Je možné, že bych mohla být těhotná?

4.5.20 15:39

Je možné že bych mohla být těhotná?

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat??? mám 9 dní do očekávané menstruace a tak pred 3 dny me začalo píchat v podbříšku a vystřelovalo mi to až do levého boku. Proběhla i ranní a noční nevolnost ale nevím jestli jenom na mě něco neleze. Snažíme se s přítelem už rok a půl o miminko. Tak jestli to měl takhle někdo podobně. Děkuji za odpovědi???

Příspěvek upraven 04.05.20 v 15:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

313
4.5.20 15:42

Počkej a když to nedostaneš, pak si udělej test :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.20 15:52

@fíkofka ano to je mi jasný jenom jsem se chtěla zeptat jestli to takhle taky někdo neměl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6845
4.5.20 15:57

Tak to píchání byla spíš ovulace ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.20 16:01
@Tereza9712 píše:
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat??? mám 9 dní do očekávané menstruace a tak pred 3 dny me začalo píchat v podbříšku a vystřelovalo mi to až do levého boku. Proběhla i ranní a noční nevolnost ale nevím jestli jenom na mě něco neleze. Snažíme se s přítelem už rok a půl o miminko. Tak jestli to měl takhle někdo podobně. Děkuji za odpovědi???Příspěvek upraven 04.05.20 v 15:53

Pokud nemáš nějak hodně delší cyklus, tak pokud teprve za 9 dní čekáš MS a 3 dny zpět jsi cítila to, co popisuješ, mohlo jít o ovulaci. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.20 16:06

Jen je mi divný že to trvá vlastně do dneška. A předtím jsem nikdy ovulaci na sobě nezpozorovala. Tak právě nevim. :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.20 16:12
@Tereza9712 píše:
Jen je mi divný že to trvá vlastně do dneška. A předtím jsem nikdy ovulaci na sobě nezpozorovala. Tak právě nevim. :thinking:

Někdy dýl trvá, než se vstřebá volná tekutina z folikulu. Podráždí to pobřišnici a může to být pár dní cítit. Jj, není cyklus jako cyklus, ale byla bych v klidu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
4.5.20 16:24

To byla spis ovulace, na tehotenske priznaky je moc brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.20 16:30

Holky děkuji vám. Tak se budeme muset snažit dál a dál :blush: :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie