Je možné těhotenství? Menstruace x čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stastnamamcaa
Nováček 9 příspěvků 04.01.19 19:05
Je mozne tehotenstvi? Menstruace x cipek

Ahoj holky. Mam dotaz. Snazime se o druhe miminko. Na den presne jsem vsak dostala menstruaci. Je ale velmi slaba a hlavne.. je treti den a uz je temer u konce. Co ale nevim je cipek. Mela jsem za to, ze v dobe menzes ma byt tezko hmatatelny, ale ja ho mam naopak uplne dole. Jak to tedy je? Test snehobily. Ovulka nevim kdy byla.

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11638 příspěvků 04.01.19 19:41

Mas ms a negativní test. Těhotenství to nebude

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7118 příspěvků 04.01.19 19:50

@Stastnamamcaa těhotenství to nebude, čípek je v době MS většinou naopak dole a je tvrdý, během ovulace pak stoupá a je těžko hmatatelný. Navíc krvácíš a máš negativní test, rozhodně bych neřekla že bys mohla být těhotná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 20:22

@Kriss Tina takže čípek nevypadá stejně při mensteuaci a při ovulaci? Na tuhle otázku už nějakou dobu prohledávám web, protože se snažíme o miminko a teď s napětím čekám, jestli teda MS přijde nebo ne. :lol:

Kelišová 7118 příspěvků 04.01.19 20:29

Ne při ovulaci je měkký, jakoby otevřený bych řekla, a nahoře že se špatně nahmatá. Při MS je nízko a tvrdý. Tentokrát bych to fakt na těhotenství neviděla…

Stastnamamcaa
Nováček 9 příspěvků 04.01.19 21:11

@Kriss Tina to ano… taky si rikam. Jenze mam priznaky uplne jako u prvniho miminka a nikdy jsem nemela menzes tak slabe a kratce jako ted. Mam max dve vlozky na den. A jak rikam, ted je treti den a uz konci uplne. :roll:

Kelišová 7118 příspěvků 04.01.19 21:13

@Stastnamamcaa tak testuj ještě za pár dní pro jistotu, víc ti asi nikdo neporadí, každé tělo je originál, každý cyklus může být jiný…

Stastnamamcaa
Nováček 9 příspěvků 04.01.19 22:15

@Kriss Tina dekuji za info. Jen jeste otazka. Myslis, ze je mozne byt tehu i pres ms?

Kelišová 7118 příspěvků 04.01.19 22:27

@Stastnamamcaa možné to je, někdo krvácí i několik měsíců během těhotenství a ani nepozná že je těhotná. Taky můžeš krvacet z jiného důvodu než MS, ale ty testy by měli být pozitivní pokud těhotná budeš…

Míša97
Nováček 2 příspěvky 06.01.19 18:40
Krvácení

29.12. jsem měla dostat menzes, ale nepřišel. Od té doby jsem měla pocit, že jsem těhotná a dnešní test mi to i potvrdil, ale odpoledne jsem začala krvácet jako při menzesu, ale bez žádných větších bolestí nebo nevolnosti. Jen mě chvilkami bolí v podbřišku a prsa, ale tak to mám celý týden. Má s tím někdo zkušenosti? Myslíte, že je normální to v těhotenství dostat i mimo normální cyklus nebo se jedná o potrat?

Kelišová 7118 příspěvků 06.01.19 18:43

@Míša97 může to být obojí, nezbyde ti počkat až přestaneš krvácet…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >