Je možné těhotenství nebo mi vynechala menstruce?

Anonymní
26.2.20 10:38

Je možné těhotenství? Nebo mi jen menstruace zcela vynechá?

Dobrý den, jsem docela vystrašená a k doktorce jdu až příští týden, tak bych ještě radši poprosila o vaše zkušené rady :oops:

Před cca rokem jsem vysadila antikoncepci a pořád mám menstruaci dost rozházenou, navíc jsem ještě sportovkyně a ve škole se dost stresuju. Menstruaci jsem měla naposled 9.1-16.1 a tento měsíc už mám 21 opoždění. Dost jsem ve při zkouškovém stresovala a nepociťují žádné náznaky, že bych to měla dostat. Dělala jsem si 4× test, naposled včera a všechny byly negativní. Četla jsem různé diskuze, že když je žena těhotná, tak může mít také menstruaci, ale já jí měla dost silnou v tom lednu a dlouhou, tak to není možné, ne? A když mi testy i ukazují jednu čárku. Jen mi prostě zaráží to, že mi nebolí prsa ani podbříšek nic. Jak kdybych to vůbec dostat neměla.

Jsem mladá a studentka, tak opravdu miminko neplánuju.

Děkuji všem za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6285
26.2.20 10:52

Jestli miminko neplánujes a soulozis, určitě používáš jinou ochranu. Takže těhotenství bych se nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 10:58

@karkarka bohužel jsme spolu spali i bez použití antikoncepce - přerušovanou souloží.
Vím, že mi asi ukamenujete, ale už jsem dost prozřela a praktikovat to nebudeme :D

• Nahlásit
  • Citovat
2382
26.2.20 11:10

Pokud máš tak dlouho zpoždění a negativní testy, tak s největší pravděpodobností těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2862
26.2.20 11:31

Ja po statnicich, ktere pro me byly narocne ms nedostala:) klidne to stresem mohlo byt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
26.2.20 12:34

Já po vysazení antikoncepce to měla taky rozházené. Teď mám menstruaci jednou za 2 až 3 měsíce… Už si z toho nic nedelam, jinak jsem taky furt utracela za testy… Když už je to opravdu dlouho, zajdu na ženský pro vyvolávačku. Prý pravidelně neovuluji. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 18:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem docela vystrašená a k doktorce jdu až příští týden, tak bych ještě radši poprosila o vaše zkušené rady :oops:

Před cca rokem jsem vysadila antikoncepci a pořád mám menstruaci dost rozházenou, navíc jsem ještě sportovkyně a ve škole se dost stresuju. Menstruaci jsem měla naposled 9.1-16.1 a tento měsíc už mám 21 opoždění. Dost jsem ve při zkouškovém stresovala a nepociťují žádné náznaky, že bych to měla dostat. Dělala jsem si 4× test, naposled včera a všechny byly negativní. Četla jsem různé diskuze, že když je žena těhotná, tak může mít také menstruaci, ale já jí měla dost silnou v tom lednu a dlouhou, tak to není možné, ne? A když mi testy i ukazují jednu čárku. Jen mi prostě zaráží to, že mi nebolí prsa ani podbříšek nic. Jak kdybych to vůbec dostat neměla.

Jsem mladá a studentka, tak opravdu miminko neplánuju.

Děkuji všem za odpověď.

No to může být taky kvůli vysázení antikoncepce a proto se to spozdilo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 13:04

@JancaS84 @Michaelafrancová @Lalandy @luccifera moc děkuji Všem za reakce. Nevím uplně zda by to mohlo být z vysazení, když jsme ji vysadila už fakt cca před rokem a jindy jsem ji každý měsíc, sice se zpožděním, ale dostala.
Ale četla jsem, že se někdy může stát, že vynechá úplně jeden měsíc, tak uvidíme no, protože zpoždění přes 20 dní je už vážně hodně.

Hlavně jsem se ještě vystresovala čtením různých diskuzí, že můžu být i těhotná i když mám menstruaci, tak jsem si představila ten scénář, že jsem třeba těhotná už 2 měsíce a pak na to přijdu pozdě a nebudu moct jit na potrat. No prostě stresy :D 8o

• Nahlásit
  • Citovat
27.2.20 13:09
@Anonymní píše:
@JancaS84 @Michaelafrancová @Lalandy @luccifera moc děkuji Všem za reakce. Nevím uplně zda by to mohlo být z vysazení, když jsme ji vysadila už fakt cca před rokem a jindy jsem ji každý měsíc, sice se zpožděním, ale dostala.
Ale četla jsem, že se někdy může stát, že vynechá úplně jeden měsíc, tak uvidíme no, protože zpoždění přes 20 dní je už vážně hodně.Hlavně jsem se ještě vystresovala čtením různých diskuzí, že můžu být i těhotná i když mám menstruaci, tak jsem si představila ten scénář, že jsem třeba těhotná už 2 měsíce a pak na to přijdu pozdě a nebudu moct jit na potrat. No prostě stresy :D 8o

Nemá za co děkuvat
No může se to stát že otěhotníte a máte menstruaci mě se to stalo taky měla jsem menstruaci a byla jsem těhotná a ta další menstruace pak nepřišla no tak jsem šla na kontrolu a byla jsem už v 8 TT a už šlo vidět i srdíčko :heart:️ já nevěřila vlastním uším ani očím :scream: byla jsem překvapená
Mám stím zkušenosti že se to může stát ale každá žena je jinak
Každý ženské tělo reaguje jinak
Držím vám palce ať to skončí tak jak vy chcete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 20:26

@Michaelafrancová a měla jste ji normální? Několikrát jsem četla, že žena i přes těhotesntví mentruaci mít může, ale že je třeba slabší a trvá méně dní.

• Nahlásit
  • Citovat
27.2.20 20:28
@Anonymní píše:
@Michaelafrancová a měla jste ji normální? Několikrát jsem četla, že žena i přes těhotesntví mentruaci mít může, ale že je třeba slabší a trvá méně dní.

No měla jsem ji normální silnou a trvala asi 4 dny a říkám si sama pro sebe že to je divné nebo já mám pravidelně menstruaci 6 dní až 7 dní a pak jsem ten další měsíc už to nedostala vůbec :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 20:33

@Michaelafrancová tak já právě minulý měsíc měla 8 dní a silnou, tak to podlemě být těhotná nemůžu když mi ještě testy vycházejí negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
27.2.20 20:40
@Anonymní píše:
@Michaelafrancová tak já právě minulý měsíc měla 8 dní a silnou, tak to podlemě být těhotná nemůžu když mi ještě testy vycházejí negativní.

Skuste si udělat 14 dní po menstruaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 20:41
@Michaelafrancová píše:
Skuste si udělat 14 dní po menstruaci

Skuste 14 dní po menstruaci si udělat test
A uvidíte to vám ukáže na 100% :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 20:43

@Michaelafrancová Dělala jsem si tento měsíc 4× testy a naopsled jeden předevčírem a všechny úplně negativní.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama