Je možné vystěhovat manžela z vašeho domu ještě před rozvodem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1007 příspěvků 30.07.18 00:02
Je možné vystěhovat manžela z vašeho domu ještě před rozvodem?

Nemáte některá zkušenost s tím, jeslti je možné vystěhovat manžela z vašeho domu ještě, než vás rozvedou? - mám dům skutečně jen ve svém vlastnictví, protože jsem ho měla ještě před manželstvím
Můj muž se rozvádět nechce. Řekl mi, že bude soud protahovat, jak jen to bude možné. A dokud nás nerozvedou, že se z domu prostě neodstěhuje.
Jeho advokát mu řekl, že když mám v mém domě trvalé bydliště, že ho prostě „vystěhovat“ nemůžu.
Nechtěla jsem to takhle hrotit, chtěla jsem se domluvit, ale bohužel on začal útočit s argumentem, že pro děti je nejlepší, když jsou rodiče spolu…a že prostě neodjde, dokud nás nerozvedou…
Děkuji předem za všechny informace

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

kačka39
Kecalka 279 příspěvků 30.07.18 00:07

Sbal mu igelitku a vyraž ho

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1007 příspěvků 30.07.18 00:15

No, on má ai 120 kg a odejít fakt nechce. Už jsem udělala to, že jsem mu nanosila věci do auta, autem vyjela před dům na ulici a zamkla a nechala klíč v zámku. Stejně se druhý den zase nastěhoval, když jsem odešla do práce a zamkla dům jen zvenčí…
A advokát mu řekl, že dokud nebudeme rozvedení, že ho vystěhovat nemůžu…VYhrožuje mi, že dětem řekne, že já jsem ta, co rozbíjí rodinu a že bude rozvod protahovat co nejdýl.
Je to psycho!

Josef_t
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 30.07.18 00:20

Neposlouchej jeho advokáta, ale svého!!!
Vystěhovat ho opravdu jen tak nejde, ale taky existuje řada možností - předběžná opatření soudu apod.
Najdi si právníka-právničku a prober to v první řadě s ní.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 30.07.18 00:32

@Hesinka Pokud je být tvůj odejít musí…můžete zavolat policii…

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5982 příspěvků 9 inzerátů 30.07.18 00:37
@Annabela11 píše:
@Hesinka Pokud je být tvůj odejít musí…můžete zavolat policii…

Pokud neznám relevantní odpověď na právní otázku, tak si sednu na ruce a nepíšu nesmysly. Bez rozvodu a rozhodnutí soudu ho vystěhovat nelze!

vertunka
Závislačka 4638 příspěvků 30.07.18 00:41

Ty kokos. Chudák chlap. Já teda vubec nevim jak to je, ale doufám, ze ho jen tak vystehovat nelze. Jako vem si par svejch svestek a cau. To snad ne 8o. V pripade domaciho nasili ho muze vykazat policie, ale jinak netusim.

smajlik345
Kecalka 465 příspěvků 30.07.18 00:43

@vertunka vystěhovat nelze až po rozvodu. Aby se zakladatelka nedivila až ji ex manžel bude požadovat finanční častku za to co do domů vložil. On sice na dům nemá nárok, ale má nárok na peníze co do něj investoval

vertunka
Závislačka 4638 příspěvků 30.07.18 00:45
@smajlik345 píše:
@vertunka vystěhovat nelze až po rozvodu. Aby se zakladatelka nedivila až ji ex manžel bude požadovat finanční častku za to co do domů vložil. On sice na dům nemá nárok, ale má nárok na peníze co do něj investoval

No tak s tema penezma je to dost osemetny. Znam takovych par pripadu - jednomu bylo receno, ze to co tam vlozil, tam vlastne probydlel.

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1007 příspěvků 30.07.18 00:47

@vertunka moc bych ti přála, abys nemusela nic podobného řešit. Věř mi, že kdybych k tomu neměla vážný důvod, nejen, že bych se neorzváděla, ale ani bych se nesnažila muže vystěhovat. Ale potom, co máme za sebou, právě hlavně kvuli dětem potřebuju, aby byl z domu pryč co nejdřív. On je mistr v psychickém týrání a nemá problém mě před nimi i uhodit…

Hesinka
Ukecaná baba ;) 1007 příspěvků 30.07.18 00:48

@smajlik345 naštěstí neinvestoval nic. Investovala jsem pouze já. I když asi by mohl požadovat polovinu z toho, co jsem do domu všechno já pořídila, protože zatím nemáme oddělené SJM…

smajlik345
Kecalka 465 příspěvků 30.07.18 00:48

@Hesinka tak to máš řešit s lekaři a policii a máš ho do hodiny venku z baraku

vertunka
Závislačka 4638 příspěvků 30.07.18 00:52
@Hesinka píše:
@vertunka moc bych ti přála, abys nemusela nic podobného řešit. Věř mi, že kdybych k tomu neměla vážný důvod, nejen, že bych se neorzváděla, ale ani bych se nesnažila muže vystěhovat. Ale potom, co máme za sebou, právě hlavně kvuli dětem potřebuju, aby byl z domu pryč co nejdřív. On je mistr v psychickém týrání a nemá problém mě před nimi i uhodit…

V tom pripade je to hovado a okamzite bych na nej zavolala policii.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5982 příspěvků 9 inzerátů 30.07.18 01:02
@smajlik345 píše:
@Hesinka tak to máš řešit s lekaři a policii a máš ho do hodiny venku z baraku

Policie ho může vykázat pouze na deset dnů. Pak může zpět do domu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 01:04

Proc to ty muzi delaji? Psychicky tyraji zenu a deti? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >