Je možné těhotenství přes negativní test

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
26.11.21 11:14

Je možné těhotenství přes negativní test

Ahojte děvčata,

chtěla bych se zeptat zda mate někdo zkušenost s tímto: 4 dny před MS jsem si dělala test byl tam celkem viditelný duch, cítím se jinak než normálně. M/S se nedostavila, dělala jsem další test ale ten vysel už negativní, podbrisku mě poboliva mám hodně bolestivou MS. O miminko se snažíme, měla to taky některá z vás negativní test a přesto těhotná?
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
966
26.11.21 11:25

Pravděpodobně biochemické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
26.11.21 11:48

Nejsi tehotna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
26.11.21 11:48

Vůbec bych se neridila tím, co bylo před vynechanou ms. Pokud nedorazí, zkus test třeba za dva dny, případně zavolej na gyndu a porad se.
Já mám teda zkušenost takovou, ze test byl vždy jasně pozitivní v den vynechane ms. Naopak když jsem nebyla těhotná, jasně negativní. Na žádné,,duchy” nevěřím :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
26.11.21 11:50

Menstruace dojde později. Těhotenství už by se na testu ukázalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
26.11.21 12:13

Já nemám bohužel zkušenost s testama, první těhotenství jsem zjistila přímo dr na kontrole. Takže jsem si ani test nedělala, ale mám vážně problémy s ledvinami a moc mi nevykazuje nikdy nic tak nevím ani s těhotenstvím. Při první těhotenství jsem měla silný zánět ledvin ve 32TT a tím se mi spustil i porod v moci mi nic nenašli žádný zánět až z krve mi zjistili kolaps ledvin. Tak nevím.. :nevim: ale noc děkuji za odpovědi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat