Je možné těhotenství? Nebo bude problém jinde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 22:48
Je možné těhotenství? Nebo bude problém jinde

Ahoj. Už několik let jsem měla MS pravidelnou na den. Vždy 4 dny a konec. 1-3 února byl styk. Ve čtvrtek přišla MS o dva dny dříve, ale o dost menší krvácení které trvalo 2 dny a potom jsem až do pondělí špinila. K Dr. Jdu zítra, protože je něco jinak, nikdy se mi to nestalo. Je možné těhotenství? Test byl negativní.
Pořád bych spala a mám píchání v podbřišku, ale když si lehnu, tak je to v pořádku.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 13.02.19 22:56

Já myslim, že k doktorovi jdeš zbytečně. Co mu řekneš? Je mi divný, že jsem dostala MS o dva dny dřív. A navíc byla slabá. A on ti řekne: tělo není stroj. A bude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 23:00

@Čičorečka Tak aspoň mi odebere krev a bude se vědět. Menstruaci o dva dny dříve bych pochopila, ale píchání v podbřišku už není jen tak. ;) Když už je to 3 den.

Kristynka22
Kecalka 404 příspěvků 13.02.19 23:17

Kdyby jsi měla krvácení a píchání v břichu v půlce cyklu tak bych napsala, že těhotenství možné je, já při uhnizďování měla 3 dny krvácení silné jak regulerní MS a křeče taky jako MS, v životě by mě nenapadlo, že to MS není a ještě jsem se divila, jakto že přišla o 2 týdny dřív. Test negativní a to jsem v době testování byla už v 5. týdnu :lol: :lol: :lol: Ale tohle mi taky nepřijde jako že bys byla těhotná, každopádně uvidíš :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 23:24

@Kristynka22 No, jsem zvědavá. Znám mnoho ženských v okolí co to na sobě prostě poznaly, i Dr.jim řekl že nejsou a opravdu byly. Znám 2 případy. :D Ale uvidím zítra. Z krve by to už šlo snad poznat.

Kristynka22
Kecalka 404 příspěvků 13.02.19 23:31
@Anonymní píše:
@Kristynka22 No, jsem zvědavá. Znám mnoho ženských v okolí co to na sobě prostě poznaly, i Dr.jim řekl že nejsou a opravdu byly. Znám 2 případy. :D Ale uvidím zítra. Z krve by to už šlo snad poznat.

Haha no já jsem zase opak, teď jsem podruhé těhotná a u obou těhotenství jsem si absolutně nepřipouštěla, že jsem těhotná, a to jsem už měla zpoždění třeba týden, dva :lol:

Uživatel je onlineNicky232
Stálice 52 příspěvků 13.02.19 23:32

Ja treba takove „priznaky“ mela, kdyz jsem mela nejakou infekci/premnozene kvasinky, uz presne nevim. Proste, ze neco neni v poradku melo vliv i na menstruaci, ktera byla slabsi a take to bolelo. Je dobre zajit k lekari, pokud si nejsi jista. Tehotenstvi uz by nejspis bylo videt na testu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 23:33

@Kristynka22 Fakt? Tak je pravda, že každá to má jinak. Jinak gratuluji :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 23:36

@Nicky232 Já měla jednou jen zánět. Který jsem poznala podle zapáchajícího výtoku. Jinak žádný jiný problémy. :person_shrugging: Ale třeba máš pravdu. :slight_smile:

Klarka100
Nováček 4 příspěvky 14.02.19 00:26
Myslíte že mohu být těhotná?

Ahoj holky potřebuji řadu. 7 den po menstruaci jsem měla ovulaci tak jsme se pokusili o miminko a 5 den po ovu mě začali bolet prsa i bradavky, i se mi prsa zvětšili o trochu. Mám občas křeče v podbřišku a když si lehnu tak jakoby mě podbrisek sponuje. Zkoušela jsem dneska tt a nic, do MS mi zbejva 8 dní. Kdy myslíte že se mi něco na testu ukáže? :slight_smile: podle testu sem Ovu měla 4.2. Děkuji ;)

Verun83
Echt Kelišová 9236 příspěvků 33 inzerátů 14.02.19 06:25

Ma se testovat nejdrive, kdyz mas zpozdeni. Mne ukazal test slaby prouzek 10dpo.

lorelai947
Kecalka 321 příspěvků 14.02.19 06:37

@Klarka100 já měla testy pozitivní klidně i týden před MS, ale holt moje tělo asi produkuje víc HCG či co. Kamarádce, co je aktuálně těhotná stejně dlouho jako já se první pozitivní test ukázal až týden po vynechané MS. A myslím, že tak to má většina ženských, proto se má testovat až když je zpoždění. Holt musíš ještě počkat. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 12:36

Tak jsem se teď vrátila od doktorky. Neptala se mě vůbec na nic. Jen mě prohlídla, řekla že nějakou větší změnu nevidi. Krev mi nebrala o stěry jsem si musela říct. Mam si zavolat za 2 týdny. Prý se uvidí, ať počkám. Bohužel bolest v podbřišku mám pořád. :(

Klarka100
Nováček 4 příspěvky 14.02.19 12:52

@lorelai947 já už sem z toho právě taková špatná protože se snažíme pomalu 3 roky a stále nic tak už sem občas zoufalá :roll: modlím se aby MS nepřišla. Jenže občas sem měla „příznaky“ ne sice až takhle co teď pociťuju ale vždy přišla MS :(

Uživatel je onlineNicky232
Stálice 52 příspěvků 14.02.19 15:27
@Klarka100 píše:
@lorelai947 já už sem z toho právě taková špatná protože se snažíme pomalu 3 roky a stále nic tak už sem občas zoufalá :roll: modlím se aby MS nepřišla. Jenže občas sem měla „příznaky“ ne sice až takhle co teď pociťuju ale vždy přišla MS :(

Ten test je opravdu jistota až v době MS, dříve se spíš nic neukáže. Už jste byli na nějakých vyšetřeních, když se snažíte víc než 3 roky?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >