21.02.18 17:39
Je možné těhotenství i přes negativní testy?

Může se jednat o těhotenství?
Ahoj,
20.1. jsme s přítelem měli sex, beru antikoncepci, ale v té době jsem brala antibiotika Ospen na anginu, poté mi byla diagnostikovaná mononukleoza, takže jsem držela dietu, menstruace proběhla normálně v termínu od 2.2. do 6.2.Je možné že bych i přes to byla těhotná? Poté jsem dostávala 7 dní injekčně prokainpenicilin a minulý čtvrtek Rotarpen. byla mi diagnostikovaná spálová angína. Testy jsem si dělala 3.2., 10.2., 12.2. a 17.2. všechny vyšly negativně. Mám nafouklé břicho a bolí mě prsa. K doktorovi jsem objednaná na 26.2., ale do té doby se asi zblázním… Je možné že jsem těhotná? Předem moc děkuji

Příspěvek upraven 21.02.18 v 20:59

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 21.02.18 17:41

Možné je vše, nicméně u tebe si myslím, že je to dost mimo. Když máš negativní testy, spíš nemoc.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 21.02.18 17:42

Myslím, že už by na testu šlo něco vidět. Podle mě, těhotná nejsi. Příznaky sis vsugerovala. :nevim:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 21.02.18 17:44

Pokud jsi měla ms a negativní testy, tak je to málo pravděpodobné.. Antibiotika ti antikoncepci ovlivní pouze, jestli máš po nich průjem nebo zvracíš…

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 21.02.18 17:45

@Deborah99 nafoukly břicho máš protože ti antibiotika vybily střevní mikroflóru. Kup si Hylac a pár dnů užívej.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 21.02.18 18:01

Tehotna nejsi.

lachtanice86
Kelišová 5410 příspěvků 21.02.18 18:17

Zas a znovu. Ms proběhla, testy negativní. Ne, nejsi těhotná.

Whitedog
Závislačka 2618 příspěvků 21.02.18 18:29

Ty si prohmatáš břicho a nahmatáš si vaječník?? No ty bláááho!!! A nechceš to jít někam vyučovat?? Co se ti doktoři na medicíně vlastně učí, že tohle žádný nedokáže?? Stydět by se měli, fuj :jazyk:

hani28
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 21.02.18 18:46
@Whitedog píše:
Ty si prohmatáš břicho a nahmatáš si vaječník?? No ty bláááho!!! A nechceš to jít někam vyučovat?? Co se ti doktoři na medicíně vlastně učí, že tohle žádný nedokáže?? Stydět by se měli, fuj :jazyk:

Krome toho, pri brani HA se prece neovuluje… Takze i kdyby si ho nakrasne nahmatala, vajecnik s MS pri HA nema co delat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama